Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

4-ho-met

4-hydroksy-N-metylo-N-etylotryptamina organiczny związek chemiczny, psychodeliczna substancja psychoaktywna z grupy tryptamin. Jest strukturalnym analogiem psylocyny, nieco przypomina ją także w działaniu.

Pierwszy raz została otrzymana przez Alexandra Shulgina. Opisał on jej działanie w swojej książce TiHKAL (Tryptamines I Have Known And Loved). Według Shulgina dawkowanie przy podaniu doustnym wynosi od 10 do 20 mg (jest to kwestia bardzo indywidualna), a czas odczuwania efektów to 4-6 godzin. Substancja (tak jak i inne tryptaminy) powoduje zniekształcenie odbioru bodźców – kolorów, dźwięków czy kształtów, przy niemal normalnej percepcji. Istnieje bardzo niewiele informacji na temat toksyczności metocyny, jej metabolizmu i właściwości farmakologicznych.

zrodlo: wikipedia 

Wyostrzenie barw, zaburzenia postrzegania wielkosci i odleglosci, euforia, czerpanie przyjemnosci z kontaktu z natura, organiczne, kreskowkowe zmiany wizualne, kreatywne myslenie, empatia, lepszy odbior muzyki, zmienione odbieranie czasu, podwyzszone cisnienie. Mozna poczuc sie dziwnie we wlasnym ciele.

-10-12mg słabo
-12-15mg nadal słabo
-15-20mg nadaje się na wieczór ale jeszcze nieco cienko
-*25mg jest kolorowo, psychodelicznie, bardzo ciekawy odbiór muzyki, ciekawe samopoczucie
~33mg mocno psychodeliczne, nie polecam na pierwszy raz.
-50mg zalecane dla zawodników

zrodlo: talk.hyperreal.info

Czas działania tryptamin oczywiście zależy od dawki. Przy średnich dawkach waha się od 2-4 godzin „kolorowe” działanie substancji, a następnie powolne przechodzenie do stanu trzeźwości. Pierwsze efekty w przypadku różnych ludzi i jednakowej substancji mogą pojawić się już po kwadransie, a w przypadku innych osób dopiero po godzinie

zrodlo: talk.hyperreal.info

Brak opisu skutków ubocznych :-(

ostatnio

bad trip

retrospekcja

przeżycie mistyczne

Subscribe to RSS - 4-HO-MET
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media