Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

talk

Subscribe to Kanał talk
Rozmowy [h]yperreala 2018-10-16T14:41:27+02:00 Talk
Zaktualizowano: 22 min. 58 sek. temu

Kodeina • Re: Kodeina - wątek ogólny vol. III

23 min. 24 sek. temu
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3427740

Chinole używają kodeiny zamiast histaminy jako kontrolki w testach alergicznych. Ma mała moc!

Statystyki: autor: LittleQueenie — niecałą minutę temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Czy człowiek z natury jest egoistą?

33 min. 12 sek. temu
oczywiście, geny są samolubne

Statystyki: autor: aleatoryczny — 10 min temu

Arylcykloheksaminy • Re: 2'-Oxo-PCE, 2-DCNEK; Etycyklidynon

34 min. 35 sek. temu
Jako że ostatnio moje wikendy to w pełni psychodeliczne święta i łączę dyso z fenylami/lizerami/tryptami jak mi podejdzie mam do Was pytanie o bezpieczeństwo miksu z MEAI, które jest SSRA. Plan jest rozłożony na wiele godzin gdyż 20mg eti planuję zapodać w godzinach późnowieczornych w piątek lub sobotę wraz z 100mg DPD i po wyjściu z dziury zapewne dorzucać DPD po 50mg. O wschodzie słońca planuję zapodać ostatnią dawkę DPD (będę miał łącznie 4*50mg) i karton 1p. Do tego etapu nie mam wątpliwości o bezpieczeństwo, ale nurtuje mnie dorzucenie MEAI po peaku kwasu. Będzie to jednorazowa dawka 250mg około 12h po zapodaniu 2-DCNEK. Czy są przeciwwskazania do tego przedsięwzięcia? Peace

Statystyki: autor: vlkodlak — 11 min temu

Narkotyki za granicą • Re: Anglia

39 min. 55 sek. temu
Niech ktoś opisze swoje doświadczenia z
a) substytucją metadonem
Jak się na nią dostaliście - do kogo trzeba się zgłosić, jak wygląda leczenie (od początku do końca, tj. np. czy też tak jak w Polsce najpierw trzeba tydzień w szpitalu przesiedzieć i nasączać się itp.), podobno w kązdej aptece można odbierać syrop, jak wygląda całość od strony finansowej?
b) substytucją buprenorfiną
pytania j/w
c) terapią detoksykacyjną/ detoks szpitalny
jak się dostać na detoks, jak wygląda taki detoks, jak to wygląda od storny finansowej (nhs płaci?)
d) terapią odwykową/rehab
czy był ktoś z Was na odwyku w UK? Jakims państwowym najlepiej, tak aby z podatków na to płacić - o ile są to możliwe, o ile w ogóle takie ośrodki istnieją (gdzie koszt pokrywa nhs)

Statystyki: autor: GG Allin — 16 min temu

Opioidy - knajpa • Re: Ja się nie wjebię - knajpa kodeinowa v5/ sposób na dwie paczki ankieta

45 min. 43 sek. temu
ale sie wkrecilem w tego dexa, teraz przed kazdym wrzutem leci 80mg dexiwa, faza jest ciekawsza i lekko psychodeliczna

Statystyki: autor: Drevolt — 22 min temu

Kodeina • Re: Lean/Sizzurp/Purple drank – FAQ

48 min. 39 sek. temu
Ja o tym wiem, sam podbijam czesto antyhistaminami kodeine, chodzilo mi o ten syropek i otoczke z nim zwiazana

Statystyki: autor: Drevolt — 25 min temu

Inne • Re: Różeniec górski (Rhodiola rosea L.)

53 min. 45 sek. temu
^
W 400 mg jest ich 4 mg, więc 1%.

Zakładam, że jestem zdrowym człowiekiem i nie potrzebuję drogich ekstraktów.

Statystyki: autor: kalafior91 — 30 min temu

Narkotyki za granicą • Narkoturystyka, narkowczasy i narkożycie

54 min. 36 sek. temu
Zastanawiam się czy czasem gdzieś nie przeprowadzić na jakiś czas* zagranicę. Dotychczasowo mieszkałem już z 3 lata w UK, jedyny język jaki znam to angielski (na bdb poziomie, będzie C1) i jakieś tam doświadczenie zawodowe mam**, excel jest cacy, człowiek jeszcze młody (29 lat, za niecały rok styknie mi trzydziecha, masakra ).

Na ten moment biorę pod uwagę Anglię (bo już tam byłem, wiem z czym to się je i wiem czego się spodziewać), Irlandię, Islandię, Australie, Kanadę i Szwecję - być może jednak wyląduje gdziekolwiek indziej, dlatego jestem podatny na wszelkie inne sugestie.

Opiszcie tak po trochu, od punktów najważniejsze informacje nt. poszczególnych krajów:
W jakich krajach żyjecie, co byście polecali, jakie miejsca docelowe, jak tam się wam żyje, jakie są realia, jak wygląda wasz standard życia (i przy jakim wkładzie pracy własnej)?

Jednocześnie daje protip co do Anglii

#UK
- Podstawa to ogarnięcie miejsca zamieszkania (proof of adress), bo dzięki temu reszta rzeczy będzie możliwa (bez niego chociażby głupiego konta w banku nie założymy;
- w uk jest znacznie mniejsza różnica pomiędzy zarobkami, przez co jest mniejsza klasowość - a co za tym idzie, również mniejsza stygmatyzacja niższych warstw społeczno-ekonomicznych
- z życiem łatwo się ogarnąć, obecnie płaca minimalna to 7.83***. Także robiąc swoje minimum (37.5h pracy tygodniowo) dostanie się 265Ł na łapę co spokojnie wystarczy ażeby przetrwać; spanie to 50-80Ł (cena za pokój), jedzenie to maks. 50Ł (i to nie gotując samemu sobie, tylko korzystając z fastfoodów - które są tańsze niż gotowanie), telefon 5-10Ł = życie 105-140Ł odjąć 265Ł na płacy minimalnej, zostaje 165-85Ł na przećpanie.
- Łatwość w zdobyciu pracy: Bardzo łatwo dla osoby znającej język angielski
- Dostępność narkotyków: Ogromna, trawa i kokaina od ręki z miejsca na ulicy, po prostu trzeba zagadać do randomowego murzyna (czego nie polecam -> wiadomo, lepiej mieć normalne kontakt + nie żebym był rasistą, ale biali mniej żenią temat/mniejsza szansa na nędzny temat). Temat dopalaczy/RC nie istnieje, o mefedron trudno, ale za to z klasykami nie ma najmniejszego problemu.
- Leczenie/Terapia: w ramach NHS (odpowiednik NFZ); leki itp. w Szkocji za frajer, a w pozostałych krajach wewnątrz UK to płaci się tylko 6 ł (czy coś koło tego) - niezależnie ile rzeczy znajduje się na recepcie; nie wiem jak wyglądają terapie/ośrodki/detoksy i kto ponosi koszty (domyślam się, że niektóre są bezpłatne - ale moge się myli); wiem, że z programu metadonowego można korzystać w każdej miejscowości w której znajduje się apteka (gdyż to w aptece się popija syropek, a nie w poradni).


*również aby samemu chronić przed samym sobą
**same prace typowo biurowej (egzekucyjne i kreatywne), ale w razie czego ściemnić tyż potrafię, także w razie niemca coś się ściemni nt. np. doświadczenia w pracy na budowie.
***co w 2014 było nawet dobrą płacą

Statystyki: autor: GG Allin — 31 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Czy człowiek z natury jest egoistą?

1 godzina 6 min. temu
egotyzm to jedno i czesto tez idzie z egoizmem silnie w parze lecz nie na samym poczatku nowej znajomosci. Sa takie osobniki co beda oklamywac kazdego, niszczyc relacje miedzy ludzmi, aby byc na samej gorze w kregu zainteresowan innych znajomcyh, lecz oni zazwyczaj egoistycznie podchodza dopiero w jakims dalszym etapie znajomosci. poczatkowo sa kochani i zrobili by wszystko aby ktos poczul ze jst ich przyjacielem.

Zdrowy egoizm czy bardziej dbanie o wlasna dupe ni liczac si z tym ze komus mozna zaszkodzsic lub zrobic przykrosc, czasami trzdba spojrzec tez wobec kogo myslimy ze to zdrowy egoizm a nie powinnismy sie tak kierowac.

Statystyki: autor: kode_iniarz — 43 min temu

Preparaty lecznicze • Re: nerwica, depresja, traumy, fobie - lek doraźnie uspakajający

1 godzina 20 min. temu

Tak więc z tych wszystkich doradziłbym paroksetynę (sam ją biorę), zacznij od małej dawki (20 mg dziennie). Nie zadziała od razu, trzeba jakichś dwóch do trzech tygodni żeby się rozkręciła, ale na mnie działa super, wyciągnęła mnie z dołka, no i nie uzależnia jak benzo.zobacze jak działa ten Lexotan, co do paroksetyny spojrzałam teraz w mój kufer z lekami i mam całe opakowanie parogenu, czyli nie działał zbyt dobrze bo inaczej bym miała puste opakowanie
Ta tianeptyna bardzo bardzo mi podpasowała i gdyby nie to przymulenie po afobamie to byłoby superowo.
Czekam do grudnia. Jeśli będę miała silniejsze ataki dołów to będę naciskać na fluoksetyne - ostatni z magicznej szóstki do wypróbowania.

Statystyki: autor: littledirty — 57 min temu

MDA, MDMA, MDEA • Re: MDMA - Wątek ogólny, kryształki

1 godzina 28 min. temu
Człowieku to jest MDMA nie bierzę się tego z taką częstotliwością a jak się bierze to takie są skutki jak opisujesz że jest więcej uboków niż radości z tripa, minimalna przerwa to miesiąc pomiędzy jednym a drugim zarzucaniem a osobiście to nie radziłbym przekraczać 4 razy w roku z MDMA.

Statystyki: autor: serotoninowy — 5 min temu

Muzyka • Re: Nasze produkcje :)

1 godzina 32 min. temu
Dzisiaj album puściłem:

https://medicut.bandcamp.com/album/even ... rospection

Instrumentalny HH/trip hopNie mój target, ale doceniam, fajny klimat. To projekt typu "one man band"?

Statystyki: autor: vortexxix — 9 min temu

Antydepresanty • Re: Sertralina (SSRI) - Wątek ogólny

1 godzina 34 min. temu
ja byłem na dawce 100 mg przez 3 tygodnie i nie powiem bo się poprawiało aczkolwiek wspomagałem się hydroksyzyną, na ostatniej wizycie doktorka powiedziała, że mam zbyt wysoki poziom lęku co jest głównym problemem i bezwględnie trzeba zwiększyć do 150 mg. Do tego do pregabaliny( biorę 150mg dziennie) dołożyła kolejne 75mg. Przez ostatni tydzień brałem 125mg dzisiaj już zaczynam 150mg. Pregabalinę zwiększam dopiero gdzieś za 3 tyg zeby nie wszystko na raz. Mam nadzieje, że za jakiś czas zatrybi i pozytywnie mnie zaskoczy. Do tej pory było calkiem ok na sertralince.

Statystyki: autor: Vesper4228 — 11 min temu

Grzyby • Re: Grzyby - Wątek Ogólny

1 godzina 44 min. temu
Jest!
Jedyne dotad ktore znalazlem - badanie badajace wplyw soku z porzeczki na inhibicje iMAO - na ludziach- dziala ! moze byc wykorzystane w innych celach

https://www.tandfonline.com/doi/full/10 ... 18.1525950

Statystyki: autor: cebex — 20 min temu

Psychofarmakologia • Re: Literatura naukowa - psychofarmakologia (tylko prośby i odpowiedzi! dyskusja o substancjach lub procesach = warn)

1 godzina 44 min. temu
Jest!
Jedyne dotad ktore znalazlem - badanie badajace wplyw soku z porzeczki na inhibicje iMAO - na ludziach- dziala ! moze byc wykorzystane w innych celach

https://www.tandfonline.com/doi/abs/10. ... ode=ynns20

Statystyki: autor: cebex — 21 min temu

Katynon, metedron i inne • Re: HEX-EN; NEH; N-etylonorheksedron

1 godzina 45 min. temu

Myślicie, że Heniek będzie jeszcze dostępny?Jeśli nie będzie to tym lepiej, wydzie Ci to na zdrowie.
trochę się boję, że mogłoby to się zakończyć braniem tego dzień w dzień, do końca wora... Nie musisz się obawiać ani zastanawiać nad tym, na podstawie Twoich dotychczasowych postów odpowiedź jest prosta i jednoznaczna: TAK WŁAŚNIE BĘDZIE, nie ma innej opcji. Powodzenia.

Statystyki: autor: vortexxix — 22 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Flualprazolam (RC)

1 godzina 54 min. temu
24 nawet bym powiedział.

Godzinę temu zarzuciłem ok. 0.25mg i tyle jest w sam raz do funkcjonowania, jak się nie ma dużej tolerki na benzo.

Statystyki: autor: blokowiska666 — 31 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Czy człowiek z natury jest egoistą?

2 godziny 29 min. temu
Egotyzm vs egoizm.

Statystyki: autor: Dersu Uzala — 6 min temu

Antydepresanty • Re: Antydepresanty - Wątek ogólny

2 godziny 29 min. temu
Hej, czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa połączenia SSRI z lekami na nadciśnienie? Można śmiało łączyc? Biore paroksetyne 20mg. Lekarz rodzinny wypisał mi telmizek, czyli lek z grupy antagonistów receptora angiotensyny II przy ciśnieniu około 140-150/85-90.

Drugie pytanie to po jakim czasie zwiększać dawke SSRI? Biore paroksetyne 20mg prawie 3 tygodnie i jak na razie nie odczuwam rezultatów leczenia.

Statystyki: autor: sly89 — 6 min temu

Niebenzodiazepiny • Re: Zolpidem - Wątek ogólny

2 godziny 33 min. temu
Mam 30 mg zolpi, nigdy nie zarłem jeszcze tego tematu. Ile wszamać na 1st time i czego można się spodziewać? Podobno jakieś wizuale wchodzą w gręCo z tego, że będzie faza, skoro i tak działanie amnezyjne jest takie, że mało co będziesz z niej pamiętać i odzyskasz świadomość z pustym blistrem w ręku?

Statystyki: autor: LittleQueenie — 10 min temu

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2018
design: Metta Media