Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

talk

Subscribe to Kanał talk
Rozmowy [h]yperreala 2020-01-28T06:06:04+01:00 Talk
Zaktualizowano: 15 min. 33 sek. temu

Stymulanty roślinne • Re: Zielona herbata

19 min. 31 sek. temu
A te herbaty o których mówiłem (z wyjątkiem gyokuro) nie są drogie ani "mocno odbiegające od standardowych" (standardowych - czyli jakich?), tylko pospolite na Dalekim Wschodzie. Natomiast susz marki BioActive to aromatyzowany odpad, którego nikt o zdrowych zmysłach w Chinach by nie wypił. Smak takiego naparu to wypadkowa smaku herbaty, garstki suszonych owoców, a przede wszystkim sztucznych aromatów, którymi trzeba te liście perfumować, by nadawało się to do spożycia. Nie dezinformuj innych tylko dlatego, że nie chciało ci się poszukać prawdziwej herbaty.Jesteś tego pewien? Aż zapoznam się ze składem przy następnym zakupie. Jeżeli jest aroamtyzowana, to prawo żywnościowe nakazuje by było to wyłuszczone na opakowaniu.

Statystyki: autor: mniemanolog — 3 min temu

Narkotyki za granicą • Re: Niemcy

52 min. 22 sek. temu
Jest jest z mj w Niemczech?

Statystyki: autor: Nurkoz55 — 16 min temu

Detox • Re: Detox od trawy

53 min. 5 sek. temu
Ja się ograniczyłem do palenia 2 razy na tydzień.I jest zajebiście fazy są nowe i żadnych schiz już nie mam.Nie polecam codziennego jarania ograniczenie jest zajebiste.Chociaż już stosuję tą metode od 3 tygodni to w 1 tygodniu była masakra się przyzwyczaić ale po 2 tygodniu już spokojnie.

Statystyki: autor: Nurkoz55 — 17 min temu

Lizergamidy • Re: LSD - Pierwszy raz

55 min. 1 sek. temu
Myślicie że wzięcie LSD w wieku 21 lat niedługo.Planuje na urodziny jeszcze nie wiem jaka ilość ale pytanie.Czy to będzie dobry wiek na zapoznanie się z tą używką?
Generalnie zawsze się bałem w młodym wieku tego spróbować mowa o 18-20.

Statystyki: autor: Nurkoz55 — 19 min temu

Choroby i interakcje z substancjami • Re:

59 min. 27 sek. temu
ja mam wadę zastawkową i mam wyjebane, jakoś mi nie przeszkadza to w niczym,i prawidlowo dzisiejsi koniowalowie to masakra https://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Heinrich_Warburg ...
zawal powoduje co2

Statystyki: autor: domino_jachas — 3 min temu

Dział prozdrowotny i doping mózgu • Re: Zestawy suplementów czyli stacki - pytamy tylko, czy dany zestaw ma rację bytu (za podanie nazwy vendora warn)

1 godzina 18 min. temu
@Stteetart
Nie zgłębiałem tematu bardziej, ale najlepsza podobno mieszanka metylokobalaminy i adenozylokobalaminy.
Do samego uzupełniania cyjanokobalamina może być.

Nie chciałem zniechęcać dziewczyny. Wit D rozpuszcza się w tłuszczach. Najprościej to by było spożywać z kompletem witamin A, E, K w trakcie posiłku. Mogą być oczywiście z pożywienia. Dobrze zbadać poziom wapnia. Nie należy przyjmować dużych dawek magnezu z wit D w formie suplementów. Duże niedobory uzupełnia się kilka miesięcy. Tyle wiem.

Statystyki: autor: return_zero — 3 min temu

Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne • Re: Wpływ na jąkanie

1 godzina 20 min. temu
@adammada nie bardzo wiem jak to rozwinac , bo nie jestem zadnym specjalista . Zajelo mi to troche czasu i kilkanascie tripow , zeby dotrzec do sedna ale generalna zasada jest taka , ze im bardziej boli i nieprzyjemnie tym blizej jestes . U mnie traumatyczne wspomnienie bylo wyparte do podswiadomosci - tj. tak gleboko , ze zastanawialem sie nawet czy naprawde sie wydarzylo . Strach pelni w jakaniu role kluczowa .

Statystyki: autor: CieplaPoduszka — 5 min temu

Inne opioidy • Re: Naltrekson - wątek ogólny

2 godziny 5 min. temu
Można by wykonać psikacz ala "narcan" z naltreksonu?
Jak tak to ile mg na ile ml?
(Zakładając, że jeden psik to 0.1ml)

Statystyki: autor: kacper791 — 9 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Problemy użytkowników z kontami

3 godziny 31 min. temu
to niemożliwe :)

Statystyki: autor: unknown — 15 min temu

Morfina i heroina • Re: Heroina - Wasze oczekiwania a rzeczywistość

4 godziny 10 min. temu
@czajnikof, zgodzę się, chociaż to samo potrafią z człowiekiem zrobić wszelkie inne silne opio, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. I nie nazwałabym tego stylem życia. To po prostu choroba, silne uzależnienie, czyli właśnie choroba. Ja na szczęście w samą heroinę zbyt głęboko nie wlazłam, za to siedzę po uszy w morfinie i wiele razy czuję, że bez niej nie mogę nic. Fizycznie przechodzę przez gehennę przy odstawieniu, ale dla mnie to i tak niewiele przy cierpieniu psychicznym i poczuciu niemal całkowitej zależności od głupiej substancji. Gdy to, co lata temu wydawało się jedyną rozkoszą, dziś powoli mnie uśmierca.

Statystyki: autor: taurinnn — 15 min temu

Stymulanty roślinne • Re: Zielona herbata

4 godziny 12 min. temu
Jeśli chcesz wchodzić publicznie w polemikę, a to robisz odpisując na moje posty to akceptuj je (lub odrzuć), żeby osoby trzecie widziały też moje wypowiedzi, a nie tylko twojeNie jestem na forum 24h/dobę. Widziałem post rano ok 4.00 jak zbierałem się do pracy a ok 18 go już nie było.
Co się z nim stało? Nie wiem.
Natomiast susz marki BioActive to aromatyzowany odpad, którego nikt o zdrowych zmysłach w Chinach by nie wypił. Smak takiego naparu to wypadkowa smaku herbaty, garstki suszonych owoców, a przede wszystkim sztucznych aromatów, którymi trzeba te liście perfumować, by nadawało się to do spożyciaTeraz nie wiem czy pijesz do mnie czy mniemanologa. Ja piłem jeszcze zielona erl Greya i jakąś inna niż bioactive.
Swojego czasu przerobiłem tych herbat kilkanaście rodzajów - znów musiałbym napisać, że pod względem działania nie widziałem różnicy ale Tu znów stwierdzisz, że to jak Picie jabola więc sobie daruje.
Herbata im dłużej parzona tym więcej oddaje do naparu kofeiny i katechin, a zatem tym bardziej jest pobudzająca.Z tego co pamiętam to w wypadku zielonej herbaty po dłuższym czasie uwalnia się większą ilość składników uspokajających.
Próbowałem różnych czasów parzenia i parzenie 2-3 minut dawało największego kopa.
Dłuższe zamulalo.

https://swiezopalona.pl/blog/kiedy-herb ... AvEALw_wcB

Mógłbym poszukać w pdf-ach opisu ile kiedy i czego ale znów się uczepisz jakiegoś sformułowania więc po prostu mi się nie chce.
Przede wszystkim różnią się aromatem. Też piję głównie herbatę, ale nie chwalę się tym, że nie widzę różnicy między surowcem dobrej jakości, a odpadem, bo tak nie jest.Czy możesz pisać posty w stosunku do mnie normalnie?
Jak masz dalej tak pisać to zwyczajnie oleje Twoje posty i będziesz mógł prowadzić dyskusje sam ze sobą.

Napisałem, że piłem tego dużo i pod wzglede mocy nie odczułem różnicy - to uwaga mocno subiektywna nie obiektywna.
Gdybym zwracał uwagę na aromat i inne czynniki na które inni zwracają to bym o tym napisał.
Dla mnie to był sposób na pobudkę z rana i... Tyle.

Statystyki: autor: Stteetart — 16 min temu

Stymulanty roślinne • Re: Zielona herbata

4 godziny 32 min. temu
Dla mnie najlepsza Bioactive, ale też specjalnie nie mam doświadczenia.
Kto by się tak pierdolił, by studzić wodę do 70^oC, odczekiwać minuty i jeszcze zaparzać to samo kilka razy...Zamiast studzić wystarczy wyłączyć odpowiednio wcześniej czajnik, niektóre nawet posiadają termostat. Do mierzenia czasu wystarczy zegarek, a to, że następnym razem gdy najdzie cię ochota na herbatę sięgniesz po odłożone na bok, wcześniej zaparzane liście zamiast świeżych z torebki jest dla ciebie zbyt skomplikowane to być może i szkoda zachodu. Poza tym precyzja nie jest tu istotna, w końcu to tylko parzenie herbaty; zarysowałem punkt wyjściowy od którego warto zacząć, jeśli jak dotąd miało się tylko kontakt z herbatą w proszku.
Gdzieś tu był post żebym się nie wymadrzal i coś tam jeszcze.

Temp 70st podaje się dla praktycznie wszystkich marketowych herbat. A to właśnie te herbaty pije jakieś 90proc ludzi na różnorakich forach.
Takixh, że tak to ujmę laików herbacianych.

Kto ma zapał i kupuje herbaty drogie i mocno odbiegające od tych standardowych ma pojęcie co z tym zrobić i jak zaparzyć.Rzeczywiście był taki post, ale nikt go jeszcze ani zaakceptował, ani odrzucił. Za to widzę, że został zaakceptowany czyjś młodszy post od mojego, więc mój został pewnie zwyczajnie zignorowany. Jeśli chcesz wchodzić publicznie w polemikę, a to robisz odpisując na moje posty to akceptuj je (lub odrzuć), żeby osoby trzecie widziały też moje wypowiedzi, a nie tylko twoje. Chyba, że moderatora nie wypada krytykować.

A te herbaty o których mówiłem (z wyjątkiem gyokuro) nie są drogie ani "mocno odbiegające od standardowych" (standardowych - czyli jakich?), tylko pospolite na Dalekim Wschodzie. Natomiast susz marki BioActive to aromatyzowany odpad, którego nikt o zdrowych zmysłach w Chinach by nie wypił. Smak takiego naparu to wypadkowa smaku herbaty, garstki suszonych owoców, a przede wszystkim sztucznych aromatów, którymi trzeba te liście perfumować, by nadawało się to do spożycia. Nie dezinformuj innych tylko dlatego, że nie chciało ci się poszukać prawdziwej herbaty.

Podobnie osoba, która sięga po wino za 18 zł zamiast jabola za 5 zł nie jest wcale koneserem win, tylko świadomym konsumentem.
potem pilnowac czasu - krótkie parzenie daje kopa, długie uspokaja.Herbata im dłużej parzona tym więcej oddaje do naparu kofeiny i katechin, a zatem tym bardziej jest pobudzająca.
Prywatnie nie zauważyłem różnicy w działaniu przy herbatach za 5zl/20saszetek a tych droższych - choć już nie pamiętam ile płaciłem za tę droższe.
Różnica pewnie jest - w aromacie i działaniu ale nie jak się pije 6-8 herbat dziennie (a tyle doilem).
Różnią się już choćby samym kolorem naparu czyli pewnie mocą.Przede wszystkim różnią się aromatem. Też piję głównie herbatę, ale nie chwalę się tym, że nie widzę różnicy między surowcem dobrej jakości, a odpadem, bo tak nie jest.

Statystyki: autor: czarzasty — 16 min temu

Amfetamina • Re: Amfetamina - Psychoza amfetaminowa

4 godziny 50 min. temu
A to mityczne 5-htp to się w ogóle przyswaja w żołądku? Bo różne opinie czytałem.w polsce kazdy tableki z maki moze sprzedawac jako suplemt czegokolwiek ... raczej bym patrzyl na opinie ludzi z zachodu

Statystyki: autor: domino_jachas — 14 min temu

Morfina i heroina • Re: Morfina - wątek ogólny

4 godziny 58 min. temu
No właśnie, 2 strzały po 40mg w odstępie 3 godzin, wcześniej ta Palexia i w sumie nic mi to nie dało, za bardzo sobie upodobałam majkę. Oxy mnie nie grzeje, nie ma tej euforii przy wjeździe - zamula i tyle, krótko działa.

Maja to jednak maja ;)

Statystyki: autor: kanda — 3 min temu

Recepty i leki – problemy i pytania • Re: Recepta - system kontroli

5 godzin 7 min. temu
Cieszę się, że weszły e-recepty, ceny leków na czarnym rynku skoczą w górę a dostępność np. morfiny zmniejszy się o wiele. Ważne, że ja mam papiery na swoje leki.

Statystyki: autor: sprawdzone_info — 12 min temu

Dział prozdrowotny i doping mózgu • Re: Zestawy suplementów czyli stacki - pytamy tylko, czy dany zestaw ma rację bytu (za podanie nazwy vendora warn)

5 godzin 21 min. temu
Sttet - dojebałeś sobie Detox! tak on właśnie wygląda... a najgorsze w tym jest - nakręcanie się i myślenie "jakie mam ciśanienie puls"

Ostatnio wspominałeś o melisie? ja to brałem 3x dziennie... ( mój detox trwał ponad rok ) ... przez pierwszy miesiąc to ja nawet nie wiedziałem kiedy się śpi ;)
- tak - te głupie herbatki, które do olejku nie maja startu - pomagały - placebo? może ... na detoxie każda emocja może być placebo

kakao - o którym wspominam... bez przesady - jedna łyżeczka Cię nie zabije...( też na czczo zaraz po oleju lnianym ) ale dla neuronów to zbawienie... stestój 7 dni... NiC Ci się nie stanie. wiesz mi na słowo

Jedz dużo warzyw ( polecam pomidory ) one mają w sobie TO COŚ czego żaden suplement Ci nie da... kilka tygodni czystej diety z minimalna ilością cukru robi cuda z organizmem.

Jak Cię nie lubię tak nie życzę Ci źle...

olej lniany / olej konopny / kakao / czysta zdrowa dieta bogata w mięso i warzywa ( facet tak musi jeść )
- ogólnie to zwykle wariują hormony, a je najlepiej stymuluje się wysiłkiem - siłowym.

powodzenia

Statystyki: autor: DuchPL — 5 min temu

Morfina i heroina • Re: Morfina - wątek ogólny

5 godzin 21 min. temu
ta palexia raczej slaba cos jak tramal

Statystyki: autor: domino_jachas — 6 min temu

Depresanty naturalne • Re: Kratom - wątek ogólny

pon., 27/01/2020 - 23:47
Odkryłam zajebisty sposób przyjmowania kratomu: syrop po brzoskwiniach w puszce, mogą być inne owoce. Trzeba mocno zamieszać, ale w ogóle nie czuć tego smaku, a herbatka przesłodzona zwykłym cukrem jednak ma, przynajmniej dla mnie, nieprzyjemny smak.

Statystyki: autor: ru_ra — 2 min temu

Środki wziewne • Re: Dezodoranty

pon., 27/01/2020 - 23:21
@OdwiertKorzenny

Ja na jednym detoksie po raz pierwszy spotkałem się z tzw. dyziem. (tak na to mówią w monarach xd)

Fazę od razu miałem.

Ale jeśli ty nie masz po dyziu, to zakup sobie gaz do zapalniczki (ten taki żółty) i lekko zgryź końcówkę i dopchnij butlą do ust, wciągnij na początku małego buszka.

Ja po gazie do zapalniczek osiągałem stany typu fraktale, slow-motion, zmieniony odbiór muzyki, mocna dysocjacja, w ogóle trip nie do opisania ale wiadomo szkodliwy.

Na forum mnie hejtowali, że wale gaz albo dyzia, a po prostu chciałem po 1 dodać do CV a po drugie doznać tego stanu.

W ogóle nie uzależniłem się, to była kwestia ogólnie 2ch dezodorantów i 2ch tych dużych butelek do uzupełniania gazu. To tyle. Więcej tego nie chcę bo doszedłem już do max fazy, a boję się przedawkować czy się udusić.

Oczywiście bądź trzeźwy, bez benzo itp.

Statystyki: autor: polymerase — 8 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

pon., 27/01/2020 - 23:16
@lol waliłem dość długo .34 niebieskie w ilości 1 - 1,75 kg przez cały styczeń dopóki się nie skończył, od 20 grudnia do sylwestra zrobiłem iv dwa blistry mst 200 mg, a ten kerf .61 zielony jest słaby fakt, ale na podkładce ze 60 -100 mg dxm całkiem milutko robi na cały dzień. w sensie, że mam dobry humor i czuję że działa. no nie wiem bardziej mi się to kalkuluje niż kupienie 600 mg kodeiny za tę samą cenę i zrobienie się na 2 godziny tylko trochę trochę mocniej, a potem wkurw

Statystyki: autor: Tryptophan — 13 min temu

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media