Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

talk

Subscribe to Kanał talk
Rozmowy [h]yperreala 2020-10-20T01:28:10+02:00 Talk
Zaktualizowano: 9 min. 13 sek. temu

Apteczne • Re: Diazepam - Wątek ogólny

21 min. 4 sek. temu
Sam bym chętnie tyle zarzucił co jakiś czas, gdyby nie było to całe opakowanie, największe jakie jest dostępne w kraju.

Statystyki: autor: hammerzeit — 11 min temu

Benzodiazepiny • Re: Benzodiazepiny - Odstawianie

27 min. 28 sek. temu
Jak lekarka kazała schodzić 20mg rolek z 2mg alpry i przez 2 tygodnie po 3 latach...to jak może nie być lipy?! Znajdź sobie kogoś innego, bo takimi poradami wpędzi cię do psychiatryka.

A ratować się i owszem rolkami, ale po pierwsze najlepiej nie przerzucać się z dnia na dzień (albo dobierz dawkę, która pozwala ci normalnie funkcjonować), tylko stopniowo dodawać odpowiednią ilość rolek do alpry (np zamiast 2mg, to 1,5mg+10/15mg rolek) i dopiero po jakimś czasie zastąpić ją całkowicie rolkami. Tak jakby po 3 latach strzelania helu/majki przestawić się z dnia na dzień na tabletki i to w połowie dawki dożylnej.
Po drugie to nie w 2 tygodnie. W tyle to możesz co najwyżej zrobić to, co napisałem, czyli przejść na rolki, a nie odstawić całkowicie, no kurwa, nawet na logikę, skoro leczniczo stosuje się do 2 tygodni i nie powinno przekraczać, to co można pomyśleć o 3 latach?

Statystyki: autor: hammerzeit — 18 min temu

GABA i jego pochodne • Re: Pregabalina - Wątek ogólny

28 min. 20 sek. temu
@acylowac27 nie jesteś pierwszy na którego zadziałał. Niedoceniany suplemencik :)

Statystyki: autor: BladziuchnyStrach — 19 min temu

Antydepresanty • Re: Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

32 min. 23 sek. temu
Cześć.
[...]
Na ktomalek w interakcjach niby nie ma nic jak sprawdzałem... ale wiadomo - praktyka a teoria to co innego... czy jak biorę ten Wellbutrin, to mogę wziąć 1 mg xanaxu przed pogrzebem? nie zaszkodzi to jakoś? brał ktoś takie połączenie - bupropion i alprazolam?
Zazwyczaj brałem 0,75mg-1mg przed takimi sytuacjami właśnie, ale wtedy nie brałem nic z grupy NDRI...Możesz łączyć benzodiazepiny z NDRI.

Statystyki: autor: misspill — 3 min temu

Apteczne • Re: Alprazolam - Wątek ogólny

56 min. 37 sek. temu
Alpra to całkiem fajne benzo ale w chuj uzależniające. Po 3 miesięcznym ciągu mam tolerke taką że 10mg to min na raz. Już bywało gorzej, mam dizepam 5mg ale tylko 3 paki i dawki ustalone przez lekarza gówno dają, telepie mnie strasznie. I nawet dawki 140mg rolek nie pomagały ze snem, (tzn zasypiałem ale lunatykowałem, co nigdy w życiu w mi się nie zdarzało. [cut]
Wycieto nieregulaminową treść/Imane AnysLorafen na podstawie opowieści o odstawkach hyperrealowych :)

Statystyki: autor: fixoon — 7 min temu

Substancje psychoaktywne • Re: Pytania o ceny

58 min. 4 sek. temu
Probuje odstawiać bzd i nie wiem jak się tego zadania ugryźć. Thx za każdą pomoc ofc. propranolol to protip
labofarm, melisa

Statystyki: autor: mrarm — 48 min temu

Arylcykloheksaminy • DMXE, Deoxymethoxetamine

1 godzina 55 min. temu
Nowe dyso od wiadomo kogo, już wkrótce wlatuje na salony. In our quest for the perfect MXE analogue, we are pleased to announce the release of another dissociative product, DMXE (deoxymethoxetamine, 3-Me-2’-oxo-PCE hydrochloride). This molecule is structurally very similar to MXE, with only the methoxy replaced with methyl (oxygen removed and hence the ‘deoxy’).

As with each iteration of our MXE analogues, we get closer and closer to the original. And whilst DMXE has it’s own unique and special flavour, it is extremely similar to MXE. As we demonstrated with 3-Me-PCP, the 3-MeO group can be substituted with methyl without loss of potency or significant alteration of pharmacological profile. We are pleased to see that the 2’-oxo compounds follow the same SAR, from the several we have synthesised, including DMXE.Jak zwykle będzie to idealny analog MXE, więc pewnie zabawka na jeden raz ale kto wie może tym razem wyszło im coś fajnego.

Statystyki: autor: DelicSajko — 6 min temu

Kokaina • Re: Kokaina - wątek ogólny

2 godziny 2 min. temu
Jeśli łączysz kokę z alko nie bierz benzo, bo może się to źle skończyć.
U mnie zazwyczaj pomaga joint z dobrej indyji, trzeba tylko uważać żeby się nie przejarać, wtedy zamiast snu mamy godzinną palpitację serca

Statystyki: autor: UltraViolence — 13 min temu

Sytuacje kryzysowe • Re: Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

2 godziny 9 min. temu
tabsy pod język poprostu szybciej wchodzą

Statystyki: autor: Brutalny — niecałą minutę temu

Substancje psychoaktywne • Re: Pytania o ceny

2 godziny 14 min. temu
Jak na śląsku ceny zioła? 40 zł czy więcej za całkiem dobrą jakość?

Statystyki: autor: UhrmacherZdzislaw — 25 min temu

Leki nootropowe • Re: L-Teanina

2 godziny 24 min. temu
Piję (za) dużo kawy, naczytałem się niedawno o synergicznym działaniu l-teaniny z kofeiną. Spróbowałem i jak najbardziej potwierdzam, l-teanina w znacznym stopniu niweluje te mniej fajne efekty kofeiny i trochę podkręca te pożądane. Z kolei brana solo w trochę większej dawce ułatwia zaśnięcie.

Statystyki: autor: zburzony — wczoraj

Antydepresanty • Re: SSRE: Tianeptyna (Coaxil, Stablon) - Wątek ogólny

2 godziny 31 min. temu
Ma ktoś doświadczenie w dłuższym stosowaniu jednocześnie SSRI/SNRI i tianeptyny? Ryzyko ZS jest zdaje się minimalne a interesuje mnie jej działanie nootropowe i prokognitywne plus ewentualnie przeciwlękowe. Biorę dłuższy czas duloksetynę i myślę o suplementacji.

Statystyki: autor: zburzony — wczoraj

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

2 godziny 34 min. temu
@przodownik Masz rację, to inny użytkownik pisał o tym że robił 100km w poszukiwaniu maku, nie wiem czemu skojarzyłem ten post z tobą :D Ja dzisiaj wypiłem 600gram V908, więcej niż zwykle bo chciałem mieć mocną jazdę i się nie zawiodłem, było wyśmienicie. Oczy mi się same zamykały, przez 3 godziny leżałem w łóżku słuchając muzyczki oraz wychodząc na papieroska, jakie one są wtedy dobre.

Statystyki: autor: anonimowy18 — 5 min temu

Amanita muscaria • Re: Amanita Muscaria - Wątek Ogólny

2 godziny 42 min. temu
@AbsintionOpium Jak przechowywać i jak dawkować taki sok z A.M.?
Sok z grzyba można w takich buteleczkach 100ml pasteryzować w 80stopni. 100g/ml w przybliżeniu powinno odpowiadać 10g suchego.
ten biały osad to mogą być zarodniki grzybów.Dałem nawet zdjęcie w tym temacie z rok temu albo więcej.Wątpię. Przecież pisał, że przyłożył się do filtracji i że to wytrąciło się z czasem.Czy któryś związek mógłby się wytrącić ?Ciężko powiedzieć. Sam jestem ciekaw, do jakiej reakcji tam doszło. Czysty muscymol jest w postaci białego proszku według wiki. Jedno jest pewne. Jesteś coraz bliżej wyizolowania "przestrzeni boga"("cząstka boga" już zarezerwowana dla innej substancji).

Statystyki: autor: mefistofeles85 — 13 min temu

Prawo • Re: Zasłabnięcie po lekach w samochodzie

2 godziny 45 min. temu
Dokładnie dlatego wiadomo jak to człowiek pytam bo będę się bronił skoro opiatów nie stwierdzono we krwi. Myślę jak do tego podejść powiedziałem że 900 mg a w testach nie wykryło nic, więc na jakiej podstawie tak naprawdę. To samo co zatrzymała by mnie policja i powiedział bym że wziąłem dużo amfy a w testach nic by nie wyszło więc na jakiej podstawie tak naprawdę można zabrać te prawo jazdy, skoro są to tylko słowa nie poparte wynikiem z krwi. Bardziej nie wiem jak interpretować wynik benzo, który był obecny/nieobecny czy oznacza to dwa testy, czy że była jakaś ilość ale śladowa?

Statystyki: autor: lucifer_sam — 15 min temu

Opisz swój przypadek • Re: Uzaleznosci od nie trzeźwości. POMOCY!.

2 godziny 49 min. temu
kiedys bedzie trzeba mocno przystopowac musisz sie na to przygotowywac juz teraz

Statystyki: autor: mlodykloni — wczoraj

Opisz swój przypadek • Re: Czy grzyby tu poradzą?

2 godziny 57 min. temu
Używam cbd od tygodna i jest na plus, czuje wewnętrzny spokój po zażyciu. Za kilka tygodni mam pierwsza wizytę u psychiatry, jestem pozytywnie nastawiony... Do medytacji podchodzę sceptycznie, ale co mi szkodzi spróbować. Hobby mam, ale przez tą depresję czasem je olewam. Ok. Dzięki za fatyge.

Statystyki: autor: Owocowymango — wczoraj

DXM • Re: DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

3 godziny 40 sek. temu
Następnym razem będę wiedział żeby zapytać się o l cetyryzynę jak nie będzie tej zwykłej.
Desloratadyna to czynny metabolit loratadyny więc powinna działać bardzo podobnie.
Jeszcze jutro dla pewności i świętego spokoju zjem jedną tabletkę tego specyfiku żeby sprawdzić czy aby na pewno nie powoduję to samo z siebie reakcji alergicznej.
Wiem paranoid mode on ale mój ostatni trip był baaardzo nie przyjemny przez to że zapomniałem o standardowej dawce aviomarinu przed dekszeniem

Statystyki: autor: NTM3689 — 11 min temu

Marihuana • Re: Medyczna Marihuana w Polsce - Wątek Ogólny

3 godziny 10 min. temu
Lol ale dziwna sytuacja paliłem to Sativa 22% porobiłem jakieś Pompki ćwiczenia i włączyłam sobie audiobooka i nagle zasnąłem obudziłem się po 3 h a jestem pewien że nie pomyliłem jej z Aurory 20%

Statystyki: autor: Nerwuseq — 1 min temu

Sytuacje kryzysowe • Re: Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

3 godziny 11 min. temu
Czy tabsy walone pod jęzor mają jakieś skutki uboczne? Np. takie rolki codziennie albo captopril. Czy przesądzając z ilością już nigdy nie wyliżę patelni?

Statystyki: autor: dziksk — 2 min temu

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media