Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

talk

Subscribe to Kanał talk
Rozmowy [h]yperreala 2019-12-14T20:36:07+01:00 Talk
Zaktualizowano: 14 min. 36 sek. temu

Substancje psychoaktywne • Re: E-papieros - co, ile i z czego palicie?

18 min. 31 sek. temu
Mam 2 krótkie baterie po 30 zł i clearmizera a la P1 za 15 zł leję jakąś bazę nikotynową kupioną w zeszłym roku na FB i teraz ją jeszcze rozcieńczam glikolem. Wychodzą jakieś groszowe kwoty.

Raz kupiłem 100 ml liquidu z CBD ale nie wiedziałem czy mi się po tym: "w głowie kręci czy w dupie".

Statystyki: autor: Wincent — 3 min temu

Substancje psychoaktywne • Re: Pytania o ceny

18 min. 41 sek. temu
Ile za plastry z fentem Durogesic? Pomóżcie, bo nie chce przepłacać.

To jest ten co ma 16.8 mg fenta.

Statystyki: autor: Chevalier — 4 min temu

Metkatynon • Re: Metkatynon - działanie psychoaktywne

27 min. 9 sek. temu
@DuchPL nie obraź się, ale mimo że wydajesz się mieć jakąś tam wiedzę (podziel się nią, a nie zostawiaj większości swoich twierdzeń w świetle domysłów i niedopowiedzeń) to pierdolisz od rzeczy. Wiesz że dzwoni w którymś kościele, ale nie masz pojęcia w którym. Od jakiegoś czasu obserwuję Twoje posty w tym dziale i tym razem muszę odpisać, bo jasny chuj człowieka strzela czytając takie bzdury.

Tylko źle przeprowadzona reakcjaTak, źle przeprowadzona reakcja z pewnością wpływa na zwałę (benzaldehyd i reszta gówna, które powstaje..), ale dobra również. Jak masz totalnie wyczerpane zasoby dopaminy to nie ma szans na dobre samopoczucie, choćbyś wymyślił sposób, aby zrobić tą reakcję z wydajnością rzędu 99%.

często z acataru, który to zawiera prócz pseudoefedryny także inna substancję czynną - triprolidyna... która to w większym lub mniejszym stopniu wpływa na samopoczucie podczas fazy jak i po jej zakończeniu.W sumie ciekawe do czego się utlenia w tej reakcji.. Niemniej najbardziej klepiące koty wychodziły zawsze z Acataru, a nie Sudafedu czy Cirrusa.

A następny dzień jest bardzo pozytywny w przeciwieństwie do wielu dobrych/mocnych dragów.A to metkat nie jest dobrym/mocnym dragiem ? Co do samopoczucia - wspomniałem o tym już wyżej.

Co do mocy - i jakości samego peaku - proponuję spróbować sól metkatynonu - myślę, że niejednego zdziwi potencjał tego wynalazku.
W przypadku "płynnej wersji efedronu" rzeczywiście 3CMC w dziedzinie wjazdu wydaje się mocniejsze...Przecież finalnym płynnym produktem jest sól metkatynonu, tutaj przepraszam jeśli coś pojebię, ale wydaje mi się, że jest to jego octan. Mowa o płynnej wersji, to nie amfetamina że w postaci cieczy występuje w formie freebase.


Jeśli naprawdę chcesz się wykazać, to wyjaśnij nam, tępakom po podstawówce każdy krok w przebiegu reakcji (tej w 15 minut) i dlatego jest on taki a nie inny. Wielu userów z chęcią to przeczyta i zrozumie, bo nie każdy skończył studia w tym kierunku, a chemia organiczna to nie jest kurwa gotowanie zupy ziemniaczej.

Peace.

Statystyki: autor: tur3k — 12 min temu

2C-x • Re: 2C-B

30 min. 31 sek. temu
Ktoś coś może powiedzieć o jasnozielonych batmanach? Teoretycznie mają 22mg, ale wolałbym się upewnić. Z tego co wiem to są od polskiego sprzedawcy z DN.

Statystyki: autor: Yolocaust — 15 min temu

Muzyka • Re: Techno- ostatnie produkcje

35 min. 18 sek. temu
https://www.youtube.com/watch?v=CHsnrVP3oC0
Schwefelgelb - Es zieht mich

Statystyki: autor: Ankaaa — niecałą minutę temu

Muzyka • Re: Techno- ostatnie produkcje

38 min. 55 sek. temu
fajne XD

Statystyki: autor: AnnaS — 4 min temu

Muzyka • Re: Techno- ostatnie produkcje

39 min. 57 sek. temu
https://www.youtube.com/watch?v=KwAgAk8pnKk
Schwefelgelb - Durch die Haare Die Stirn

az by sie nosek przypudrowalo

Statystyki: autor: Ankaaa — 5 min temu

Modulatory GABA • Re: Pregabalina - Wątek ogólny

50 min. 39 sek. temu
Wow a tolerka jak? Ja oszamałem 900mg prochu i jest chill, szału nie ma musiałbym z miecha nie jeść by było lepiej.

Statystyki: autor: LOBO87 — 16 min temu

Modulatory GABA • Re: Pregabalina - Wątek ogólny

52 min. 31 sek. temu
Ktos mi powie wzielem 1g i nie dziala jest sens wziasc 3g bedzie szansa ze zadziala jak 2g tez nie dzialalo? Czy zostawic se na czarna godzine?

Statystyki: autor: MaleCoNieCo — 17 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

53 min. 25 sek. temu
@bux Ktoś tu pisał na forum, że to najprawdopodobniej to samo, albo bardzo zbliżone ziarno. Większych różnic się nie spodziewaj, wszystkie dostępny aktywne francuzy są obecnie mniej więcej tej samej mocy. Co do odruchu wymiotnego, to głęboko współczuję. Ja np lubię smak przepłuczki, z każdego obecnego maku herbata mi smakuje.

Co do porównania z kodą, to właściwie... nie ma porównania. Wcześniej zarzucałem 2x16 thio, teraz zazwyczaj jest to 0,75kg niebieskiego kerfa. Mak nie dość, że przyjemniejszy w odczuciu, to samopoczucie dużo lepsze, czas działania nieporównywalnie dłuższy, nie ma tego kodeinowego zejściowego wqrwa i przede wszystkim bebechy nie bolą, moje podroby gdyby mogły to by laurkę namalowały dla ziaren. Po thio masa dolegliwości żołądkowych i bóle w okolicy brzucha, problemy z wypróżnianiem w postaci szczania dupą i pewnie jeszcze by coś się znalazło.

Statystyki: autor: kodeinaddict — 18 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

1 godzina 5 min. temu
Jaki jest Was stosunek pomiędzy kerfami w niebieskich opakowaniach .52, .53, .54 (i chyba inne ale tylko z tymi się spotkałem) a kerfami w zielonych opakowaniach z serią .61 (tylko z takim się spotkałem, oczywiście francuz). Wiadomo, że nie są one na najwyższym poziomie ale po przestawieniu się na nie z kodeiny stan mojego życia się poprawił (czas, zdrowie, finanse, cera, kontakty społeczne praca) więc nie narzekam.
Przed chwilą pierwszy raz próbowałem tego zielonego kerfura, w smaku czuć, że działa (dupy nie urwie ale nie jest nieaktywny) Za chwilę dopiłem dwie paczki niebieskiego kerfura żeby mieć porównanie w smaku. Zielony wydawał mi się niedobry (mak musi taki być) ale smaku wydawał się lżejszy (przy niebieskim powstrzymuję czasem odruch wymiotny ale to wystarczy po wypiciu pół litra przepłuczki usta wodą z kranu przepłukać i wypluć. Jutro i pojutrze postaram się jednego dnia wypić 3 paczki zielonego a kolejnego 3 paczki niebieskiego i wyciągnąć swoje wnioski (obstawiam, że różnicy nie będzie) ale chciałbym się spytać o Wasze opinie

Statystyki: autor: bux — 11 min temu

Muzyka • Re: Czego słuchasz w danym momencie?

1 godzina 8 min. temu
Sufjana Stevensa, album Seven Swans

Statystyki: autor: wilk22pl — 14 min temu

Empatogeny wielocykliczne • Re: Ecstasy - Opisy Piguł vol. II- REGULAMIN w 1 poscie

1 godzina 8 min. temu
Żółtego i zielonego nie jadłem, ale w fioletowym drzemie moc Polecam szczerze - wiadomo, że różny sort to może być, ale no połówka już robiła u mnie robotę ;)

Statystyki: autor: YoungestFlexer — 14 min temu

DXM • Re: DXM - Wątek ogólny

1 godzina 11 min. temu
Na zwiększenie zwiedzania świata absurdu polecam podzielić dawkę. Ja na przykład lubię brać 60-90-150-210 mg co 2-3 godziny. Na początku można normalnie funkcjonować i coś kreatywnego porobić, film obejrzeć czy pograć w coś jak tam kto lubi. Tylko bez przesady z dawkami i ogólnym czasem tripa żeby przypadkowej sigmy nie zaliczyć.

Na początku przygody z dexem normalnie brałem 300mg na raz i było latanie po światach, ale z czasem to przestało być przyjemne i przerzuciłem się na taki tryb brania.

Statystyki: autor: NiebieskiLis — 16 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

1 godzina 12 min. temu
możesz ewentualnie poszukać w tureckich sklepach, często wśród przypraw znaleźć można małe paczki(100g) tureckiego maku. gra nie jest warta świeczki

Statystyki: autor: wilk22pl — 17 min temu

Detox • Re: Odtruwanie się od opiatów

1 godzina 13 min. temu
@Mordarg

Można tak powiedzieć, że to właśnie odpowiednik.

Co do syropu nie jestem jego zwolennikiem, choć waliłem go 7 lat. Jest on spoko jeżeli chodzi o pobudzenie łba, gdy masz już zniszczony po długim ćpaniu, bo Cię w pewien sposób aktywizuje, innych ućpywa do narciarza. Mój terapeuta powiedział mi, że jeżeli chodzi o syrop, to statystycznie duży jest procent ludzi wychodzących z nałogu. Jednak poznałem te drugą stronę, ludzi którzy dobierają benzo, here, chlają, lub jebią metkaty, czy też inne gówna.

Statystyki: autor: thermogrippp — 18 min temu

Empatogeny wielocykliczne • Re: Ecstasy - Opisy Piguł vol. II- REGULAMIN w 1 poscie

1 godzina 23 min. temu
mam 3 chupa chupsy zółty fioletowy i zielony ktoś moze się o nich wypowiedzieć? który najlepszy wg was i od którego warto zacząć? :D zakupione w wlkp

Statystyki: autor: xantiago — 9 min temu

Mefedron • Re: Mefedron - wątek ogólny

1 godzina 30 min. temu
@Nawiedzony Szaman co będziesz wyrzucał, jak zacząłeś to dokończ

Statystyki: autor: YoungestFlexer — 16 min temu

Lizergamidy • Re: LSD - Trwałośc

1 godzina 32 min. temu
czy po miesiącu trzymania w suchym i temp pokojowej będą jakieś straty? trzymam w samarce niedopuszczającej jakiegokolwiek światła, czy zamiast pochłaniacza wilgoci mogę po prostu zatopić samarkę w ryżu? macie jakiś sposób aby utrzymać kartony w niższej temperaturze niż jest w pokoju oprócz lodówki?

Statystyki: autor: wario122 — 37 min temu

Detox • Re: Odtruwanie się od opiatów

1 godzina 32 min. temu
Nie ... dla mnie to jest kosmos. Nie chciał bym się z tym bawić. Choć biorę opio 8 lat nigdy I.V i nic mocniejszego jak morfa nie brałem także nie chce sie ratować takimi rzeczami jak te blokery. Chętniej bym na syrop przeszedł jak bym miał możliwość.

EDIT: To jest po prostu odpowiednik alkoholowej "tak zwanej" wszywki , tak ?

Statystyki: autor: Mordarg — 17 min temu

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2019
design: Metta Media