Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

hyperreal.info news

Subscribe to Kanał hyperreal.info news hyperreal.info news
Hyperreal - site for freedom
Zaktualizowano: 8 min. 48 sek. temu

Holandia: Narkomania – ukryty i narastający problem wśród ciężko pracujących polskich robotników

58 min. 49 sek. temu

Holandia jest krajem atrakcyjnym i liberalnym, ale bywa niebezpieczna. Wielu naszych rodaków przyjeżdża tu, by sobie „poużywać” tej wolności. Przy okazji także zarobić. Coraz groźniejsze jest wchodzenie Polaków w narkotyki, co spowodowane jest warunkami zatrudnienia i zakwaterowania w Holandii. To szokujący wniosek dla holenderskiej i polskiej opinii publicznej.

O tym się dotąd głośno nie mówiło. Tajemnicą poliszynela jednak było, że wielu Polaków po przyjeździe do Holandii zaczyna używać narkotyków.

Przemytnicy kokainy zatopili statek licząc, że wraz z nim znikną obciążające ich dowody

1 godzina 28 min. temu

Przemytnicy zatopili u wybrzeży Ribadeo statek Nehir, na którym znajdowały się ponad trzy tony kokainy. Ten akt desperacji, był reakcją na próbę wkroczenia hiszpańskich służb na jednostkę, która służyła kartelom do przeładunku narkotyku na pełnym morzu, na mniejsze jednostki. Przemytnicy mieli pecha, bo towar wyłowiono, a załoga Nehira trafiła do aresztu.

Dwa laboratoria „mety” zlikwidowane w polskim zagłębiu metamfetaminowym

1 godzina 48 min. temu
Dwa laboratoria metamfetaminy zlikwidowali w ostatnich dniach funkcjonariusze CBŚP na ternie Dolnego Śląska, uchodzącego za polskie zagłębie „mety”. Podczas akcji ujęto dwóch chemików odpowiedzialnych za produkcję oraz przejęto sprzęt, chemikalia oraz pseudoefedrynę, o łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych. Prawdopodobnie gotowy narkotyk był wysyłany do Niemiec lub Czech, gdzie jest nań największy popyt.

Nagrywał kobietę w przebieralni na basenie. W jego mieszkaniu policja znalazła narkotyki

czw., 25/02/2021 - 10:30
Mokotowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w przebieralni jednego z parków wodnych wsunął smartfon do kabiny, gdzie przebierała się 21-letnia kobieta i nagrał ją – powiedział rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Dodał, że podczas przeszukania mieszkania sprawcy śledczy znaleźli 250 gramów marihuany.

Sklep w Markham sprzedawał dzieciom cukierki z marihuaną

czw., 25/02/2021 - 08:00

Policja wydała ostrzeżenie dla rodziców po dochodzeniu w sprawie domniemanej sprzedaży produktów z zawartością konopi indyjskich dzieciom w sklepie wielobranżowym w Markham.

Nieoficjalny komentarz Aurory w sprawie zarzutów o słabą jakość części suszu

czw., 25/02/2021 - 07:40
W zeszłym tygodniu weednews.pl informowało o słabszej jakości suszu od Aurory, chodziło głównie o część partii produktu Aurora Cannabis Flos THC 22%. Zarzuty i reklamacje pacjentów dotyczą głównie wyglądu suszu, który jest mocno rozdrobniony oraz jego zbytniego wysuszenia. Od przedstawiciela Aurory portal otrzymał komentarz do całej sprawy, nie jest to jednak oficjalny komunikat spółki.

Były policjant skazany na 16 lat. Porwał studenta chemii i zmusił go do produkcji narkotyków

śr., 24/02/2021 - 12:50

Policjant współpracował z dwójką innych kryminalistów. Każdy z nich został skazana na 16 lat więzienia za porwanie i handel narkotykami.

Marihuana w paczce z Hiszpanii. Narkotyki wywęszył labrador

śr., 24/02/2021 - 07:30

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali przesyłkę z marihuaną w firmie kurierskiej w Toruniu. A wszystko dzięki świetnemu węchowi służbowego labradora Lilou.

Udaremnili przemyt i wprowadzenie na rynek kokainy o czarnorynkowej wartości ćwierć mililiona PLN

śr., 24/02/2021 - 07:00

W miniony weekend kryminalni z koszalińskiej komendy na terenie województwa zachodniopomorskiego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 25-lat podejrzanych o posiadanie i przemyt substancji zabronionych.

Żona „El Chapo” w areszcie. Odpowie za handel narkotykami

wt., 23/02/2021 - 10:00
W amerykańskim stanie Virginia została aresztowana żona odbywającego karę więzienia w USA byłego szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego Sinaloa. Towarzyszce życia Joaquina „El Chapo” Guzmana Loery postawiono zarzut udziału w międzynarodowym handlu narkotykami.

Wrzucił do pieca torbę marihuany na widok policjantów

wt., 23/02/2021 - 07:30

Nad sprawą sochaczewscy kryminalni pracowali już od jakiegoś czasu. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji i zatrzymania. Mężczyzna, jak tylko zorientował się, że ma do czynienia z policją, próbował zniszczyć narkotyki.

Ile można zarobić na sprzedaży narkotyków? Dilerzy mówią o zarobkach (+CKM wspomina o Hyperreal)

wt., 23/02/2021 - 07:02

...czyli o tym, ile średnio można (podobno) zarobić na dilerce ;)

Nocna prohibicja w całych Katowicach? Niewykluczone, bo teraz podzielono miasto na miejsca bardziej

pon., 22/02/2021 - 09:00
W Katowicach podzielili dzielnice na te, w których się pije i te bardziej trzeźwe? Katowicki radny zaprzecza jakoby to miało miejsce, ale nie wyklucza, że całe Katowice mogą docelowo zostać objęte nocnym zakazem sprzedaży alkoholu w miejscach nieprzeznaczonych do jego spożycia. P

Michigan: Prawie miliard dolarów ze sprzedaży marihuany w 2020 roku

pon., 22/02/2021 - 08:40

Według danych zgromadzonych przez Marijuana Regulatory Agency (MRA), łączna sprzedaż marihuany w Michigan w 2020 roku wyniosła, aż 984,7 mln dolarów. Organy kontrolne pod uwagę wzięły zarówno sprzedaż marihuany rekreacyjnej, jak i medycznej.

Psy służbowe Straży Granicznej ujawniły w ubiegłym roku setki kilogramów narkotyków i broń

pon., 22/02/2021 - 08:00

W ubiegłym roku psy służbowe Straży Granicznej doprowadziły do ujawnienia m.in. ok. 300 kg marihuany, 10 kg amfetaminy i ponad 600 tabletek esctasy – poinformowała ppor. Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej. Znalazły też broń i ponad 3 tys. sztuk amunicji.

Częstochowa. Pod przykrywką sprzedawali dopalacze. Jest akt oskarżenia

sob., 20/02/2021 - 09:20
Częstochowska prokuratura skierowała do sądu dwa akty oskarżenia przeciwko grupom przestępczym, zajmującym się wprowadzaniem do obrotu dopalaczy. Objęły one w sumie 13 osób. Niebezpieczne substancje sprzedawane pod pozorem legalnej działalności - w sklepach z artykułami chemicznymi i upominkami.

Zabawa, prostytucja i narkotyki w zwiastunie serialu "My, dzieci z dworca Zoo" [WIDEO]

sob., 20/02/2021 - 08:10

Pojawił się zwiastun niemieckiego serialu "My, dzieci z dworca Zoo". Produkcja, podobnie jak głośny film z 1981 roku, jest adaptacją książki dokumentalnej z 1978 roku. Opisano w niej życie Christiane F. - młodej narkomanki z Berlina Zachodniego. Historia ta stała się swego czasu punktem wyjścia do debaty publicznej, a nawet lekcji wychowawczych w wielu szkołach, także w Polsce. Serial "My, dzieci z dworca Zoo" to nowość w ofercie Amazon Prime Video, ale będzie także dostępna na platformie HBO Go już od 27 lutego 2021.

Wielka Brytania: Kokaina zamiast bananów. Przemyt wart 250 mln dolarów

sob., 20/02/2021 - 07:13

Brytyjska policja przechwyciło ponad 2 tony kokainy o wartości 258 milionów dolarów. Narkotyki ukryto w skrzynkach po bananach, które przybyły do Europy z Kolumbii.

Koniec z więzieniem za kokainę i marihuanę: rewolucja w norweskiej polityce narkotykowej

pt., 19/02/2021 - 14:40
Rząd przedstawił propozycję, która może zrewolucjonizować norweską politykę narkotykową. Rada Ministrów zaproponowała, by zażywanie i posiadanie niewielkich ilości narkotyków nie było już karane. Wciąż zabronione będzie produkowanie oraz sprzedawanie substancji zakazanych.

CBŚP wkroczyło do krakowskiego sądu okręgowego. Na celowniku jedna z protokolantek

pt., 19/02/2021 - 13:30

Od dwóch lat toczy się proces „Zielonego” i jego kompanów. Według małopolskich „pezetów” członkowie rozpracowywanej grupy mogli działać od 2015 r. i wprowadzili na rynek prawie 5,6 tony marihuany o wartości niemal 89 mln zł oraz ponad 122 kg kokainy wartej blisko 4,4 mln euro.

Strony

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media