Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

wylizane przez stado dzikich nieletnich gotyckich lesbijek ciało

wylizane przez stado dzikich nieletnich gotyckich lesbijek ciało05.03.2003r.13:24.: zapodano do obiegu 1,4 ml GBL. W smaku nie przypomina zupełnie nic. Jest bardziej gorzki od 1,4-butanodiolu. Smak jest trudniejszy dla języka i ma taki niesmaczny posmak. Zmieszałem z sokiem marchwiowym, który wyraznie zmienił smak (stal się bardziej niesmaczny). Moja waga to waga typowej nastolatki z zaburzeniami osobowości a wiek to 19 lat. GBL podobno rozpuszcza plastik (polietylen) dlatego myśle ze dlatego strzykawka, która odmierzałem płyn stała się "cierpka" czy tez trudno było tloczek przesuwać. No ale nie ważne. A wiec właśnie kilka minut temu zapodałem sobie 1,5 ml GBL z radości życia.
Chciałbym zauwazyc ze wcześniej eksperymentowalem z 1,4-butanodiolem (14BD, glikol butylenowy) z dawkami 2ml (czasami mocno, czasami fajnie) i z dawkami 1ml (bardzo fajnie, ale lajtowo). Aha - właśnie lecą wspanialutkie drum and bass'y - aphrodite mniam. No i ten. 14BD wchodził po ok 20 minutach. Nie wiem czy to sugestia ale juz teraz (13:29) czuje troche inaczej w głowie, ale ja lubię sobie wkręcać... w końcu jestem typowa nastolatka. Glikol butylenowy działał wtedy tak ze czułem otwartość, chęć rozmowy, historie odtwarzałem z bardzo dobra dokladnoscia (opowiadałem co robiłem przez weekend - od rana do wieczora), brak było typowych nastoletnich przerywników "tak, ten, i tego". Czułem jakąś wielka ochotę na brzuch mojej dziewczyny - lesbijki Ilony, a jej pocałunki były takie ogniste i dopasowane. Innym razem... wśród ludzi czułem swobodę rozmowy, swobodę poruszania się i chęć do życia. W działaniu trochę mocno podobne do etanolu ale bez jakichś agresywnych wstawek. Może MINIMALNIE porównał bym to do wchodzenia xtc.


No a teraz załadowałem 1,5 ml GBL. Jako ze zamierzeniem moim było by trip reporty byly jak najbardziej naturalistyczne wspomnę wiec ze idę na "dół" oddać kał, czy tez defekować, czy tez wydalic odchody stale, czy cos takiego..

Bądźcie z nami po przerwie!. Witamy po przerwie :), jest 13:39 i czuje dużą swobodę poruszania się, lekkość i wesołość :). Chciałabym jeszcze wtrącić ze moja lesbijska dziewczyna miała poważne problemy z żołądkiem po spożyciu 2ml 14BD, a mój kolega wymiotował po 2ml 14BD. Ja Halina nie miałam takich problemów.


APHRODITE !!! o tak !!! :))))

Właściwie to wahałam się przed opisywaniem działania GBL bo właściwie to dużo pisać się o tym nie da, dodając do tego moje ubogie słownictwo i to ze jestem leniwa co niemiara to jednak pisze. Dziwna ze mnie Kobieta.


Czuje się jakby tak po alkoholu, wszystko jest z taka nowością przedstawione, a muzyka taka klarowna. Nie chce przesadzać, bo pewnie podobnie pisałabym po LSD, ale to w jakiejś innej mierze. Wszystko znajome, ale inaczej, światło jakby bardziej razi, a mnie się nie chce spać ani ani. Ani ani tez się nie chce. U nas w klubie była para Ań - ania Ń. i ania N., czesto nam się myliły i my głupie pindy zamiast o ani Ń mówiłyśmy o ani N. w wyniku czego nie mówiłyśmy ani o ani ani o ani. Takie zamieszanie przez jedno imię (czy raczej dwa imiona? czy dwa imiona tak samo brzmiące można uznać za jedno imię?). O tak, Halino, filozofia.


Cudowne rozluźnienie, ciareczki (my lesby to kochamy!) i zamieszanie ogólne w głowie, jednak nie przeszkadza to w niczym (niczymkolwiek? czymkolwiek?).


Powinni robić opcje w kompresorze "lame" by dodawal gramofonowe trzaski igły, by był taki prztyczek podpisany GTI. Nie wiem czemu ale jeśli więcej napisze w edytorze vi to mi się dziwnie zacina i tak powoli ze aż myśle o moim heteroedytorze - joe. O Boże, heteroedytorze !. Właściwie to przeprosić nie wiem czy przepraszać za moje beznadzejne lesbijowate żmijowate i ogolnie paskudno niestrawne teksty, ale z ten to w sumie to nie no bo tego. O tak, jest wesolutko. W żołądku nic się nie dzieje, ale ja raczej nie mogę być beta-testerem akcji żołądkowych bo mi tam się nigdy nic nie dzieje (wiem wiem, wyjdzie jak będę miała 42 lata i oczekiwała 7 dziecka - rzecz jasna zapłodnię się in vitro).


GBL jest na tyle tani ze wychodzi 0,32 zlotego za 1 dawkę 2ml. Ahh funky beats ! Z tego co wiem to pisali ze możliwość uzależnienia fizycznego przy częstym stosowaniu z mala adnotacja w odnośniku ze nie dotyczy głupich lesbijskich pind. Właściwie to nie wiem czemu akurat dzisiaj zamiast małego paskudnego szkodliwego dziecka w dresie zmienilam się w dostojna, średnio duża, z jaskrawo malowanymi ustami i pończochami w kratę Stara Lesbe Halinę. Po prostu taka juz jestem - nieprzewidywalna.


Zastanawiacie się pewnie "co ona pierdoli?".... ale sama nie wiem, u nas w klubie uważają mnie za strasznie małomówną kobietę, a tutaj tak nadaje i nadaje. Jednak przerzucę się na joe.


Od razu lepiej, szkoda ze nie wiem co zrobić by zawijał linijki przy

wyświetlaniu. No ale nie ważne.


Jak się czuje ? Trochę mocno jak po alkoholu, trochę takie "blaze" i

czuje ze gdybym się położyła to sen byłby czysta przyjemnoscia. Ale nie !

Walczyć i strzelać nie kazano, wstąpiłam na działo tysiąc harmat grzmiało. O

zaczyna się fajny kawalek aphrodite - rockafella skank (jungle rmx).

Wcześniej byłam dosyć smutna i przejmowałam się jedna myślą, a teraz

wszystko wolne i problemy tak odlegle. Dodatnimi znakami poprzedzić należało

by efekty działania GBL polegające na tym, ze trwają one ok 2 godzin, po

czym czujemy zwykła zwykłość. Chce mi się naprężać pośladki w rytm muzyki.

Nie śmierdzi mi z buzi żadnym alkoholem aldehydem czy kwasem, wszystko takie

dopasowane. Zastanawia mnie czemu głowie używa się GHB a nie GBL - szybciej

wchodzi GHB ? Z danych naukowych wynika ze GBL to właściwie GHB, bo

odpowiednio długie lancuchy maja tendencje do zwijania się w pierścienie jak

to np cukiery, ale zawsze jest jakaś część czasteczek niezwinietych. Myśle

ze dlatego trzeba w sol sodowa, by pozbyć się wodorka który umożliwiałby

zwijanie no i oczywiście to ze w proszku to jednak lepiej i fajnie wyglada w

pakiecie. Należy zaznaczyć ze dopóki nie robimy soli sodowych kwasu

gamma-hydroksybutylowego dopóty (a może odwrotnie z dopóki?) nie łamiemy

prawa. lewa. No ale nie o tym ja.


Jest godzina 14:02, czuje się swobodnie, ale chętnie bym się

zdrzemnął.


Właściwie to nie ma już o czym pisać, lekkość swoboda mówienia tańczenia

poruszania się. Chyba pójdę teraz na spacer przewietrzyć swe wylizane przez

stado dzikich lesbijek ciało. Wyśle to do neuro_groove.


Pisane przez Hurą Future piątego marca w środę.

Ocena: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media