Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

proces ekstrakcji benzydaminy

proces ekstrakcji benzydaminy

Benzydamina należy do grupy leków zaliczanych do NLPZ i ma właściwości miejscowo przeciwbólowe i przeciwzapalne. My jednak używamy jej do osiągnięcia stanów narkotycznych.

Najłatwiej benzydaminę pozyskać z preparatu Tantum Rosa który sluży do..... płukania pochwy :) 1 saszetka Tantum Rosa kosztuje ok.2,5zl i zawarte są w niej następujące substancje:


-chlorowodorek benzydaminy 0,5g


-chlorek sodu /sól kuchenna/ 8,8g


-p-toluenosulfonian trójmetylocetyloamoniowy 0,1g


Niektórzy używają Tantum Rosa rozpuszczając saszetkę w szklance wody, ale smak jest ochydny i jest duże prawdopodobieństwo porzygania się. Dużą rolę w powodowaniu mdłości pełni pewnie sól której jest w saszetce prawie 9g a należało by pochłonąć dwie takie saszetki. Ale na wszystko jest sposób - w tym przypadku oddzielenie soli od reszty. Są różne metody ekstrakcji ale ja podam wam moim zdaniem najłatwiejszą i najkrótszą.

Co nam będzie potrzebne?:


-Tantum Rosa


-woda


-bibułka filtracyjna


-a resztę napewno znajdziemy w kuchni

Jak się zabrać?:


-wsypujemy zawartość saszetki do kieliszka po winie (dno bez ostrych kantów)


-1 saszetkę zalewamy 25ml wody (2 saszetki 50ml). Dlaczego? Rozpuszczalność soli w wodzie to ok.35g NaCl w 100ml H20. Czyli dla 8,8g soli potrzeba ok.25ml wody. Otrzymujemy wtedy roztwór nasycony i nic więcej się nie zmieści. Dokładnie mieszamy.


-zauważamy, że roztwór jest mętny, powstaje piana, a w środku pływa coś co przypomina startą gumkę do ścierania-to jest właśnie benzydamina.


-należy odstawić roztwór na jakiś czas (np.10 minut) aby cały roztwór doszedł do siebie.


-następnie z bibułki filtracyjnej robimy sączek przez który przesączamy roztwór.


-płyn który pozostał to nasycony roztwor soli, a na sączku pozostała benzydamina.


-w kieliszku po wysuszeniu powinien pozostać biały osad-jest to sól i trochę benzydaminy. Należałoby ten nalot zeskrobać gdyż po co mamy marnować benzydaminę?


-sączek delikatnie rozkładamy na jakimś małym talerzyku aby wysuszyć gotowy produkt.


-gdy benzydamina będzie już sucha, należy wysypać ją na płaską powierzchnię (np.lustro) i dokładnie "wytrzepać" sączek (gdyż tam siedzi jeszcze benzydamina).


-powinniśmy otrzymać ok.500mg produktu. Jeśli wyjdzie nam 1000mg to też nie jest źle. 500mg to benzydamina a reszta to NaCl(sól). A 500mg soli to nie to samo co 8800mg w Tantum Rosa


-kolejny etap to rozdrobnienie powstałej benzydaminy, np. kartą telefoniczną

Co z tym zrobić?:


trzeba to teraz jakoś zjeść :) Ja użyłem do tego celu kapsułek po lekach (takich, co to się rozpuszczają w żołądku). Z 1 saszetki otrzymałem 2,5 kapsułki (w których benzydamina została ubita ubijaczem). Można również powstałą benzydaminę dodać do wody i wypić.

opracował: Chargeer

Ocena: 
apteka: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media