Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

pamiętnik znaleziony w wannie

pamiętnik znaleziony w wannie
 • dxm 345mg

 • doświadczenie: marysia,tusipek,avio,extasy, dxm pierwszy raz.

 • stan umysłu: jest loozik, pozytwynie, chętnie bym coś zapodał sobie ;]

 • inne: dom, rodzina na dole z gośćmi, ja z kumplem (przypadkowo) on nie doswiadczony i nie wie o mojej fazie.


20.20- zapodaje 23 tabletki , popijam wodą

ide na dół, zjadłem cos itp. po ok 15-20 minutach zaczynam lekko czuć to.Wracam z kumpem na góre,chyba zapomniałem, że wogóle mam mieć jakąś faze. Siedzimy chwile on gra w vice city. No ale spox, coś tam zagadał do mnie.

 • ja-"blableblealca" (o,fak zaczęło się)

 • on- co ?

 • ja- "trrooooche... zzzle sieu czuje" (czułem się znakomicie)

  on- widze =]
W sekudndzie dosłownie faza na maxaChciałem coś mu na monitorze pokazac i lipa trafic sobie nie moge =] nice... z chodzenia też nic... dojście do wc było dla mnie jak wyprawa na marsa, czułem się jak w skafandrze, nogi mi się nie zginały, błędnik chyba poszedł spać, obraz odświerzał mi się raz na 1s. Ogólnie odjazd na maxa. Z tego co mi się udało dostrzec w lustrze to wyglądałem raczej normalnie. Największe problemy miałem z mówieniem i chodzeniem,siedziałem z ziomkami w pokoju w nadzieji ze rodzina nie wejdzie =]Najfajniejsze doznanie było chyba wtedy jak próbowałem zabic komara na suficie, poskoczyłem i...

ja -"eee... co jest ? ja chce na dół, dlaczemu nie moge spaść na dół... ratunku, ja chce na dół !!! ratujcie mnie !!!...(dup) au... (leze na podłodze...) co jest ?

 • moja ex - "chodź idziemy z tąd"

 • ja- "eee...gdzie idziemy ? a gdzie jestesmy ? jestem Lulki Skajłoker, będe podbijał kosmos !

 • ex - (zdołowała się i siadła)
Resztę wieczoru spędziłęm na siedząco bo coś chodzenie mi nie szło ;]

Wizytę w wannie też miło wspominam.... :D
Ogólnie:Jedyny minus w sumie tej fazy to to, że nie mogłem zasnąć do rana prawie i troche częsły mi się ręce. A dzisiaj robie wszystko w zwolnionym tępie....Wg. mnie działanie zblizone do % ale w tym wypadku przynajmniej rozumię co się do mnie mówi...ale sam nie moge mówic ;] ehs... =]DXM WYMIATA !!!! RULEZW najblizszym czasie zapodam sobie ok 400mg ale juz w odpowiednim towarzystwie z dala od domu :D

Ocena: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media