Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

jankes w krainie szamanów

jankes w krainie szamanów


nazwa substancji:Acodin 14x15mg

poziom doświadczenia:DXM pierwszy raz,trawa,speed

metoda zażycia: doustnie

"set & setting" :Lekki strach przed DXM ogólnie troche osłabiony


Zapodałem 10 tabsów od razu popijając ciepłą wodą - po około dwuch minutach zapodałem jeszcze trzy - wyszedłem z domu "na rower" - poszedłem pod blok - nagle czuje w kieszeni jeszcze jedna tabletke - no to hop do buzi - OK zaczyna sie ładowac - spoko lekki niepokój. Całkiem fajnie czuję się - intrygująco lekki i nieograniczony w czynach.Wszystko wydaje mi sie takie łatwe. Dobra jestem intraspektywnie głodny - idziemy z kumplem - nagle zachciewa mi sie wymiotować, no to wymiotuję bez ograniczeń - OK już po wszystkim - idziemy do sklepu - kupujemy szlugi i pączka - dla mnie :] - mniam, zjadłem połowe i byłem pełen. Przeszliśmy się na przystanek autobusowy i ciagle czułem się tak lekki, że mógłbym polecieć - inaczej, słabiej czułem ból. Póżniej poszliśmy do baru w L. - wypiłem popularny napój gazowany z zawartością kofeiny - kumple zjedli po hamburgerze. Dobra spadamy - nagle dopadaje mnie lekkie dragawki - na dworze jest ciepło - a mi się wydaje , że jest chłodno. Poszedłem po rower i potem poszedłem do domu.

Ogólnuie mówiąc trip byl bardzo fajny - na pewno jeszcze spróbuje :). DXM jest tanie i dobre i łatwo dostępne w aptece (na recepte, ale mnie sprzedała bez).

Ocena: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media