Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

inhalantowa przestroga 4 all

inhalantowa przestroga 4 all

.......Gdy patrzę na tego kolesia to aż mi go żal. Koleś jest poprostu żałosny, przećpany, jego szare komórki umarły.


Nie opisuję tu żadnego swojego tripa, chce tylko napisac o kolesiu który naprawdę mnie martwi, niech to bedzie przestroga dla wszystkich amatorów klejów i innych gównianych rzeczy do wąchania.


W jednej z Łódzkich dzielnic mieszka koles (powiedzmy że nazywa sie Adam)

Adam od dwóch lat napierdala kleje, rozpuszczalniki.....itp. Skonstrułował super nowy zajebisty wynalazek dla wąchacza. Kupił sobie maskę gazową, dwa wystające z jej boków filtry odkręcił a w ich miejsce wkręca sobie dwa słoiczki z klejem i zapierdala tak po całym osiedlu.

Koleś pare mięsięcy temu wyniósł z domu telewizory, magnetowidy i inne cenne rzeczy, kupił sobie oczywiście za to kilkaset słoiczków kleju i chodził po całym osiedlu mówiąc że wyjeżdza do USA i wstepuje do Marines.


Ostatnio zapierdziela po ośce z biblią i mówi ze jest upadłym aniołem, ponieważ poszedł do nieba i Bóg kazał mu wypielic wszystkie chwasty poza ogrodzieniem swojego domu. Koleś oczywiście wypielił wszystkie chwasty poza ogrodzeniem i jeszcze nie proszony o to przez boga wypielił wszystkie chwascioRy po wewnętrznej stronie ogrodzenia. Bóg straszliwie sie rozzłościł i zesłał go ponownie na ziemię - za kare. Powiedział mu że jest upadłym aniołem i musi nawracać grzeszników.

Adam chce dobrze dobrze wypełnić swoją misję, jest przeciez posłańcem Boga.

Nikomu nie przepuści swoich pojebanych opowieści.


Na poczatku myślałem że ten koleś poprostu celowo robi z siebie idiote, chce aby wszyscy sie z niego śmiali. Lecz on naprawde jest już nienormalny.


Ostatnio mój kumpel zapytal się go co jest stolicą Niemiec a koles po zajebiscie długim czasie namysłu odpowiedział że Monachium.


Nie chce tu już nic więcej pisać, choć mam jeszcze wiele do napisania

MAM NADZIEJE ŻE TO BĘDZIE DLA WAS COŚ DO PRZEMYŚLENIA

Ocena: 
chemia: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media