Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

i i ii bania oraz podsumowanie 9-iu miesięcy palenia...

i i ii bania oraz podsumowanie 9-iu miesięcy palenia...


 • Doświadczenie:

  • alkohol (wiele razy)
  • tussipect-efedryna (kilka razy)
  • benzydamina (jeden raz,   nie polecam)
  • Aviomarin (1 raz też nie polecam :/)
  • amfetamina (hmm.. spróbowałem i   postanowiłem nigdy więcej tego nie brać, nie jestem jakimś dresem i nie biore prochów)  • No i najważniejsze ZIELSKO, MJ, TRAWA, MARIHUANA jak kto woli (na dzień dzisiejszy paliłem   dziesiątki razy czasami codziennie przez np. 2 tygodnie)


 • Nazwa zapodanej substancji: MJ (THC ;))


 • Set&Settings:
  Miałem wtedy palić pierwszy raz, miałem z 2  kolegami zakupiony 1g moocnego zielska, to miałbyć mój pierwszy raz z zielskiem (wcześniej  paliłem jakąś sieje niestety nie miałem bani:/). Paliłem pierwszy raz więc troche sie  bałem, ale wcześniej przed pierwszym paleniem czytałem wszystko na temat zielska co tylko  znalazłem na sieci, najwięcej oczywiśce na HYPERREAL.INFO, więc teorie znałem można  powedzec bardzo dobrze. Dzień palenia był pięknym ciepłym i słonecznym wrześniowym  piątkiem. Paliliśmy w naszej kanciapie...


OK no to zaczynam. Bania ta miała miejsce 9 miesięcy temu, ale byłaniezapomnianym przeżyciem więc pamiętam ją w miare dobrze do dziś.
Ten TRIPREPORTbędzie opisywał 2 tripy, moje pierwsze 2 tripy trawowe. W kanciapie było kilka osób,chcieliśmy dyskretnie sobie to zielsko spalić we trzech, ale do kancipy przypelentały siejeszcze 2 niewtajemniczone osoby:/, no, ale ubiliśmy moje szkło (moje szkło którego używamdo dzisiaj jest ok. 3 razy większe od normalnego szkła)Spaliliśmy jedno całe szkło w dwóch,bo trzeci kolega który się z nami złożył nie mógł palić teraz, tylko dopiero wieczorem. Japaliłem az poczułem że mi wystarczy na perwszy raz, czułem się już bardzo dziwnie i bałemsię troche tego dziwnego stanu. Mój kolega z którym paliłem nie miał umiaru więc sam spaliłszkło do końca:P. Moja bania się ustabilizowała czułem się bardzo dziwnie, chciało mi sięśmiać ale równocześnie czułem troche strach mimo że z mojej twarzy nie zchodził szerokiuśmiech. Kolega w tym czasie odpier**** takie jazzy , że nawet jakbym był trzeźwy tomiałbym z niego polewke na maxa. Gdy moja "podróż" się ustabilizowała, "podróż" mojegokolegi stała sie naprawde krzywa:/. Położył sie w kanciapie, mówił że się źle czuje:P, imoja bania sie troche skrzywiła. No ale postanowiłem sie nie łamać tylko iść do domu po mójodtwarzacz, żeby posłuchać muzyki. Jak pomyslałem tak zrobiłem, oznajmiłem moim kolegom żeide do domu i poszedłem. Podrodze słoońce wyszło zza małej chmurki i nagle stało siejeszcze bardziej słonecznie wtedy ogarnęła mnie euforia, na chwile poczułem się naprawdeszczęśliwy, czułem jak słońce ogrzewa moje ciało, oświetla cały piękny i kolorowy świat...Niestety za pierwszym podejścem nie udało mi się dojść do domu, poniewaz dostałem po drodzetakiej śmiechaczki ze postanowiłem zawrócić bo ludzie którzy zobaczyliby mnie po drodzenapewno pomyśleliby że jestem albo pierd***nięty, albo naćpany.
Kiedyt wróciłem do kanciapywszyscy się ze mnie śmiali, myśleli że nie potrafiłem trafić do domu:P. Po kilkunastuminutach poszedłem do domu drugi raz tym razem doszedłem wziołem odtwarzacz i płyte zKalibrem 44, po drodze jeszcze spojrzałem w lustro i sie przstraszyłem, miałem bardzoczerwone oczy, myślałem że zaraz wystrzelą:P.. Kiedy byłem spowrotem w kanciapie zapuściłemmuze (muzyka brzmiała wspaniale, nie dość że ją słyszałem to jeszcze czułem jącałym sobą, potrafiłem wyodrębnić każdą "warstwę" dźwięków osobno , bit, głos itd.. to jestniedoopisania, poczuć to może tylko "podróżnik" ), niestety nie posłuchałem jej długo(słuchałem wtedy Kalibra 44 Księga Tajemnicza Prolog ) bo okazała się być zabardzowkręcająca.
Kiedy ja słuchałem muzyki i cieszyłem się banią w tym czasie innikoledzy dokuczali mojemu spalonemu koledze, spalili mu sznurówki:P i próbowali go zasypaćziemią która leciała z pod koła motoru który odpalili przed wejściem do kanciapy ,wyglądało to jak komora gazowa:P. "Wyciągnąłem" mojego kolege który miał BADTRIPA na łąkeżeby sobie posiedział w słoneczku, miałem nadzieje że humor mu się poprawi. Minęło trocheczasu. Bania opadła, mój kolega poszedł do domu, a raczej został odwieziony na motorzektórym wcześniej go torturowano:P No i to właściwie koniec mojej pierwszej BANItrawowej.. Była bardzo ciekawym przeżyciem. Wiec chciałem ją powtórzyć i to jeszcze tegosamego dnia z drugim kolegą..
Bania nr. 2


Mój drugi kolega przyszedł do kanciapy i postanowiliśmy spalić wora do końca, we dwóch. Wsamarze zostało więcej niż połowa tego co było w niej na początku:d. Mój kolega który jużpalił kika razy w życiu ubił sprawnie całe moje szkło XXL:P i zaczeliśmy palić, buch zabuchem. Spaliliśmy znowu całe szkło więc mój kolega ubił do szkła reszte zielska(już wtedybyła mocna bania), mieliśmy przejść do palenia reszty ziela, kiedy zobaczylismy że ulicą naktórej palilismy (nie siedzieliśmy już w kanciapie, bo tam było zbyt ciemno) idą jacyśludzie, okazało się że znamy tych ludzi, ja znałem ich z widzenia a mój kolega się z niminawet kolegował. "Ludzie" ci zaczeli się z nami witac, jeden z nich miał złamaną prawą rękei witał sie z nami lewą wykręcając ją dziwnie, byłem juz wtedy tak zbakany że niewiedziałem zabardzo jak się z nim przywitać:P, ale jakoś podałem wszystkim ręke. "Koledzy"poznali że paliliśmy coś, bo sami tez czasem przypalają. Kiedy poszli, ja i kolegaspaliliśmy wreszcie pozostałe zielsko. Skończyliśmy palić... Obydwoje wstaliśmy i poszlismysię przejść. Bania była olbrzymia i dopiero się ładowała :O, to był dopiero początek. Nagleprzez głowe przeleciała mi myśl, myśl która wydała mi się straszliwa, przerażająca iszkoująca zarazem. Mój umysł przeszyła myśl że: spaliłem zadużo, pomyślałem tez żeto ziele jest jakieś inne, może jakiś niebezpieczny chemik, to nie może byc naturalneziele, to od którego jeszcze nikt nie umarł. Kolega tez miał takie straszne myśli.
Postanowiliśmy się przejść żeby odwrócić troche nasza uwagę od tych straszliwych myśli.Kiedy szliśmy w całym ciele czułem mocne i szybkie (szybsze od bicia serca)pulsowanie, najmocniej dczuwałem to pulsowanie w klatce piersiowej. Obraz skakał miniesamowicie, moje oczy cały czas patrzyły się na coś innego i przy każdym spojrzeniu przezmój umysł przelatywało milion myśli i skojarzeń związanych z elementem np. przyrody naktróry się patrzyłem. Każde słowo kolegi odbijało się w mojej głowie setki razy i zmieniałopostać, wyglądało to jak echo, echo które staje się corazmocniejsze i coraz bardziejprzerażające. Miałem niesamowity potok myśli który z niesamowitą szybkością i siłąprzepływał przez mój umysł. Kiedy tak szliśmy z kolegą każdy krok pogłębiał naszą baniektóra w dalszym ciągu sie ładowała i powiekszała, każdy metr który przeszliśmy wkręcał nasw coraz mocniejszy trans. Każda czynność wykonywana cyklicznie pogłębiała ten trans np.oddychanie, stawianie kroków.
Doszliśmy na górke na której częstosiedzieliśmy. Moja psychika pracowała na zbyt wysokich obrotach. Próbowałem sięuspokoić, kolega mi w tym wcale nie pomagał, gadał jakieś wkręcające rzeczy. W pewnymmomencie kolega złapał się za serce i po chwili powiedział: "Stary, ja pier***ole, ale miserce napier****, stary ja pierd***" - powiedział to takim tonem i tak dosadnie, że sięprzeraziłem straszliwie, potem powtarzał to jeszcze kilka razy podczas podróży i mówił innezdania, chwilami myślałem że on próbuje mnie wkręcać ale jak sie potem okazało on tez miałbardzo krzywą banie i mówił szczerze. Po strasznych słowach mojego kolegi złapałem sie zaserce i wydawało mi się że bije niesamowicie szybko i silno, zadawałem sbie wtedy tylkopytanie, ile ono tak jeszcze wytrzyma może jeszcze tylko chwile a potem może stanąć albopęknąć i będzie po mnie. Postanowiliśmy iść z kolegą do jego domu, bo miał wolnąchate do godziny 22 (wtedy było koło 20:30). Zapomniałem opisać jeszcze jednego efektu,kiedy zaczęsliśmy iść mieliśmy wrażenie że nasze nogi idą same, kiedy chcieliśmysię zatrzymać nasze nogi same się zatrzymywały, nie sterowaliśmy nimi normalnie tylko takjakbyśmy wydawali im polecania za pomocą umysłu i jakby nas niosły same (prawie ich nieczuliśmy i reagowały z opóźnieniem na nasze polecenia).
Bylismy wreszcie w domukumpla. Kiedy wyszliśmy do góry dziewczyna która zajmowała się malutką siostrą kumplapoprosiła go o nastawieneie zegarka elektronicznego pomyślałem sobie wtedy że mój onchyba nigdy nie nastawi tego zegarka, trzymał go w ręce tylko chwile, a dla mnie tachwila trwała całą wieczność
, w końcu zrezygnował i oddał zegarek dziewczynie,powiedział że nie umie go nastawić. Poszliśmy do jego pokoju. Obydwoje walneliśmy sie nałóżko jak kłody. I leżąc po ciemku z zamkniętymi oczami zagłębialiśmy sie w nasze myśli i wczeluści naszego umysłu. Kiedy miałem zamknięte oczy widziałem oczyma umysłu, setki"zdjęć" albo może lepiej powiedziec obrazów które z wielką szybkością pojawiały się iprzelatywały przez mój umysł, obrazy się przekształcały, każdy obraz wyglądał naprawdeznajomo, miałem wrażenie że juz wszystkie kiedyś widziałem, czułem że ja je znam, żewidziałem je może w dzieciństwie może w innym wcieleniu, odczuwałem je jako mojewspomnienia z przeszłości obrazy te były abstrakcyjne. Przez cały czas gdy tak leżałemczułem niesamowity straczh przed śmiercią. Miałem wrażenie że serce zaraz mi pęknie i żeumrę. Myślałem na serio że już po mnie, ale prosiłem w myślach Boga żeby pomógł mi utrzymacsię przy życiu, bo jestem jeszcze bardzo młody i wszystko przedemną...
Leżeliśmytak już dość długo cały czas miałem podobny stan czyli orazy przed oczami i wielki strach.Poczułem że jest mi gorąco. Więc powiedziałem koledze żeby otworzył okno, jemu się niechciało, więc po kilku chwilach sam zebrałem sie i wstałem żeby otworzyć okno.Otwieranie okna to byla podróż do innego świata. Czułem się jakbym był zupełnie winnym miejscu, odczuwałem inne emocje, inne skojarzenia.
Otworzyłem okno baniabyła juz słabsza. Położyłem się jeszcze ale miałem zamiar iść za chwile do domu bo matkamojego kolegi miała wrócić za kilkanaście minut. Po kilku minutach postanowiłem wracać dodomu, kolega nie miał siły żeby mnie odprowadzić do drzwi więc sam wyszedłem. W drodze dodomu było ze mna lepiej, byłem już spokojniejszy, bałem się jeszcze tylko trochekonfrontacji z rodzicami, ale było mi już właściwie wszystko jedno, godzine wcześniej byłemświęcie przekonany że moge nie przeżyć tej przygody więc ohrzan od rodziców i awantura wporównaniu do widma śmierci była praktycznie niczym, zerem. Wróciłem do domu, rodzice sięnie czepiali. Pierwsze co zrobiłem to pościeliłem łóżko i poszedłem spać (w domu byłem ok.godziny 22). Nie spodziewałem się że bania "ziołowa" może być tak bardzo wzniosła,przytłaczająca, mocna.


W sobote rano, czyli na drugi dzień wstałem z dobrym humorem. Byłem trozke przyćmiony izmęczony psychicznie. zjadłem śniadanie, ubrałem się itd.. a potem poszedłem odrazu dokolegi który miał ze mną ta masakryczną banie. Kolega też miał dobry humor. We dwóchposzliśmy do trzeciego kolegi z którym paliłem wcześniej. Wtedy miałem inne podejście dowczorajszej bani, wiedziałem ze większość efektów była wkręcona, że były wymysłem mojejwyobraźni i gdybym nie palił pierwszy raz tylko byłbym już doświadczony to mógłbym opanowaćtą banie i zrobić ją bardzo przyjemną. Ale mimo iż właściwie wszyscy trzej mieliśmy dzieńwcześniej krzywe banie to jednogłośnie stwierdzliśmy że dziś chętnie spalilibyśmy coś, alemniejszą ilość:P Każda bania trawowa nawet gdy jest krzywa zawsze sprawia zenastępnego dnia chce zapalić znowu, ponieważ każda mocna trawowa bania jest niesamowicieciekawa bez względu na to czy jest pozytywna czy negatywna.


Od tych dwóch pierwszych bań minęło już 9 miesięcy, 9 miesiec wypełnionych THC, przezten okres czasu spaliłem "troche";) trawy i nabyłem dużo doświadczenia. Wiem ze wporównaniu do niektórych palaczy jestem jeszcze amatorem, ale ciągle się "ucze" i o ilepozwalają na to fundusze, szkoła, i warunki do palenia, pale ile mogę najwięcej, chociaż itak nie jest to zaczęto. Przez te miesiace były okresy przez które paliłem non stopprzez 2 - 3 tygodnie (np. ferie świateczne, potem ferie zimowe, i czasami nawet jakchodziłem do szkoły to paliłem codzienie)
. Przez ten czas zmieniłem moje podejściedo śwata, podchodze do wszystkiego z większym dystansem, zmienił sie mój sposób myślenia.Wcześniej byłem baardzo niesmiały teraz to się zmieniło, znalazłem nawet wreszciedziewczyne,
wcześniej byłem zbyt niesmiały żeby porozmawiać z jakąś dziewczyną, bobałem sie coś schrzanić, albo powiedzieć coś głupiego.Dzięki trawie zacząłem olewać wielerzeczy i dzięki temu jestem na luzie, przedtem bałem się każdej porażki albo ośmieszenianp. przed dziewczynami, a teraz nie zwracam na to uwagi swobodnie moge rozmawiać z płciąpiękną (wiem że te zmiany nie nastąpiły tylko przez palenie, bo się rozwijam inormalne jest to ze się zmieniam, ale trawa miała napewno duży wpływ na te zmiany bozajmowała znaczną część mojego życia)
Palenie mnie zmieniło, wydaje mi się żezmieniło mnie na lepsze, wzmocniło moją psychikę. Miałem całe mnustwo krzywych bań (jak wpiosence Nielegale Fokusmoka: "rap gwiazdy, mam jazdy na styk z paranojami"), aleprzez prawie miesiąc paliłem jak miałem doła, palenie pogłębiało mojego doła i byłokres w którym bałem się wyjść do szkoły bo miałem lęki i jakieś schizy , bałem się wtedyjechać do miasta autobusem, bałem się wszystkiego także palenia ale mimo to paliłem. Wkońcu kiedy przestałem palić i zrobiłem sobie przerwe (zawsze robie przerwy w paleniu ponp. 2 tyg. palenia - tydzień niepalenia) wtedy moja psychka wróciła do normy
anawet więcej stałem się jeszcze bardziej odważny i śmiały, bo jeśli w stanie depresjischizy i cągle spalony musiałem sobie radzić jakoś w szkole i w śród ludzi to w normalnymstanie umysłu i bez schizy czułem że moge robić wszystko i że niczego się nie boje. Nieżałuje że zacząłem palić. Jeśli chodzi o uzaleznienie, to mam je cały czaas pod kontrolą,teraz nie pale juz miesiąc z własnej woli i przez brak większej gotówki:P. Kończę tentripreport, dziękuje ci czytelniku że przebrnąłeś do końca (no chyba że przeczytałes odrazusam koniec:p). Sory że sie tak rozpsałem, ale chciałem opsać pare rzeczy wmiaredokładnie...

Ocena: 
natura: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media