Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

5meo-dmt

5meo-dmt

nazwa substancji: 5Meo-DMT


poziom doświadczenia: pierwszy raz


dawka, metoda zażycia: około 2 mg, palenie w fajcie


set & setting: pozytywnie nastawienie, 3 osoby w przyjemnie oświetlonym pokoju


efekty: 2 mg to bardzo mała ilość tego białego proszku (3 mm czubek wąskiego noża). Paliłem w pozycji półleżącej. Dymu nie było dużo, zostawił lekki posmak w ustach. Szybkość z jaką zadziałało 5Meo-DMT jest oszałamiająca. 3 sekundy po zaciągnięciu się poczułem szybko narastające zmiany w percepcji. Efekty najbardziej przypominały odczucia wywołane po LSD, tyle że pojawiły się w całej swojej obfitości w ciągu 20 sekund po spożyciu. Spostrzeganie każdego detalu. Kilka słów, które z siebie wydobyłem brzmiało bardzo głęboko, miałem trudności z mówieniem ponieważ mięśnie twarzy były napięte, przez cały czas szczerzyłem zęby, probowałem to powstrzymać ale tryptaminowy chichot pojawiał wciąż się pojawiał. ;) Minutę po spożyciu chciałem opisać swoje przeżycia S który 10 minut wcześniej spalił podobną ilość, ale z trudem przychodziło mi mówienie. S spytał czy mam ciężkie nogi na co ja, że strasznie ciężkie i mam ogólne spowolnienie i zaczęliśmy się chichotać.Na całym ciele czułem przyjemne mrowienie+napięcie mięśni przechodzące później w uczucie rozluźnienia, mrowienie w czaszcze i na plecach. Czułem się strasznie ociężały , nie chciało mi się nawet poruszyć nogą.

Pierwsze sekundy były trochę przerażające z powodu szybkości z jaką osiągnąłem szczyt po 5Meo-DMT. Brak wizualnych efektów podczas całej podróży. Jedynie lekka gra światła i cienia+spostrzeganie każdego detalu podobne do wywołanej przez LSD. Bardzo przyjemne rozluźnienie mięśni całego ciała. Po 3 minutach efekty zanikają. Lekkie zmiany utrzymują się jeszcze przez około godzinę.Reasumując: Byłem zdumiony mocą z jaką działa 5Meo-DMT przy tak małej dawce. Cieszę się, że spaliłem tylko 2 mg pierwszym razem :-). Dzisiaj planujemy spróbowanie większej ilości.

Ocena: 
chemia: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2022
design: Metta Media