Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

taki miks bmx )

taki miks bmx )

Set & Setting

U siebie w pokoju, bezstresowo bo wszyscy gdzieś powyjeżdżali :)

Dawkowanie

29 tabletów akodina

3 saszety Tantuma, rzecz jasna z filtracją

Wiek

21 lat już tak chodzę, w dragi bawię się od mniej więcej roku.

Doświadczenie

Alkohol, MJ, Korzeń snów, Gałka, Tytoń, Amfetamina, Metkat, bufedron, 4-MEC, 4-MMC, 4-EMC, MDPV, 4-ACO-DMT, 4-HO-MET, 2C-E, DPT, AMT, Kodeina, Diazepam, DEX i Benzyna (osobno do dziś ofkoz)

1. Czytałem czytałem i w końcu nie wytrzymałem

Wieczór zaczął się niewinnie. Planowo była jedna paczka AKO przy akompaniamencie werbli i skrzypiec płynących ze słuchawek. Niestety, z niewiadomych mi względów najzwyczajniej w świecie było mi mało choć ostatnio po 25 się nie mogłem ogarnąć :(.

2. Wyprawa w nieznane

Ostro ujebany wyszedłem lekkim robo-krokiem na miasto. Nie wiedzieć czemu, wokół mnie zaczęły się dziać naprawdę dziwne rzeczy. Miałem wrażenie, że wszyscy krzyczą i mają do siebie pretensje, że na ulicach zapanował lekki chaos. Sęk w tym, że DXM ma to do siebie, że ciężko powiedzieć co było prawdą a co nie. Może po prostu trafiłem na taki wieczór :). Tak czy siak, zakupy się udały.

3. No to sru

Wszedłem do domu, wykonałem filtrację a następnie zjadłem Benzydaminę uprzednio zamykając ją w żelatynowej pigułce. Smaku ani zapachu nie uświadczyłem.

4. Efekty

Osobiście trochę się na tym miksie zawiodłem. Sama faza niezbyt mi się podobała. Wyglądało to tak, że leżałem na łóżku usiłując trafić w odpowiednie klawisze a napisanie jednego wyrazu zajmowało mi 2 minuty. Może ktoś i lubi takie ujebanie ale mnie to raczej nie rajcuje. Sytuację uratowała benzynka ze swoimi halunkami choć i tu nie było fajerwerków.

5. Podsumowanie

Po przeczytaniu wielu postów, spodziewałem się czegoś wspaniałego i to dodatkowo pogrążyło ten miks. Nie mówię, że było źle ale po prostu nie uświadczyłem nic nadzwyczajnego. Halucynacje można powiedzieć były w normie. Tylko jedna z nich zrobiła na mnie wrażenie, był to jakiś gość ubrany na czerwono czarno i wygląda najbardziej realistycznie ze wszystkich. Szkoda zdrowia..

Ocena: 

Odpowiedzi

Rozumiem co chciałeś w swoim opisie przekazać , ale Twój TR jest ubogi i mało ciekawy. Prawdę mówiąc TR to opis wywołany przeżyciami a Twój nic praktycznie nie ukazuje ;/ liczyłem na coś ciekawszego...

London5

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2022
design: Metta Media