Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

stapiać się z fotelem

stapiać się z fotelem

materiał: extrakt 12x

technika: fajka szkalana z cybuchem + sitko(!!) + palnik

ilość: na oko, na podstawie obserwacji z poprzednich experymentówTrip przyszedł w kilka sekund po wciągnięciu całej zawartości cybucha jednym machem. Jego wejście było jak pociąg expresowy, który z zawrotną szybkością przeniósł mnie na drugą stronę rzeczywistości.

Z efektów, które jak widzę są wspólne dla wszystkich kosztujących SD odczuwałem intensywne fale przechodzące przez ciało. W pewnym momencie patrzę na swoją rękę na poręczy fotela - lakier z oparcia zaczyna mi przechodzić na rękę, moja ręka staje się fragmentem fotela!! Mija chwila i to samo zaczyna się dziać z całym cialem: stopy powiększają się i stają się elementem dywanu. Najlepsze i najbardziej intensywne uczucie to moment gdy moja twarz rozszerza się, czy lepiej jest rozciągana i próbuje stopić się z otoczeniem (nie tylko przedmiotami ale i ludźmi). Halucynacje były na tyle realne że pojawiła się u mnie myśl: "nie no jak to nie można tak na imprezie ztapiać się z fotelem - co sobie pomyślą" :). W pewnym momencie wszystkie elementy otoczenia zaczynają żyć własnym życiem, podłoga zaczyna wibrować - wszystko co na niej się znajduje "usiłuje" się od niej oderwać i również wibruje. W chwilach gdy jako tako trybie otoczenie i ludzi odczuwam podwyższone tętno z zawrotnym biciem serca.Plateau oceniam na 4, max 4.5.

Pozdrawiam

Ocena: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media