Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

salvia test

salvia test

Do testów podszedłem ambitnie.

Pierwsza próba około godziny 14 1/10 grama inhalacja na spółę z kolegą. Efekt marny aczkolwiek odczuwalny intensywnie. wrażenie przechodzenie przez ciało jakiejś płaszczyzny.

Druga próba około godziny 16 efekt jak wyżej. Trzecia i ostatnia w tej sesji godzina 20. Ilość trochę większa od poprzednich.

Róznica tylko taka, że tym razem spaliłem cały materiał za jednym machem. Paliłem z lufy szklanej otwartej z obu stron.

Hmm, ściągnąłem chmurę odłożyłem lufę i zapalniczkę, usiadłem i już mnie nie było.

Potęga!! Jazda trwała 5-10 minut. Miałem wrażemnie stapiania sie z otoczeniem tak intensywne, że poważnie się przestraszyłem. Otoczenie chciało mnie wchłonąć stosując .. (UWAGA) zamek błyskawiczny!! Czyłem jak ściana "zapieła" mi nogę i resztę ciała - gdy wrażenie (halucynacja zamka) doszło do twarzy zacząłem uciekać przed dosłownie i w przenośni. Z zewnątrz wyglądało to w ten sposób, że momentalnie zamknąłem się w sobie i zostałem wyprowadzony do innego pomieszczenia.

MAX!!! Polecam.

Ocena: 
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media