Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

jaskółcze opium

jaskółcze opium

Jaskółcze Opium
INFO ; 17 lat 65kg
DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe , DXM
SUBSTANCJA ; ususzone pomarańczowe mleczko glistnika jaskółczego ziela.

A więc wyczytałem na hyperreal.info o tej właśnie mało znanej, aczkolwiek bardzo pospolitej roślinie, oraz jej właściwościach. Bardzo się na to nakręciłem , gdyż niedaleko mnie rosło tego dość dużo. Zabrałem się za zbiór owej rośliny oraz wyciskanie jej mleczka . Było to dość żmudne i pracochłonne , lecz jakoś się z tym uporałem. Następnie ciemnobrązową ciecz , której było ok pół dużej łyżki stołowej podgrzałem nad świecą w celu odparowania wody. Gdy wszystko zakończyłem , otrzymałem 3 grudki wielkości łebka od szpilki ...

Do tego doświadczenia byłem nastawiony dość sceptycznie , lecz miałem nadzieję , że moja praca nie będzie zmarnowana. Ciemnobrązowe , lepkie grudki wsadziłem do wygiętej lufki. Następnie zacząłem podgrzewać cybuch lufki zapalniczką. Po chwili z cybucha ulatniał się dymek o zapachu tego ziela. Z całej zawartości , której było niewiele zebrałem 4 machy. Na efekty nie musiałem długo czekać . Zdziwiłem się , gdy poczułem efekt rozluźnienia i lekkiego błogostanu. pomyślałem cholera to jednak działa ! xD było mi bardzo przyjemnie . Czułem jak moje powieki stawały się cięższe. Byłem w świetnym humorze , lecz nie była to euforia jak np. po MJ . faza była taka subtelna , inna. Byłem bardzo wyluzowany. gdy chciałem wstać z krzesła i przejść się , moje nogi były bardzo miękkie , jak z waty. Bardzo mnie cieszył ten stan. Moje nogi same się uginały. Gdy usiadłem z powrotem rozsiadłem się we fotelu jak tylko mogłem najlepiej. Wyciągnąłem nogi i tak sobie siedziałem. Byłem trochę senny , pomyślałem , że super byłoby się teraz położyć spać. Ale była dopiero 16 .

Całe doświadczenie trwało jakieś 40 min. uważam , że ten stan był bardo przyjemny. Myślę , że gdybym spalił więcej byłoby zajebiście ;) Ten cały glistnik nie jest zły. Najgorsze jest całe przygotowanie tej substancji. Miałem wielki burdel w pokoju oraz czarne dłonie od soku , które ciężko było umyć ;/ Ogólnie polecam każdemu , kto ma troche wolnego czasu i lubi takie eksperymenty. ja napewno jeszcze wrócę do tego tylko z większą ilością , gdy będę miał więcej wolnego czasu. POZDRo ;D

Wiek: 
18 lat
Ocena: 
Dawkowanie: 
3 grudki wielkości łebka od szpilki

Odpowiedzi

Gdzie to cholerstwo rośnie? Bo znalazłem znaczy myslałem ze znalazłem ale okazło sie ze ta roślina ktura znalzłem to jaskie xd wiec gdzie bym mugł zanlaśc glistnika? bardzo mi zalezy !

Rosnie wszedzie, na lakach, w ogrodkach. Jednak bardzo ODRADZAM, caly tydzien po ´eksperymencie´ myslalam o wycieciu sobie nerki nozem do masla.

No to co innego ? mozna sprubowac całkowicie legalnie ? najlepiej naturalnego .

Grzyby psylocybinowe, tatarak (choc z tym jest troche zachodu), galka muszkatolowa, z aptecznych to Akodyn, kodeina, metkatynon z ciekawszych. No i miksy tych substancji, enjoy.

Dzieki cos sie wypruboje :D

 

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media