Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

dxm - miesiącu ciągu [plateau sigma?]

dxm - miesiącu ciągu [plateau sigma?]

Notka od moderacji: raport jest pełen błędów i słabo czytelny, jednak takie było założenie autora. Ku przestrodze.

Zaczęło się od tego, żę przer miesią reularnie łykałem acodin coddziennie ilośxi okol 30-35 tabsów dziennie. Rano zaczynałem 10, za pół gzodzimy 30 itd, Do tego 100 mg BeTO ZK na uspokojenie serca o 30-40 mg Croznxenu, Zacząłem zauważać kłopoty  pisasnie tekstu na klawiarutze komputera. Mie były to literówki a mega-likterówkii.

"Napisze tera dzdabue vebw por4awiania błędów króte ormasknie wynagja korwkry abyscie zonavxyli z cym jest du czynena,"
Tłummzeczenie:  Napiszę teraz zdanie bez poprawania błędów które normalniw wymgają korekty byście zauważyli az czym jest do czynnienina. Dodam, ,że jestem bgieły w pisaniu na klawiarurze komputeera

No więc brałem ten Acodin codziennie przez miesiac. 1 Paczka dziennie> an począrk było to miłr rozleniwienie, później coraz większe schzisy, które przeskształłciły się w koszmar po opoło 3 tygodniach. Wydawawało mi się, śe po koło 40 minutch po wzięciu pierwszej dawki acodinu znajdpwałem wsi w innym poimieszczeniy, coś n kształt sali szpitlanej porozdzielanej zasołonami. W nich stały łóżka, na któych leżeli ludzie, w tym  ja, Obok każdej osoby byli inni ludzie ubrani w gumowe fartuchy. jak w rzeźni i jakimiś obcęgami cośświdroali w głowach tych ludizi nałóżkach. Gdzy nadeszłamja koej, twra;o to szybko - ktoś wkładał mi szczypce do mózzgu, coś tam manrottaał, krew sięlałła, wyciągałaz niego kawałek czegoś i wkładał świeży. I po iirzyku.
Tao było cholernie nieprzyjemne, wręcz nie do opisaniam jaby całym ciale skręcał jakiś wij wąż, coś wstrętnegoo. Później budziłem si e w swoim ookoju przy biurku. Wszystko było niby OK ae wtdawa ko mi eię,  ze wsztscy wiedz co się stało i że miałem cięzki dzień.

Taka wymiana informatora, środka do przechowywamsnia informacji szpiegoweskiej... Czułe się coraz bardziej zdeoerzientowanyau - sputałr żonę czy coś się stało - moe - wszstko w sporządku. Cisza, czyli jest z ninm, Ponadto powedziałe jej, że eim o się dxieje - odprawrła - jak się nieśpi 3 dni 4. fni to ysk jest ? połeożyełem się mimo, śe mi się nie chciłąo spać, Kila razy się budziłem zle było ciąfle tak samo - lęk o to, co msm w g gwoir. Weresczci komplrtnir zdzorientowaanyny obuzu się rani...

CAŁY CZAS MAM HAKYCYNACHE WZRIJIWEM WYDAJE NU SI EM  XZ ORSRCHOFX AOBOK MNIR NIRIKR  E DKONEJ BA C ZWEERRSYA,
Chciałem napisać, że vału cas nam halucybajcje wzrokowe i eyfsje mi dię, że o chceilę obok mnie coś chodzi, aklieś zwiersęzę.

Pisałem ten testjr cgtb a 2 h. Nie jestem na haju. nic od wczoraj nie brałem. Bardzo ligicznie myślęlę ale ręcę nie robią yego co chcę.

Uważajcie na Acodin. Jest bardzi tani i bardzo niebezoieczny!

 

Substancja wiodąca: 
Wiek: 
46 lat
Set and setting: 
Włany pokój, spkój i czisza....
Ocena: 
Doświadczenie: 
THX, trochę DXM
Dawkowanie: 
350 mg dziennie
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2022
design: Metta Media