Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

szczurh - blog

Tryptokarnawał + K jak katynon

Karnawał. Czas który zalewa nas bodźcami i doznaniami. Każdy się bawi. Ja też, choć w tym roku wypada to robić samemu. Po tygodniowej przerwie po raz trzeci podchodzę do tematu.

Plus i minus

Moje doświadczenie: tetrahydrokanabinol, dekstrometorfan, atropina, amfetamina, etanol, kodeina, dimenhydrynat, benzydamina, kofeina, efedryna, pseudoefedryna, propan, butan, kanabinole, fluoksetyna, mefedron, mirystycyna, ergina, 25C-NBOMe, 2C-E, MeoPP, metocyna, bufedron, miksy powyższych

Role się odwróciły - ja i stary przyjaciel Ako

Dawno niczego nie pisałem. No bo też dawno nie miałem o czym. Palenie na działce, czy ćpanie przed snem nie jest niczym na tyle porywającym, żeby ktoś naprawdę chciał o tym czytać. Nic się nie dzieje, połowy rzeczy nie pamiętam lub nie umiem nazwać. Tym razem napiszę o jakże już oklepanym temacie Jego Przeciwkaszlowości Bromowodorku Dekstrometorfanu. Przyznam, że choć jest relatywnie tani i dostępny, no i jednorazowo mało szkodliwy, podchodziłem do niego z szacunkiem. Czułem, że duży potencjał DXM, przy sprzyjających warunkach, aż ryczy i skowycze, prosząc się o przełknięcie. Wreszcie uległem, bo mogłem się wyrwać z domu i to nie na całonocny melanż, na którym nie słychać własnych myśli, hehehe.

Świat widziany przez butelkę rumu

TR na podstawie notatek na bieżąco. Podczas tripa używałem zeszytu do notowania moich złotych myśli. Jednak, są bardzo tajemnicze, zarówno dla mnie jak i osób postronnych. Próbowalem też rysować, z różnym skutkiem.
Trochę autorstwa "dzienniczku praktyk" pochodzi od W. Podpowiem jeszcze że braliśmy benzydaminę. Ja 1,5g, W 1g. Mieliśmy litrowy rum, ale rano okazało się że zostało 1/4. I tak wyszedł straszny rozpierdol.

Half an hour of thing

Set & Setting: dom, potem podłoga u kolegi w domu, potem działka

Doświadczenie wtedy: Doświadczenie: THC, DXM, atropina, amfetamina, alkohol, kodeina, dimenhydrynat, benzydamina, kofeina, efedryna, pseudoefedryna, propan, kanabinole, miksy powyższych
Wiek: 17 lat, 70 kilogramów.

Dzień wcześniej pisałem na GG z K. Odezwał się z bardzo kuszącą propozycją wolnej chaty, do tego w godzinach szkolnych. Nie zastanawiałem się nad tym długo. Wszystko miało się zacząć o 11.
Jako że zeszedłem z komputera dopiero koło 3 w nocy, wstałem o 10. Przeglądałem NG, żeby znaleźć kogoś kto załadował 600 mg kodeiny , i obudził się dnia następnego.

Z serii Apteka - aviomarin

Set & Settings: suszarnia przerobiona na salon w klatce kumpla, potem zmiana warunków

Doświadczenie (wtedy): THC, DXM, atropina, amfetamina, alkohol, kodeina, dimenhydrynat,
17 lat, 70 kilogramów

TR dotyczy moich lotów po zażyciu 15 tabletek pięćdziesięciomiligramowego Aviomarinu (3 opakowania)

Subscribe to RSS - szczurh - blog
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media