Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

metylokatynon - ścierwo 1:0

detale

Substancja wiodąca:
Chemia:
Dawkowanie:
Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)
Set&Setting:
Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Doświadczenie:
DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)

metylokatynon - ścierwo 1:0

Set & Setting: Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Psychonauci: Ja czyli T. i koleżka M.
Ilość substancji: Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)
Doświadczenie: DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)

Syntezy nie będe już pisał bo większość użytkowników wie co i jak. Przechodząc do TR spotkałem się z koleżką, wpadliśmy do apteki, po czym szybciutko do domu. Muza zarzucona, magiczny związek X zrobiony do dzieła. Po kielonie walnęliśmy i tak czekając na efekty włączyliśmy film „ Chłopaki na ibize” xD. Po 30 min załadowało się. Energia drzemiąca w nas została uwolniona, wiadomo DnB musi być. Euforia także nie do opisania, piękne. Ja zacząłem wywijać jak szalony, koleżkę złapały fazy na gadanie. I w ten oto sposób znając się z nim 1,5 roku w ciągu 2 godzin poznałem go lepiej niż przez cały czas, o którym wspomniałem. Każdy możliwy temat został poruszony. Metkat to znakomity środek na poznawanie osób, które niby znamy ale nie do końca. Dobra faza trwała około 2 godz 30 min po czym jeszcze trzyma lecz już słabnie. Tak do 4 godzin już nic się nie czuje, a zjazdu nie ma. Ja tylko lekko zmęczony, koleżka także lecz nic więcej. TAK WIĘC OPISUJĄC TO JAK NA MNIE PODZIAŁAŁ OWY SPECYFIK MÓJ PRZEKAZ TO: JAK MASZ 40zł NA 1g ŚCIERY JEBNIJ METKAT. Oczywiście nie namawiam nikogo do próbowania substancji psychoaktywnych a ten TR ma być tylko określeniem możliwości metylokatynonu.

Ocena: 

Odpowiedzi

Zwięźle i na temat, takich właśnie informacji na temat metylokatynonu szukałem.

Kolego, ale nie wpędzaj ludzi w taką wielką zmyłę! Dużo zdrowiej wyjdzie wydać jednak te 40 zł na fetę, niż na metylokatynon, który po jakimś czasie objawi zatrucia manganem. Lepiej mieć słabszą fazę, niż się zajebać dla lepszej.

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2019
design: Metta Media