Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

metylokatynon - ścierwo 1:0

detale

Substancja wiodąca:
Chemia:
Dawkowanie:
Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)
Set&Setting:
Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Doświadczenie:
DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)

metylokatynon - ścierwo 1:0

Set & Setting: Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Psychonauci: Ja czyli T. i koleżka M.
Ilość substancji: Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)
Doświadczenie: DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)

Syntezy nie będe już pisał bo większość użytkowników wie co i jak. Przechodząc do TR spotkałem się z koleżką, wpadliśmy do apteki, po czym szybciutko do domu. Muza zarzucona, magiczny związek X zrobiony do dzieła. Po kielonie walnęliśmy i tak czekając na efekty włączyliśmy film „ Chłopaki na ibize” xD. Po 30 min załadowało się. Energia drzemiąca w nas została uwolniona, wiadomo DnB musi być. Euforia także nie do opisania, piękne. Ja zacząłem wywijać jak szalony, koleżkę złapały fazy na gadanie. I w ten oto sposób znając się z nim 1,5 roku w ciągu 2 godzin poznałem go lepiej niż przez cały czas, o którym wspomniałem. Każdy możliwy temat został poruszony. Metkat to znakomity środek na poznawanie osób, które niby znamy ale nie do końca. Dobra faza trwała około 2 godz 30 min po czym jeszcze trzyma lecz już słabnie. Tak do 4 godzin już nic się nie czuje, a zjazdu nie ma. Ja tylko lekko zmęczony, koleżka także lecz nic więcej. TAK WIĘC OPISUJĄC TO JAK NA MNIE PODZIAŁAŁ OWY SPECYFIK MÓJ PRZEKAZ TO: JAK MASZ 40zł NA 1g ŚCIERY JEBNIJ METKAT. Oczywiście nie namawiam nikogo do próbowania substancji psychoaktywnych a ten TR ma być tylko określeniem możliwości metylokatynonu.

Substancja wiodąca: 
Set and setting: 
Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Ocena: 
Doświadczenie: 
DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)
chemia: 
Dawkowanie: 
Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)

Comments

Zwięźle i na temat, takich właśnie informacji na temat metylokatynonu szukałem.

Kolego, ale nie wpędzaj ludzi w taką wielką zmyłę! Dużo zdrowiej wyjdzie wydać jednak te 40 zł na fetę, niż na metylokatynon, który po jakimś czasie objawi zatrucia manganem. Lepiej mieć słabszą fazę, niż się zajebać dla lepszej.

Żyje tu ktoś jeszcze na tej stronie?

"Zbyteczność: był to jedyny związek jaki mógłbym ustalić pomiędzy tymi drzewami, ogrodzeniem, kamieniami (...) A ja wiotki, osłabiony sprośny, trawiący, chwiejący się od ponurych myśli - ja także byłem zbyteczny."

J.P Sartre "Mdłości"

Czasem tu jeszcze zajrzę, ale sam zakończyłem przygodę z dragami już dosyć dawno, więc nie udzielam się :D

Wow no to gratulacje, pamiętam jak wpierdalałeś oksykodon :) Serio, gratki.

Ja sam teraz też nie ćpię, może na święta sobie tripik pierdolnę malutki. Ogólnie po wydarzeniach z ostatnich miesięcy zbastowałem bardzo, odbijam od ćpuńskiego społeczeństwa. Pisałem ostatnio do PanSzaman maila ale nie odpowiedział :( chyba już nas nie lubi. Mam nadzieję, że mu nie odjebało do końca i go nie zamknęli albo co gorsza sam się nie odhaczył. Fajnie by się było znowu, jak za starych dobrych czasów "pospinać" na NG :D

Kto wie... może za dzień, dwa, czydzieści lub i pindziesiąt wejdzie tutaj i nas swoją obecnością zachwyci - nowy odmieniony PanNieSzaman. Taki wiecie - zdrowy chłopak.

No może nie takie stare. Teraz studiuję w UK, mam pannę z Chin i jest mi stabilnie. Też myślę o małym tripku, ale oczywiście nie na oksykodonie czy na innym ścierwie, ale jakaś ketamina, ewentualnie złoty nauczyciel :) Jak żyjesz ziomek?

Ano nie najgorzej. Nie jaram, teraz ćpanie na święta/sylwestra będzie i luz kilka miesięcy najprawdopodobniej. Wjebałem się w koks ale już się wyjebałem z niego i jest bardzo cacy. 

Keta keta wery gut, a najlepiej w miksie z mdma :p

Hejslask?

Paola69

P.w

Paola69

XDDDDDDDDDDDD załóż konto na showupie i w celu ustaw oksykodon, już bywały takie przypadki, będzie Ci prościej

P.w

Paola69

Ja tam tylko buprę ciulam i to substytucyjnie w stałej dawce, ale mogę cię ziglować jakim szajsem tam chcesz a potem możemy się poruchać ;3

----------------------------------
TAK JEST BEJBE I'M BACK. POZDRO GRYBY, godzino śmierci papieża, panieKurdeSzamanie, o żesz ty nawet rockens już po odwyku co tu się odjebało jak ja piniondze robiłem YIKES, RUCHANKO MNIE TUTAJ ŚCIĄGNĘŁO, CO TAM WARIATY :D?

Elooo chacken. U mnie spoko - grubo ponad rok bez opio, długo bez MJ, sporo się zmieniło od ostatniej naszej "rozmowy", teraz zdobywam świat, Anglia, potem Chiny <3 A co u Ciebie mordo?

Tyle czasu na ciebie czekam piękny :3

Pierdol Paolę, wpadaj do mnie. 

Mesejdża masz neckbeard.

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media