Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

[am-2201] ja już nie palę.

detale

Substancja wiodąca:
Dawkowanie:
Około 2 lufy na 2 osoby.
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Nastawienie pozytywne i zbliżające się wakacje.
Wiek:
18 lat
Doświadczenie:
Gałka Muszkatołowa, MJ, DXM, etanol

[am-2201] ja już nie palę.

 

Godzina: 16:00

Razem z ziomkiem wychodzę ze szkoły wszystko ogarnialiśmy i ruszamy do lasku. Słonecznie, byłem wtedy jeszcze początkujący jeżeli chodzi o MJ, worek dosyć dobry pachnie na kilometr.

Godzina: około 17:00

Nakówam 1 lufę palę palę, i po chwili wjazd na głowę, nawet miło było na początku ale jak zajaraliśmy jeszcze lufę nie wiedziałem co jest pięć. Pamiętam że stałem i jakbym zasnął na stojąco, strasznie mnie zmuliło. Posiedziałem jeszcze trochę z kumplem i poszedłem w stronę przystanku.

Godzina: około 17:40

Siedzę sobie w autobusie dalej nie mogę zrozumiec co się w okól mnie dzieje, obok mnie siedział jakiś dziadek kompletnie nie ogarniałem upływu czasu ani co się w okół mnie działo.Nagle drzwi się otworzyły i myślałem że starszy pan coś do mnie mówi, nie myślałem za dużo i szybko przesiadłem się na inne miejsce potem dziwnie się na mnie patrzył.

Godzina :18:30

Pamiętam ża jak wróciłem na chatę to była 18:30 z hakiem od razu się położyłem i oglądałem TV jedynie co mi zostało do końca dnia to ból głowy i złe samopoczucie.

Na koniec napiszę jeszcze że syntetyki nie są dobrą alternatywą na MJ i lepiej zapalić naturalka niż męczyć się z tą bombą.

 

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
18 lat
Set and setting: 
Nastawienie pozytywne i zbliżające się wakacje.
Ocena: 
Doświadczenie: 
Gałka Muszkatołowa, MJ, DXM, etanol
Dawkowanie: 
Około 2 lufy na 2 osoby.
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2022
design: Metta Media