Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

acid , acid change your life

detale

Substancja wiodąca:
Chemia:
Dawkowanie:
100uq
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Ekscytacja i lekki stres związany z nadchodzącym przeżyciem. Chęć przeżycia doświadczenia rozszerzającego świadomość.
Wiek:
18 lat
Doświadczenie:
THC
MDMA (1x)

acid , acid change your life

T +0

Wraz z W , ładujemy blotter pod język , następnie opuszczamy dom aby udać się na lotnisko.

T+20

Efekt placebo wyraźnie odczuwalny , bądź początki ładowania sie kwazara. Drzewo obok drogi wygląda niesamowicie. Każda gałąź tworzy pejzarz , układający się w geometryczną składnie.

T +35

Efekty przybierają na intensywności. Mój umysł wypełnia  serotoninowa euforia. Chce się dzielić swoją radością i miłością z całym wszechświatem.  Świat staje się taki piękny doskonały. Rozkmina dotycząca hippisowkich lat 60 staje się dla nas synonimem utopii. W między czasie zauważamy małe kalejdoskopiczne wizualizacje na tle roślin.

T+40 Kolory są wyostrzone , otaczająca mnie fauna staje się bardziej przestrzenna. Drzewa oddychają. A trawa przybiera efekt wielowarstowości. 

T+ 50

Napotykani ludzie budzą we mnie irracjonalny śmiech , który przybiera histerczyczny wymiar. Twarze ludzi zaczynają opowiadać swoje własne historie.

T+60 

Wizualizacje przybierają coraz ciekawsze motywy. Samochody wyglądają jak plastikowe samochodziki , ulica wygląda jak kadr z kreskówki. 

T+80

Substancja zapanowała nad moim umysłem , natłok myśli jest coraz bardziej zauważalny.  Wszelkie szybkie ruchy powodują pojawianie się smug , a przemieszczanie się między pokojami przypomina klatkowany film. Przybycie trip sittera sprawia mi ogromną radość , zaczynam opowiadać mu o tym co widze i czuje. 

T+ 100

Przyjemna i klarowna faza zmienia się w coraz bardziej pochmurną. Wizualizacje stają się bardzo mocne. Wszędzie zauważam pawie oczka oraz zakrzywianie/oddychanie obiektów sprawia mi to trudność z ocenieniem odległości i wielkości. Ciągła potrzeba dzielenia się przeżyciami z opiekunem i towarzyszką sprawia mi coraz większe komplikacje. W pewnym momencie widzę coraz mniejszy sens każdej mojej czynności. Myśli stają się tak przytłaczające a prędkość pojawiania się nowych wzrasta. W pewnym momencie zauważam jak bardzo obce staje się dla mnie ; moje mieszkanie, rzeczy osobiste, telefon. Ubrania są takie brzydkie niedopasowane. Ciało wydaje się być bezużyteczną kupą mięsa. Brak sensu otaczających mnie rzeczy kieruje mnie w coraz mroczniejszym kierunku. Opiekun widząc mój stan stara się pomóc, lecz ja go błędnie interpretując , zaczynam uważać że chce mi jedynie zaszkodzić . Każda kolejna czynność sprawia uczucie bezsennsowności powodując efekt pętli.

T+120

Myśli stają się nie znośne. Trzeźwość to jedyna rzecz jakiej potrzebuje , resztki mojego ego próbują się łapać czynności , które normalnie robię na codzień. Motyw bezsensowności dalszej egzystencji przybija mnie do tego stopnia , że zaczynam pragnąć śmierci. 

T+150

Tripsitter widząc moją depersonalizacje postanawia mnie zostawić samego. W pewnym momencie w moim mieszkaniu nastaje totalna cisza (najprawdopodobniej głośnik sie rozładował) . Zauważam że negatywne myśli zwalniają, rozpoczyna się głeboki wgląd w własny umysł. Każda myśl jest analizowana jest do tego stopnia że zaczynam zauważać jak bardzo autodestruktywnie działa mój własny umysł. 

T+180

Do mieszkania przybywają ujarani kompani G & G . Powoli zaczynam wracać do siebie po tak intensywnym peaku , który dosłownie rozbił moje ego na czynniki pierwsze. Próby opisania mojego stanu , nowo przybył komapanom stają się bezowocne. Jedyne słowo jakie znajduje cały czas wypowiadam to szaleństwo. G postanawia odtworzyć piosenkę g eaziego - calm down. Chwila analizy kawałku dała mi do myślenia iż moge sam kształcić swoje Ja , osiągając przy tym sukces na miare w/w piosenkarza . 

T+220

W mieszkaniu zostaje tylko Ja I W , rozpoczyna sie interpretacja przeżyć. Zaczynam rozumieć że przeżyłem śmierc i reinkarnacje Ego , przez co zyskałem hiperświadomość. 

T+240 

Postanawiamy wyjść na spacer. Wszelkie myśli zniknęły a zastępuje je pustka , która daje mi niesamowitą klarowność umysłu. Rozpoczyna się czysta kontemplacja teraźniejszości . Każdy podmuch wiatru czuje całym ciałem. Wizualizacje są bardzo spokojne , korony pływają przy każdym podmuchu wiatru  a kolory są bardzo przesycone. Boski stan , jaki mi w tym momencie towarzyszy nazwałbym oświeceniem.

T+300-600

Substancja znacząco słabnie aż w końcu po 10h jestem w stanie zasnąć. Następnego dnia budze sie jako nowa , doskonalsza istota. 

Acid .. acid change your life

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
18 lat
Set and setting: 
Ekscytacja i lekki stres związany z nadchodzącym przeżyciem. Chęć przeżycia doświadczenia rozszerzającego świadomość.
Ocena: 
Doświadczenie: 
THC MDMA (1x)
chemia: 
Dawkowanie: 
100uq
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media