Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

pilleater's blog

Mahometowżylnoprzeciwkaszlak

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Set and setting: 
Kuchnia, z tyłu lodówka, za oknem pizgawica i szare niebo. W głowie mały burdel, co od dawna jest standardem
chemia: 

Był lutowy dzień zimowy, powiewało za oknem, pełnym szarych chmur powietrzem zimnym. Zimno także było w zamrażarce, aż za zimno i pukawka* i zeń wyjęta została piliterskimi dłońmi, następnie odłożywszy sprzęt do zmieniania czasu, aby zbliżył się do pokoju, temperatury weń panującej, przez chwil dłuższych kilkanaścieset. Coś tam robię przy komputerze, piszę wirusa w windowsowskim paint'cie żeby włamać się na Księżyc i nadwyrężyć mu kod źródłowy, aby nabrał rozmiarów gigantycznych. Coś nie działał mi ołówek i dlatego wygiął się widelec. Pada pytanie skierowane wprost do mnie i do nikogo więcej, bo i tak nikogo więcej nie było w kuchni poza mną i pytającym, czy przypadkiem nie ruszyłbym w końcu dupska po fajki do sklepu [jeszcze nie na awarii czerepu].

Jeden z najlepszych tekstów, jakie przeczytałem na [H]

Forum->Magiczny Ogród->Ayahuasca->Sposób przyrządzenia

Autor: Wojcieszekn

Data publikacji: 21 sierpnia 2010 r.

Pomimo iż tekst nie ma wymaganych nagłówków, komisyjnie sam ze sobą stwierdziłem, że powinien tutaj zostać uwieczniony.

Treść: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?f=175&t=14983&view=unread#p723100

Grzybowy bad trip.

Autor: PrezesSkt, 02.05.2007

Set & settings Pazdziernik 2004, dokładnej daty nie pamietam. Wieczór , chata mojej panny, ja i czterej kolesie. Nastawienie jak zwykle pozytywne do grzybowych tripów, choć miałem lekkie obawy.

Dawkowanie 55 suszonych łysiczek.

Wiek i doświadczenie wiek wtedy 17 lat w tej chwili 20.

Doświadczenie (wtedy) : około 10 grzybowych tripów i parę razy MJ ,teraz około 30 grzybowych tripów , MJ często, do kilku razy w tygodniu, Salvia -susz, DXM- raz 450mg, no i oczywiście alkohol.

Zaczynamy

W naturze mamy ciągły ruch / by Adam Selene

Autor: Adam Selene, 29.04.2007

Substancja: tryptaminy zawarte w yopo, głównie DMT, 5-MeO-DMT i bufotenina

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kofeina, LSA, tatarak, calea zacatechichi, salvia divinorum, DXM, benzydamina, jaskółcze ziele i pewnie jeszcze pare rzeczy, których teraz nie pamiętam

Całkiem niedawno miałem okazję zakupić parę (50) nasion Yopo z holenderskiego sklepu internetowego. Specjalnie wziąłem nasiona oznaczone jako „Viable – germination 60%”, wychodząc z założenia (słusznego), że będą mocniejsze od innych (bo swieższe).

Dzień Pierwszy

Siły drzemiące w naturze

A o to mój ulubiony TR dotyczący Lejdi S:

Autor: Dr.Benway, 09.10.2007

Nie wierzyłem, że coś, co wygląda jak pomielone i zeschnięte wielbłądzie gówno jest w stanie w jakimś większym stopniu zaburzyć świadomość. Szawia jednak wyrwała mnie z butów i przez własną ignorancję zafundowałem sobie jednego z najintensywniejszych badtripów w życiu.

Doświadczenie: marihuana / hasz (8 lat intensywnej praktyki), alkohol, amfetamina (incydentalnie), eter, podtlenek azotu, grzyby (łysiczki), miksy powyższych

Moja pierwsza salvia

Autor: dawidzio; 04.02.2008

Pierwszy lot, bardziej ślizg

Autor: kamiru, 7.05.2007

Set & settings: Ciemna sypialnia, cisza, opiekun

Substancja: ok. 0.16g ekstaktu X10 z bonga. Jeden megahit.

Doświadczenie: Pierwsza przygoda, wcześniej MJ

Kładę się na łóżku i zamykam oczy. Przez dwie sekundy nic się nie dzieje.

Pani Salvia

Autor: Wronek, 28.03.2007

Substancja: Salvia Divinorum - susz, ciężko określić ile wypaliłem. Tak na oko około 2g

Doświadczenie: Ogólnie to małe, poza thc(kto by to liczył) i dxm (3 razy), czyli praktycznie żadne

Set & Settings: Dziś, parę minut przed godziną 20 - działka kumpla, cisza i spokój. Nastawienie: pozytywne lecz lekko zawiedzione porannym testem (5 lufek czy coś takiego). Paliliśmy z drewnianej fajki, ponieważ nie chciało sie nam robić fajki wodnej,

Horror!

apteka: 

Substancje oraz dawkowanie: (ja) około czterdziestu dorodnych czarnogórskich grzybów o działaniu wyginającym wzory na kafelkach, zapijane jakimiś piwami pszennymi, na rozładowanie emocji niechcąca dwójka klona, kielich wódki i kilka gibbonów w obiegu. I ta jebana nikotyna. B: około 30 grzybów, wódka, 2 browary, klon dwójka i jakaś baka, ale nie dużo bo się mu nieco przysnęło. J: na naszych oczach koło dwudziestu grzybów, potajemnie – co się zemściło – jeszcze z pięćdziesiąt. Reszta ludzi, co kto jak, w opisie.

Psychodeliczno-dysocjacyjny rozkład osobowści na czynniki pierwsze

Miejsce oraz nastawienie, którego chyba tłumaczyć nie muszę, znajduje się w reporcie.

Substancje: (zachowana kolejność) około 0.2g suszu Jej Dysocjacyjności, 3g P.Cubensis na dwie osoby, po dwa piwa na głowę, 6mg klona i 20mg zolpidemu. Ajajaj xD

Podróżnicy: ja oraz S.

Drogi NG ;)

Dobra, wena wróciła a i po piwie się chce pogadać. W ubiegłą środę razem z moim towarzyszem poszliśmy do lasu, w którym dość długo nas nie było i nawiedziła nas ochota tak rekreacyjnie go odwiedzić. Fajna, niedawno zrobiona leśna droga przeciwpożarowa, prowadząca do sąsiedniej miejscowości. Dystans, żeby nie skłamać, nieco ponad cztery kilometry. Plus jeszcze powrót już asfaltem późnym wieczorem.

Pages

Subscribe to RSS - pilleater's blog
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media