Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

znieczulenie metoksetaminowe

detale

Substancja wiodąca:
Dawkowanie:
50mg
Rodzaj przeżycia:
Wiek:
28 lat

raporty orson100

znieczulenie metoksetaminowe

 

Po powrocie ze sklepu odmierzyliśmy trzy równe dawki i o 7:58 wsypaliśmy pod język. Proszek szybko się rozpuszcza. Ma gorzkawy, znośny smak.

8:05 Siedziałem na łóżku w jednej pozycji z oczekiwaniem na efekty. Język zaczął sztywnieć jak po znieczuleniu dentystycznym. Po chwili miałem pełne usta śliny.

8:13  W ustach czułem zawiesine przypominającą siemie lniane i ze skwaszoną miną połknąłem przepijając pepsi. Wspomniane wcześniej dentystyczne znieczulenie wypełniło moją głowę i schodziło powoli do nóg. Czułem przy tym delikatne mrowienie i nasilanie się znieczulenia (szum w głowie). Bardzo przyjemne uczucie.

8:17  Ostatni raz spojrzałem na zegarek. W tle jeden z kolegów puścił 1200 Micrograms- mescalina. Przesiadłem się na szafke pod oknem gdzie zacząłem spostrzegac wszystko "trochę" inaczej.

 

 Dokończę ten trip na dniach.

 

 

 

 

 

 

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
28 lat
Ocena: 
Dawkowanie: 
50mg
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media