Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

enteogeniczne kochanie ;-)

detale

Substancja wiodąca:
Dawkowanie:
różne
Rodzaj przeżycia:
Wiek:
38 lat
Doświadczenie:
dużo różnych doświadczeń na przestrzeni 25 lat

enteogeniczne kochanie ;-)

Zdarzyło się sporo razy iż kochałem się po spożyciu różnych substancji psychodelicznych.

Były to bardzo ciekawe i pozytywne doświadczenia.

Spontanicznie piszę- więc wyrywkowo opiszę co mi się przypomni...

....

Na pięknej polanie w Beskidzie Niskim spożywamy z przyjaciółką meksykańskie psylocyby (fioletowe, duże, zjedliśmy po półtora grzybka i było bardzo mocno).

Spędzamy kilka cudownych godzin w przyrodzie, rozkoszując się przeżyciami w przyrodzie i na świeżym powietrzu, po czym postanawiamy przenieść się do domu.

Siadam do medytacji, ogarnia mnie błogość, rozpuszczam się w tęczowe światło...chcę wejść głębiej w tą tęczową przestrzeń ale... -ktoś mnie szturcha...otwieram oczy i przed sobą widzę rozmarzone oczy mojej przyjaciółki i słyszę ( nie wiem czy telepatycznie czy uszami) jej pytanie: "a ja ?"... i czuję, że ona chce się kochać...nie potrafię odmówić- i po chwili już jesteśmy jednym doświadczeniem  przyjemności w Ciele-Duszy-Duchu...

...

Palę z przyjaciółką haszysz zmieszany z marihuaną przywiezione z Chrystianii.

Kochając się z nią doświadczam jej poprzednich wcieleń i kocham sie jakby po kolei z 5 kobietami, które mają odmienne osobowości, emocje i energię.

....

Po mieszance ze smartshopu "Shiva" kocham się z dojrzałą kobietą, która w trakcie zmienia się w 18 letnią dziewczynę- dokładnie taką jaka widziałem ją na zdjęciach, która mi wcześniej pokazywała.

...

Po Ayahasce kocham się z kobietą- w pewnej chwili widzę, że kocham się z zupełnie inną kobietą-bardzo namiętną i atrakcyjną. Pojawia się wgląd, iż w tej jej postaci już się z nią kochałem w którymś z poprzednich wcieleń. :-)

...

Ogólnie- psychodeliki wiele razy sprawiły, że przekroczyłem swoje zachamowania i zainicjowałem kontakt erotyczny. Wiele razy sprawiły też, iż udało mi się doświadczyć głębokiego spotkania duchowego z osobą, z którą się kochałem. I dostarczyły mi też wielu niesamowitych doznań erotycznych- w sferze odczuć zmysłów, emocji, uczuć i w przestrzeni mentalnej.

Doświadczenia te pomogły mi odkrywać i rozwijać wiedzę o Boskim Wymiarze Seksualności.

;-)

Podobnie jak w innych relacjach chcę wspomnieć, iż używanie enteogenów łączę z praktykowaniem przekazów z różnych tradycji duchowych.

I uważam, iż tylko świadome i uważne stosowanie środków psychodelicznych jest bezpieczne.

Pozdrawiam!

w Duchu Świętym Najlepszego!

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
38 lat
Ocena: 
Doświadczenie: 
dużo różnych doświadczeń na przestrzeni 25 lat
Dawkowanie: 
różne
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media