Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

greenwave's blog

DXM i 1100 mg - Energetyczne zwoje nurtujące bardziej cokolwiek

Substancja wiodąca: 
Set and setting: 
Swój własny przytulny dom. Za oknem cisza i piękny zapach unoszący się po deszczu

Siemanko!

Dawno mnie tutaj nie było, a bardzo miło odwiedza mi się to miejsce, więc dlaczego nie wykorzystać sytuacji i coś skrobnąć od siebie.

Waga:61
Wzrost: 180
Wiek: 25

Prawie klasyka - na rozbieg 200 mg, na peak'u (wiem powinno być na zejściu - już nie mogłem wytrzymać) 600 mg. Łącznie 800 mg DXM. Zakręciłem się dziś trochę bo jeszcze syrop Acodin 300 mam. Ale dawno z dyso do czynienia nie miałem i powiem szczerze, że się boję. 800 będzie w sam raz. Są klony na ratunek...

Wizualny kosmos z 25D-NBOMe

Substancja wiodąca: 
Set and setting: 
własny pokój
chemia: 

Waga: 65

Magiczny duet - DXM i Zolpidem

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 

Wiek: 21 Waga: 65 Set and Setting: własny pokój Doświadczenie:MJ, Bieluń, Salvia Divinorum (liście), DXM, Kodeina, Methoxetamine, LSD, Psylocybine, 4-Aco-DMT, Foxy Methoxy, 2C-C, 2C-E, 2C-P, 25D-NBOMe, Ampetamine, Extasy, 3,4 DMMC, Flufedron, Mefedron, Bufedron, Brefedron, MeOPP, JWH-210, JWH-018, Clonozepanum, Estazolam, Fenazepam, Zolpidem Dawkowanie: DXM - 525 mg, Zolpidem - 10 mg

Psychodeliczna wizja po DXM

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 

Wiek: 21 Waga: 65 Set and Setting: własny pokój Doświadczenie: MJ, LSD, DXM, 2C-C, 2C-E, 25D-NBOMe, 4-Aco-DMT, Foxy Methoxy, Methoxetamine, Amphetamine, Extasy, Zolpidem Dawkowanie: DXM – 900 mg (300 mg + 600 mg) + sok grejfrutowy + hasz Afghan Ts (22:06) – Po 2 tabletki co 1 min. T0 (22:15) – Poszło 20 tabletek, popite sokiem z grejpfruta. T+45 – Czuć bardzo subtelne spowolnienie czasu. Efekty na granicy placebo. T+65 – Czas coraz bardziej spowalnia. To już nie placebo. Ruchy stają się wolniejsze i wymagają więcej wysiłku T+75 – Musiałem iść czegoś się napić. Kuchnia wyglądała trochę dziwnie. Coś mi w niej nie pasowało. Wszystko widziałem jakby za cienką warstwą folii przeźroczystej. W głowie uruchomiła się karuzela na wolnych obrotach.

Subscribe to RSS - greenwave's blog
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media