Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

chaotka's blog

Tajemniczy, okultystyczny, hardcorowy rytuał

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Set and setting: 
Impreza z ostrą muzyką hardcorowo, breakcorowo, speedcorowo, terrorcorową :)
chemia: 

   Tak sobie pomyślałam, że warto by było uzupełnić neurogroove o moje doświadczenia :) Publikowałam tutaj trip raporty z początków mojej psychoaktywnej kariery, które były średnio udane. Nie jest łatwo teraz opisać te długie lata licznych doświadczeń. 

    Niedawno wpadłam na pomysł, żeby wkleić tutaj fragment mojej (nieskończonej jeszcze) książki, w której opisałam najpiękniejszego tripa w moim życiu. Wycięłam zbyt osobiste momenty a zostawiłam te, które dotyczą samego tripa. Miłej lektury :)

Magiczna ręka Bastet zaprowadziła mnie do zaczarowanej krainy

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Set and setting: 
Mój pokój. Mama spała w swojej sypialni. Jej sen był wyjątkowo głęboki. Nastrój psychiczny: Pozytywny, bezstresowy, byłam ciekawa, co mi się przytrafi jak do wilca dodam całą paczkę dxm.
natura: 

Ta noc była dla mnie nadzwyczaj miłą niespodzianką. Do tej pory na myśl o niej wypełniam się falą radości. Wszystko zawdzięczam Peterowi Carollowi, który w swojej książce „Psychonauta”, doradził, aby spożycie substancji chemicznych poprzedzić inwokacją.

t – 10

Wesoły śpiew tęczowych skowronków

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Set and setting: 
Set: Olbrzymie podniecenie na myśl o tym, że w końcu spróbuję psychodelika z prawdziwego zdarzenia. Bałam się jednak , że przeżycie prawdziwej psychodeli jest zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. Setting: Zwykłe, piątkowe popołudnie, rodzice byli w domu, nawet z nimi rozmawiałam na fazie, ale nie narobiłam sobie lipy.
chemia: 

Wiek: 18 lat
Waga: 60 kg (Jestem wysoka)
Doświadczenie:

Małe ilości: nikotyna, benzydamina, dimenhydrat, gałka muszkatołowa, mieszanki ziołowe, marihuana, salvia divinorum, kodeina
Średnie ilości: medytacja, podróże astralne, kofeina, alkohol, efedryna, pseudoefedryna
Duże ilości: Teina, DXM

Dawka: 50 mg 4-HO-MET (choć prawdopodobnie diler mnie oszukał i dał mi mniej)
Set&Setting: Mieszkam razem z rodzicami, którzy śpią w innym pokoju
Nastawienie początkowo pozytywne, a potem martwiłam się, że faza moich marzeń jest zbyt piękna, żeby mogła być możliwa. Poza tym martwiła mnie mała ilość proszku.

Subscribe to RSS - Chaotka's blog
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media