Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

zabójcza trawka, czyli syf z ulicy.

detale

Substancja wiodąca:
Natura:
Dawkowanie:
delete
Wiek:
18 lat

raporty psychodelicznystyl

zabójcza trawka, czyli syf z ulicy.

delete

Substancja wiodąca: 
Wiek: 
18 lat
Ocena: 
natura: 
Dawkowanie: 
delete

Odpowiedzi

Objawy pasują do przedawkowania syntetycznych kannabinoidów np: AM-2201. Problemy z oddychaniem, wymioty, dysocjacja, uczucie zamknięcia we własnym ciele, wszystko jest odległe duże/małe. Uczucie wszystko jest inne chociaż nie ma jakichś spektakularnych wizualizacji jak przy tradycyjnych psychodelikach. Drgawki, dezorientacja itp. :D Jak długo działala substancja?  

 

Bad trip może trwał z półtora godziny, dwie godzinki. Co prawda dłużej mnie trzymało, ale to już zaczęło mnie puszczać, uspokoiłem się.

Poczytaj sboie o AM-2201. Bo istnieje naprawdę duża szansa, że było to właśnie ono. Teraz w Polscce jest bardzo popularne w tzw. syntetycznej marihuanie, a do tego opisane przez Ciebie efekty mocno do niego pasują. 
( czas działania, gwałtowne wjećie, obajway przedawkowania itp. )

Oczywiście 100% pewności nie ma bo syntetycznych kanabinoidów jest multum ale jakieś tam prawdopodobieństwo istnieje.  

TEN SYF TO ŚLEDZ PODOBNY DO MARYCHY  i strasznie mocny wyglada jak marycha ale nie ma zapachu jak bylo to zmieszane z marycha to zeczywiscie nie fajnie to jest straszne naprawde tez to przerzyłam masakra .:)

to pasuje do śledzia tez jest bardzo popularnym narkotykiem mocniejszym ale krotko trwały  zalezy ile wypalisz jesli tam jedna lufe to  z 30 min jesli wiecej lu 5 to moze nawet od 3 do 7 godzin zalezy kto ma jaki organizm i jak wpływaja naniego na niektorych mniej te narkotyki wplywaja na maja silniejszy organiz na niektorych bardziej bo sa bardziej podatni na szybkie uzaleznienia czasem jest tak ze zjarasz z kolega lufe ty masz po 15 min fajna faze a on jeszcze nie wiec roznie to bywa i nigdy co do takich zeczy nie daje raz bo roznie to bywa z innymi a ty bd wiedział jak to działa na cb .. np ja z kolezanka wziełam po 40 akodin mnie trzymało o 16 do 20 a moja kolezanke tak przez całe trzy dni  miała wtedy niezle przesrane przez akodin wiec zalezy od was!! :))

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media