Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

x

detale

Substancja wiodąca:
Natura:
Chemia:
Dawkowanie:
jeden Zielony Batman (Ecstasy)
lufka MJ
Rodzaj przeżycia:
Wiek:
20 lat
Doświadczenie:
MJ dość często, kodeina raz na jakiś czas, mefedron kilka razy, amfetamina raz, ecstasy raz

raporty pokahontas

x

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
20 lat
Ocena: 
Doświadczenie: 
MJ dość często, kodeina raz na jakiś czas, mefedron kilka razy, amfetamina raz, ecstasy raz
natura: 
Dawkowanie: 
jeden Zielony Batman (Ecstasy) lufka MJ

Comments

Przypuszczam, że to wszystko przez tą koszulkę Misfits, Bóg się wkurwił. ;) Efekt uboczny indoktrynacji religijnej za młodu. Tak poważnie to pierwsze słyszę o takiej reakcji, ale wierzę, że palenie może zepsuc nawet najlepszy trip.

heh koszulka jak koszulka, nigdy właśnie nie miałam problemów z Bogiem czy religią i nie potrafię sobie wytłumaczyć tego wszystkiego, ja nie byłam świadoma tego, co się działo, trochę jak taka schizofrenia :D

Czytając to lapalem się za głowę nie mogąc uwierzyć w to co czytam XD nieraz zdarzało mi się podbijać fazę na mdma dużymi porcjami ganji i nigdy nie przyszło by mi do głowy że coś takiego wogole może być możliwe. Może diler sprzedał wam jakiegoś mocarza zamiast ganji? Bo to co tu wypisujesz wydaje się naprawdę niewiarygodne. Tekst ten równie dobrze mógłby być napisany przez jakiegoś "nawiedzonego" ksiedza chcącego zasiac trochę negatywnej propagandy nt dragow. 

Jak dla mnie myśl o tym, jakie podróby albo jak zanieczyszczone zielsko można nieświadomie dostać jest właśnie argumentem za tym, żeby trawę zalegalizować dla bezpieczeństwa i dobra ogółu. Ale dojście do takich wniosków chyba przekracza zdolności umysłowe rządzących i księży...

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media