Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

psylo doctor

detale

Substancja wiodąca:
Chemia:
Dawkowanie:
4 mg DOC
45 mg 4-Aco-DMT
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Ciepły letni wieczór, zacisze domowe, nastawienie pozytywne, pierwszy raz z DOC
Doświadczenie:
w psychodelikach: 4-ho-met, 4-aco-dmt, grzyby, LSD, LSA, 2c-e, 2c-p, 25c-nbome, 25i-nbome, 25d-nbome, DOI, salvia, DXM, MJ

raporty przemeg

psylo doctor

Wstęp:  Pewnego, kwaśnego dnia, wszedłem w posiadanie 1 blotera, na którym było 4mg słynnego DOCtora. Niestety z powodu braku czasu przeleżał na dnie szafy jakieś 3 miesiące. W końcu nadszedł na niego czas. O godzinie 21 30 znalazł się wraz z niewielką ilością soku w moim pustym żołądku.

T: -03. 00. - -02. 00.  Po upływie godziny od połknięcia, zauważalne 1 efekty działania substancji. Postanowiłem umilić sobie czas oczekiwania na wejście grą w Diablo 2, kiedy nagle poczułem napływ eufori przypominającej tę metkatową oraz wyostrzenie kolorów.

T: -02. 00. - -01. 30. Euforia powoli znika, zaczyna się lekki, lecz niezbyt dokuczliwy bodyload.

T: -01.30.- -00. 15.  Bodyload znika, pojawiają się delikatne zmiany percepcji, przypominające mi stan po małej dawce 2c-e. Odpalam Las Vegas parano, niestety słabe efekty oraz lekko amfetaminowe myślenie nie pozwalają mi się skupić. Przypominam sobie o paczce 4-aco-dmt w szafie, lecz moja wrodzona ostrożność życiowa powstrzymuje mnie pzed dorzuceniem niewielkiej ilości tryptaminy.

T: 00.00. Nagle spływa na mnie srogi mindfucking. Szalony doctor, który zawładnął moim umysłem zmusił mnie, abym wysypał całą zawartość woreczka z tryptaminą na język. Było tego jakieś 45 mg. Po chwili uświadomilem sobie, co ja zrobiłem. Wiedziałem, że nie ma już odwrotu. "Oby tylo serce wytrzymało, oby wytrwać pierwsze 3 godziny. Już nie mogę się wycofać". Kładę się do łózka w ciemnym pokoju, z słuchawek sączy się jazz przeplatany Hendrixem. Czekam na wybuch rozkoszując się wpływem DOCtora.

T: +00.30. - +01.30. Po 15 minutach zaczyna się koszmar. Serce wali jak oszalałe, robi mi się duszno, nie mogę oddychać. Wyłączam muzykę i stan stabilizuje się. Zauważam 1 efekty działania tryptaminy. Po kolejnych 15 minutach sytułacja się powtarza. W końcu około godziny +01.30. bodyload dobiega końca, a mój stan się stabilizuje.

T: +01.30. - + 08.00. Pomimo ciemności panującej w pokoju wszędzie widzę jaskrawe, wręcz rażące kolory. Obraz jaki widzę z zamkniętymi oczami wcale nie różni się z tym przy otwartych. Przerażony ogromem psychodelicznych efektów jestem zmuszony wyłączyć muzykę. Boję się, że przesadziłem. Nagle zauważam, że Jim M. wychodzi z portretu wiszącego na mojej ścianie, radząc mi, abym nie walczył z tym stanem. Postanawiam go posłuchać. Nagle poczułem, że umieram. Poraz 1 straciłem całkowicie kontakt z otaczającą mnie rzeczywistością. Znalazłem się w stanie zawieszenia. Widziałem postacie w ptasich maskach. Otaczała mnie ogromna ilość gwiazd. Stan ten trwał całe wieki. Byłem szczęśliwy, lecz w końcu postać w masce sokoła, powiadomiła mnie, że muszę z tąd odejść, ponieważ ktoś na ziemi mnie potrzebuje. Zrozumiałem, że muszę wrócić. Obudziłem się w swoim łóżku. Silne efekty utrzymywały się jeszcze przez następny dzień, lecz były dla mnie niczym, po powtórnych narodzinach jakie przeżyłem.

Podsumowanie: Pierwszy raz zdarzyło mi się w kwesti psychodelików zrobić coś tak nieobliczalnego. Doświadczenie zmieniło mnie w wielkim stopniu, jednak nie zrobił bym tego po raz drugi.

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Set and setting: 
Ciepły letni wieczór, zacisze domowe, nastawienie pozytywne, pierwszy raz z DOC
Ocena: 
Doświadczenie: 
w psychodelikach: 4-ho-met, 4-aco-dmt, grzyby, LSD, LSA, 2c-e, 2c-p, 25c-nbome, 25i-nbome, 25d-nbome, DOI, salvia, DXM, MJ
chemia: 
Dawkowanie: 
4 mg DOC 45 mg 4-Aco-DMT

Comments

ładny miks: psych. amfetamina + tryptamina ;D. Ja mam samego doctora, już nie mogę się doczekać wizyty

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media