Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

całkowite odcięcie

detale

Substancja wiodąca:
Dawkowanie:
???
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Świeżo po pracy na 2 zmianie, dobrze nastawiony na substancję i cały wieczór u znajomych
Wiek:
20 lat
Doświadczenie:
Alko (rzadko)
Thc (często)
Grzyby (kilka razy)

raporty odcinasos

całkowite odcięcie

Cześć!

Jestem tutaj nowy i od razu wlecę z grubej rury hahah.

Opis tripa będzie dosyć krótki, bardziej chodzi mi o odpowiedź z waszej strony na jego końcu. :)

Kilka tygodni temu pierwszy raz zażyłem ectasy początkowo pigułkę 120mg i po jakiś 40minutach drugą, taką samą, faza była na maxa przyjemna, pierwszy raz miałem taki "zastrzyk" serotoniny no i nie miałem żadnych efektów ubocznych, tylko delikatnie latała mi szczęka(mam 20lat, ponad 180cm wzrostu i około 75kg) (wcześniej miałem do czynienia tylko z thc i grzybami)

No i po tygodniu od tej sytuacji zostałem namówiony na kolejną "porcję", tym razem nowe pixy, nie znaliśmy ich, więc wziąłem tylko pół, po około godzinie kolejne pół, no i tutaj pojawia się problem, jaraliśmy oporowe ilości baki i nie wiem po jakim czasie przyjąłem 3 już połowę, gdy weszła zacząłem krzyczeć do znajomych, że mnie odcina, nie wiedziałem co się dzieje, moje myśli były gdzie indziej, widziałem całkiem coś innego i odpowiadałem randomowymi słowami, bez sensu, coś w tym stylu:

-ODCINAA mnie

Znajomi: ale jak to odcina, co się dzieje?

-no odciiiina, samochód

Znajomi: jak odcina samochód, o czym Ty mówisz?

-kuchenka

-okulary

Jedyne co pamiętam to, że gdy patrzyłem na telefon obraz "zapisywał" się w moich oczach, po czym kopiował na ścianie, tylko na niej, reszte widziałem stosunkowo normalnie, tylko gdy patrzyłem na ścianę "kopiowały" mi się na niej te zdjęcia.

Z 4h "zabawy" pamiętam tylko to, później czekałem tylko, aż zejdzie ze mmie to gówno, dnia następnego depresja 100%, nic nie dało się zjeść, czarne myśli i kac, moralny jak i fizyczny, w dzień tej świetnej "imprezki" piłem duże ilości wody, jak się dowiedziałem przefiltrowanie nerek mogło mieć wpływ na bombę, tylko to, że przesadziłem już wiem, chciałbym tylko wiedzieć czy to normalne i zwyczajnie przesadziłem z eMką czy to przez jakiś syf w pigułkach?

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
20 lat
Set and setting: 
Świeżo po pracy na 2 zmianie, dobrze nastawiony na substancję i cały wieczór u znajomych
Ocena: 
Doświadczenie: 
Alko (rzadko) Thc (często) Grzyby (kilka razy)
Dawkowanie: 
???

Comments

   

Niewiele opisałeś oprócz swojego zachowania, a efekty? Samo jedzenie tydzień po tygodniu to słaby pomysł, serotonina nie jest w normie. Dodatkowo wrzuciłeś 1.5 nie wiadomo jakiej tablety. Dzień po depresja i brak apetytu jak najbardziej, odcinka jak wrzucisz za dużo też.

Nie dorzucaj wcześniej niż przed 2h od pierwszej dawki. A te pierwsze tablety to jakie były? Bo lata całe nie widziałem słabszych niż 180mg.

Pierwsze tablety sprawdzone 120mg, pewniak 100%

Te drugie nie wiadomo, od kogoś innego były i powiedział tylko, że są dosyć mocne

Około 20minut po zarzuceniu 1połówki poczułem pierwsze efekty, skóra "płynęła", a kolory nabrały "koloru" hahah, oczywiście serotonina i energia były odczuwalne, ale odrobinę inaczej niż tydzień wcześniej, delikatnie słabiej i przyjemniej mi się siedziało, niż tańczyło

Około 50minut później zarzuciłem drugą połowę i od tego momentu pamiętam tylko "odcięcie" i ten visual na ścianie, kompletnie nic więcej nie pamiętam, a zjadłem jeszcze gdzieś po drodze 3 połówkę, doszliśmy do tego dopiero rano licząc co zostało

 

Zastanawiam się tylko czy to standardowa pizda po przedawkowaniu czy w pixach mógł być jeszcze jakiś syf, bo znajomi mówili, że bywali w podobnym stanie ale nie wyglądał on do końca w taki sposób

A jakie (logo, kolor) te drugie były? Bo teraz takie minimum to 200mg jest. Jak mieliście 240 albo 300 to... %-D

Pełne logo Netflix, ciemno czerwone

Nie słyszałem o Netflixach z czymś innym niż MDMA i to w dawce 240+. Nigdy nie wiadomo ale najprawdopodobniej mocne piguły po prostu.

Z tego co wiem, MDMA nie powinno tak działać, radzę nastepnym razem zbadac co zawiera dawna pigułka lub przyjąć najpierw w małej ilości posiadaną substancję. 

Podróże astralne to moje hobby.

Dana* zamiast dawna

Podróże astralne to moje hobby.

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media