Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

pseudoefedryna (sudafed) po raz pierwszy

pseudoefedryna (sudafed) po raz pierwszy

Set&Settings: Niedziela 23.01.2011, w pracy na nocnej zmianie na portierni. Dobry nastrój, lekkie zmięczenie wynikające z służby od 7 rano.

Dawka: Pseudoefedryna w leku Sudafed (na katar) 1 tabletka 60mg tej substancji, zażycie 6 tabletek czyli 360mg

Wiek i doświadczenie: 20 lat, 60kg na 175cm wzrostu. THC (wiele razy), alkohol (bardzo wiele razy), nikotyna (wiele razy), kofeina(wiele razy), dxm (około 20 razy), muchomor czerwony (1x), n2o (2x), gałka muszkatałowa (1x), mieszanki ziołowe (5x), ekstaza(1x), avomarin(2x).

Wstęp:

Jako, że w pracy mi się nudzi i nie ma nic do roboty w nocy zdecydowałem sie spróbować pseudoefedryny. Mam laptopa i dostęp do internetu także Trip Raport pisany będzie na bieżąco...

Zaczynajmy!

23:20 - zaaplikowanie dawki 360mg pseudoefedryny w postaci 6 tabletek leku sudafed popite sokiem jabłkowym... w oczekiwaniu na jakiekolwiek efekty relaksuje się grając w Pro Evolution Soccer 6;)

00:26 - jak narazie brak efektów, zastanawiam się czy nie wziąć kolejnych 6 tabletek ktore mi zostały. Zaczekam do godziny 1:00 i zobaczymy co będzie. Narazie idę się przejść po obiekcie w ramach rutynowej kontroli...

1:00 - z powodu braku efektów zdecydowałem się na przyjęcie kolejnych 6 tabletek sudafedu zapitych wodą.

2:00 - odczuwalne pobudzenie coś jak po kilku mocnych kawach po za tym nic specjalnego

Wnioski:

- skórka nie warta wyprawki, drugiego razu nie będzie

- jedyny plus to to, że nic nie spałem i zapisałem chyba z 5 stron rymów;)

Pozdro!

Ocena: 

Odpowiedzi

Tak szczerze podchodząc do tematu, stwierdzam, że nie było nawet co opisywać. :P

Free yourself, from yourself...

jakby sie czytało forum hyperreal to by sie wiedziało że pseudoefka to zwykła pusta stymulacja, to jest dobre do nauki albo na siłownie, jak chcesz się pobawić z pseudoefką to wykonaj prostą syntezę do metkatynonu :D 6 pozostałych tabletek wystarczy ;)

Chciałem się spytać czy 12 tabletek to bezpieczna dawka, bo czytałem, że 6 to już jest niebezpieczne, jak by co zielony w tym jestem, dopiero zaczynam xd

Pseudoefedrynę najlepiej popić sporą ilością kofeiny, która nieco 'pobudza' działanie ;)

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media