Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

próba zrozumienia

detale

Chemia:

raporty leny

próba zrozumienia

Witam

Bohaterowie: L -czyli ja (180cm 60kg 16lat) i H - czyli kumpel (185cm 70kg 18lat) i Mef czyli Mefedron

Doświadczenie:

Naturalne- gruda, MJ

Mieszanki ziołowe- rasta, smoke, magick dragon, hipnotyzer, bandit, sztywny misza, czeszący grzebień, euforia, konkret, git roman, magic, bonzaj solid, green power, rebel, regge, regge2, Mr. Brain, sensimila v2, black widow, bobiultra, smartsliva, kamikaze, hammer, zerwij kaptur, baka.

Tabsy- anphibia*** , pupil v1, pupil v3, speedway, hypnotic, moon star.

Sole mineralne- iwory, 7 heaven, speedo.

nielegal- anfetamina, kokaina.

chemia- MDPV, metylon, etylon, GBL.

Spotkałem się z moim kolegom po 3 tygodniowym przestoju ( nie spotykaliśmy się ponieważ (H) zaczoł wciągać Mefedron).

(godzina ok. 15;00 miejsce; nasze osiedle (garaże)) Więc skontaktowałem się z H w celu spotkania się i przekonania że jest czysty od mefa. Ku mojemu zdziwieniu H był już pod wpływem. Nie ukrywam ze się wkurwiłem i od razu zaczołem go opieprzać. (H): Ty nie wiesz jak to jest już nie umiem przestać bo mam słabą psyche. (L): Jak tak to daj mi to gówno przekonam się co ty w tym widzisz.

T- 15;40 dawka 150mg donosowo

(tx0) Po wciągięciu bardzo zaczoł piec mnie nos na co H odparł ze to norma. wiec mija jakieś 2 min. i zaczynam myslec o o wycieczce do oswiecimia z ktorej wrocilem jakies 2godz. przed spotkaniem. ogarnia mnie smutek i rozmazuje mi sie obraz. robi mi sie bardzo zle na sumieniu na dodatek mecza mnie mysli o siostrze ktora niedozyla przyjscia na swiat.

(Tx15min) uczucie plywania i osiadania na dnie moza zlych uczuc ( niemal ze placz i rozpacz)

(Tx40min) kapa zeszla tylko pozostal myslowy zamul i potrzeba odsamotnienia i zle samo poczucie.

MIJA JAKIES 2 TYGODNIE I H NIEPRZESTAJE MEFIC. JAKOS WZIOLEM TO JESZCZE RAZ I BYLO INACZEJ CALKIEM FAJNIE. ZACZELISMY BRAC CODZIENNIE PRZEZ 2 MIESIACE.

I na ten moment powstal raport. czytalismy wiele wypowiedzi na temat dawkowania i odczuc i doznalismy szoku. Ludzie po odwazeniu sie wciagniecia dawki 200mg opisywali to strasznie i max.

miejsce; moj dom. czas 12;00 rano ilosc meffa 4g. w ciagu 40min. ja i H przymefilismy po 1,7g na glowe i powiem ze niema co opisywac bo odczucia minimalne lekkie stany euforyczne i powiekszone zrenice.

UZALEZNIENIE: mefa nie bralismy juz od prawie tygodnia poniewaz zostal zakazany i brak potrzeby zazywania go dalej.

PROSZE O ODPOWIEDZI I OCENE CALEGO ZAJSCIA !!

Ocena: 
chemia: 

Odpowiedzi

Celowo nie poprawiłem ani jednego błędu typu zacząłem, lub nie z czasownikami. Prochy to prochy, różnie mogą działać, nie zawsze jest śmiesznie & milusi, czasem trzeba się wkręcić, a najlepiej zawsze to robić. Jak wiesz, że Cię męczy jakaś myśl, to lepiej nie wal, bo zamiast zapomnieć będziesz myślał bardziej intensywnie o problemie. Jak dla mnie pierwsze pierdolnięcie mefedronu, rozmazanie obrazu itd, zrobiło duże wrażenie pomimo jako takiego doświadczenia z różnymi dragami. Następnym razem zamiast używać notatnika może napisz TR w Wordzie albo czymś takim, co podkreśla byki, bo chujowo się to prezentuje

Salvinoria

Ale coś w tym jest, jak dla mnie, jakiś smutek, bezsens, myślę że może jakiś nie do końca świadomy człowiek; nawet ta masa dopalaczy w dośw.to jednak smutne że tak zbijają kasę w dopalaczach dając byle gówno.
Właśnie z błędami robi jednak dobre, prawdziwe wrażenie.
Zresztą koleś pisał to pewnie naćpany.

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2021
design: Metta Media