Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

kodeinowy syrop

detale

Substancja wiodąca:
Apteka:
Dawkowanie:
100ml syropu - 150mg kodeiny
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Napalony na przeżycie inne niż znane mi już tabletki wróciłem pośpiesznie do domu i w pośpiechu zacząłem zabawę, piszę to w czasie teraźniejszym więc jestem bardzo podekscytowany
Wiek:
18 lat
Doświadczenie:
marihuana (wiele wiele razy)
nikotyna (długie uzależnienie)
alkohol (wiele razy)
gałka muszkatołowa (2-5 razy)
pseudoefedryna (4 razy)
kodeina (wiele wiele wiele wiele razy)
tramal (raz)
benzydamina (raz i nigdy więcej)
dxm (5 razy i nigdy więcej)

raporty gruby

kodeinowy syrop

Zacznę od małego wprowadzenia, więc wiecie że w Stanach i ogólnie jest moda na kodeine,double cupy,dirty sprite itp. prawda? Ja jako doświadczony kodeiniarz biorący jednak tylko thiocodin poczułem wielką chęć skosztowania takiego "leana" no ale u nas w polsce niestety nie ma tego sławnego fioletowego syropu więc zadowoliłem się zwykłym syropem Thiocodin za 9.99zł 100ml.

13:05 ~ Przygotowanie mikstury czyli sprite z syropem Thiocodin, pewnie wielu z was to czyta bo jesteście ciekawi nawet smaku samego takiego "wywaru" :D powiem tak, przez 2 lata łykania tabletek zaczęły mnie one obrzydzać więc ten syrop w porównaniu z tabletkami jest smaczny, w połączeniu ze spritem smakuje jak gazowany syrop, mega słodki i truskawkowy - taki sobie.

13:15 ~ Kończę pić miksturę słuchając muzyki i oczekując na efekty i nie wiem czy to placebo czy nie ale już można czuć lekkie działanie kodeiny, czekam dalej.

13:24 ~ Skończyłem palić papierosa i czuję ból brzucha, po tabletkach zwykle po całym tripie miałem bóle brzucha a tutaj niespodzianka bo już boli, chociaż to może dlatego że ostatni posiłek jadłem o 7 rano, czekam dalej na efekty.

13:37 ~ Kodeina już weszła, jest mi tak dobrze, słucham muzyki i rozmawiam z koleżanką na Skype, czuję ciepło wszędzie, ból brzucha ustał i jest mi po prostu przyjemnie, taki błogostan.

13:43 ~ Nic mi się nie chce, jest wspaniale, o dziwo kodeinka szybko weszła, cieszę się chwilą bo wiem, że ten stan nie będzie trwał wiecznie.

14:01 ~ Jest idealnie, chyba właśnie wszedł mi peak. Mimo że syrop troszke droższy od klasycznych tabletek to przerzucam się raczej na syrop, zajebiście jest, ten błogostan, ciepło, ciarki, przyjemność ze wszystkiego, kocham to.

14:40 ~ Faza już raczej schodzi, ale było i w sumie ciągle jest tylko mniej naprawdę BOSKO, polecam syropik wszystkim - szybko wchodzi, lepszy w smaku od tabletek no i w końcu LEAN XD.

15:14 ~ Nie czuć już za bardzo efektów ale na prawdę było genialnie, przerzucam się na syrop

Na tym mój trip się kończy, nie był napisany w jakimś poetyckim języku ale co więcej da się napisać o kodeinie tak na prawdę - chillout, chillout i jeszcze raz chillout. Miłego dnia/wieczoru życzę :)

 

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
18 lat
Set and setting: 
Napalony na przeżycie inne niż znane mi już tabletki wróciłem pośpiesznie do domu i w pośpiechu zacząłem zabawę, piszę to w czasie teraźniejszym więc jestem bardzo podekscytowany
Ocena: 
Doświadczenie: 
marihuana (wiele wiele razy) nikotyna (długie uzależnienie) alkohol (wiele razy) gałka muszkatołowa (2-5 razy) pseudoefedryna (4 razy) kodeina (wiele wiele wiele wiele razy) tramal (raz) benzydamina (raz i nigdy więcej) dxm (5 razy i nigdy więcej)
apteka: 
Dawkowanie: 
100ml syropu - 150mg kodeiny

Comments

Taka dawka 

100ml Kody i 0.5L Sprite

Trill

Po takim doświadczeniu łykania czujesz coś po 150mg syropu? Ja właśnie wypiłem i czuje na efekty niby wchodzi ale ciekawi mn jak będzie niby 150 mg syropu to tez 150 mg tabsow ale wydaje mi sie ze slabiej dziala idk

bruh15

Ogólnie lepiej brać thico na pusty czy najedzony brzuszek?

Spotkałem raz taką piękną kobietą. Była ubrana w opkaowanie po clonach...

Szukaj odp. na forum. Pzdr.

Chcesz wnieść poprawki do swojego raportu lub masz jakieś pytania związane z NG? W takim razie pisz do mnie. Pozdrawiam, Klamm

Mam coca cole i thiocodin 100ml, i co teraz mam niby normalnie wlac thiocodin do tej colki i tyle?

Jak wyżej napisałem. Pozdro.

Chcesz wnieść poprawki do swojego raportu lub masz jakieś pytania związane z NG? W takim razie pisz do mnie. Pozdrawiam, Klamm

Wracam powoli do aptek, niedługo pewnie wyjdę z jednej z nich z paczką thio w kieszeni. Po przeczytaniu TR nabrałem ochoty na lean. ;) Pozdrawiam.

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2022
design: Metta Media