Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

fraktal jako budulec tuneli

detale

Substancja wiodąca:
Chemia:
Apteka:
Dawkowanie:
900 mg 11mg/kg
5 zaciągnięć dezodorantu
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Pozytywne,mój pokój,rodzice w pokoju za ścianą.
Wiek:
18 lat
Doświadczenie:
7x-dxm
1x-benzydamina
100-200 x-etanol
100 x-marihuana
60x-maczanka na ab-pinaca

raporty m4jster

fraktal jako budulec tuneli

Witam wiem, że jest aż od groma tripów z dxm. Lecz nie ma chyba żadnego z mieszanki dxm i butanu, która jest warta uwagi!

 

Trip raport jest rzecz jasna pisany następnego dnia.

T+00:00(22:30)

Laduję 50 tabletek w około pół godziny po kolejnych 20 min kolejne 10.

 

T+01:00 

Dopiero teraz odczuwam działanie dxm na około 50-60 % peaku. Po zamknięciu oczu lekki efekt wirowania lecz jeszcze żadnych CEV-ów.

T+02:00 (peak)

Odpalam muzykę na słuchawkach   przestrzeń między okiem, a powiekami robi się około 30 cm. I zaczynają pojawiać się lekkie Cev-y w postaci latających wykręcających się pasków o kolorze biało szarym. Gdy została włączona  moja ulubiona część playlisty zaczynam dostrzegać lekkie kontury pokoju przez zamknięte oczy. Muzyka przenika moje uszy i powoduje niesamowitą euforię banan na mordzie gwarantowany. Mimo że niby te 900 mg to  700 mg na pusty żołądek efekt był taki sam ale nieco spokojniejszy jeżeli chodzi o efekty zmiany percepcji innej niż wzrokowej.Słabe buczenie w uszach bez słuchawek np w ubikacji na 700 mg hałas był przytłaczający. Chodzenie sprawiało wielką frajdę jednak wyglądało dosyć kompromitująco. Jako, iż benzydamina zasiedziała mi  w organizmie i już ponad 4 miesiące w nocy mam flashbacki. Działanie dxm pogłębiło działanie benzydaminy i koc, który się suszył cały falował. Słuchając muzyki w wyrku cały czas jest pustka. Jak przy 700 mg cały czas coś się działo pod powiekami to teraz 1 min ciszy potem piękny cev. Od czasu do czasu miałem jakieś wzorki przed oczami raz siedziałem na stole w szkole i przyglądałem się wzorom na kartce koleżanki (matematyka)Lecz gdy już zauważyłem jakiś szczegół to wizualizacja znikała. Potem następowała pustka. Potem zacząłem widzieć kontury pokoju coraz bardziej szczegółowo. Nagle bóg obdarzył mnie programem do edytowania pokojów. Ruszałem ścianą z meblo-ścianką do przodu i do tyłu na około 1,5 m. Zamurowałem okno. Potem moje ściany zaczęły się wykrzywiać  i pokój wyglądał jak trapez. Cev zniknął i wtedy pomyślałem, że mam przecież butan. Och tak pierwszy raz w ogóle miałem styczność z mieszanką dxm+cokolwiek.

T+03:15 (???)

Zaciągam butan do płuc i trzymam około 5 sec potem od razu kolejne zaciągnięcie. Chciałem 6 raz ale już nie mogłem. Gdy po 5 sec od zakończenia inhalacji uświadamiam sobie, że odlatuję wpadam w wir. Wir zbudowany z fraktali w postaci plamki koloru blado-żółtego. W środku takiej plamki były jakieś hieroglify lub np części liczby pi. Kolorki plamek z blado-żółtego zostały zmienione na ciemno niebieski i gdy już ten wir mnie pochłonął w zupełności nawet muzyka z głośników zwiększyła wartość db. Czułem się jak jakiś Hary Potter jak wchodzi do tego pieca i jest podczas teleportacji. Byłem ciekawy gdzie się znajdę gdy dolece do końca wiru. Nagle środek wiru został przerzedzony z fraktali. Na środku powstała czarna dziura, która wessała cały wir. Byłem zawieszony w przestrzeni i kilka pasków, które z czasem zostały i tak wessane.Otworzyłem oczy i co? Wszystko było podwójne i rozmazane zamknąłem jedno oko aby ogarnąć gdzie ja jestem co się stało w miarę możliwości. Gdy wszystko wracało do dxm-owej normalności doszło do mnie to, że mam mocną tachykardię. Uspokoiłem się kilka wdechów i serce się uspokoiło. Niestety po mojej 2 tyg przerwie od ostatniego tripu na dxm  mój organizm doprowadził do wyrzutu znacznej ilości histaminy co jakieś 10-15 min na kolejne 2-3 min dochodziło do takich wyrzutów histaminy, że od swędzenia całe ciało bolało. Jak tylko mogłem moją wolą nie chciałem się drapać. 

 

T+04:00 (raczej)

Już jestem mocno zmęczony. Postanawiam wyłączyć komputer. 

 

T+15:10

Budzę się mam jeszcze takie lekkie odrealnienie i wyostrzenie wzroku. Czuję jak bym zwalił ciężki plecak z mojego ducha. Jestem dość wymęczony dalej ale nie mogę zasnąć. Rozkruszam midazolam.Porobiony zasypiam z odpalonym kompem. Budzę się o 23:00 Jak nowy człowiek.

Serdecznie polecam dochodzenie do około 10 mg/kg. A jeszcze bardziej do łączenia z butanem ciekawe co by się działo po połączeniu Dxm z marihuaną w dużym stężeniu dxm i małym ganji. Np 700 mg i 1-2 lufki czyściocha ? Piszcie w komentarzach.

Z duchem świętym .

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
18 lat
Set and setting: 
Pozytywne,mój pokój,rodzice w pokoju za ścianą.
Ocena: 
Doświadczenie: 
7x-dxm 1x-benzydamina 100-200 x-etanol 100 x-marihuana 60x-maczanka na ab-pinaca
chemia: 
Dawkowanie: 
900 mg 11mg/kg 5 zaciągnięć dezodorantu

Comments

Widzę tu parę problemów:

1) "chałas" pisze się inaczej. Z taką errografią raport nie przejdzie

2) "ciasteczka firmy Hit"? Ależ ta firma nazywa się Bahlsen!

3) "zupka chińska" - no jak można pisać coś takiego w raporcie, jeszcze ktoś spróbuje Cię naśladować i też zje taką zupkę!

4) Spacje stawia się po znakach przystankowych.

5) Co dokładnie znaczy "zgłośniła"?

6) Myślisz, że naprawdę kogoś interesuje tabelka z informacją w której minucie ile tabletek połknąłeś?

7) A poza tym jest to nieczytalne. się, się, się. Ssie.

Dzięki za pomoc! Myślę, że po edycji jest to w miarę zdatne do przeczytania.

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media