Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

pregabalina pierwszy raz

detale

Substancja wiodąca:
Dawkowanie:
Na początku 450mg później jeszcze 150mg. Łącznie 600mg pregaby.
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
nuda i dobre samopoczucie
Wiek:
17 lat
Doświadczenie:
marihuana (wiele razy), kodeina(dużo razy), Tramadol, LSD, DXM(kilkanaście razy), metkat(parę razy)

pregabalina pierwszy raz

Tutaj wklej własny tekst. Nasz słownik dokona jego

Wszystko zaczęło się od tego, że dzień albo dwa wcześniej znalazłem 8 tabletek pregabaliny po 75mg.

Jest piątek, wczoraj umówiłem się z kolegą na kota w sobotę, więc od razu po szkole poszedłem do aptek po sudafed, w międzyczasie stwierdziłem, że skoro znalazłem trochę pregabaliny i czytałem, że można ją miksować razem z metkatem to pomyślałem, że dołożę ja i zrobię z tego lekki miks, ale po chwili mi przeszło, ponieważ pregabaliny nie znam tak bardzo i nie wiem nawet jak się po niej zachowam.

Kiedy wróciłem do domu, wszystko było standardowo, więc włączyłem komputer z zamiarem pogrania w CSa. Jest godzina 21 może 22 i kolega zawołał mnie, żeby trochę pograć. Poszedłem więc przygotować miksturę gdzieś wyczytałem, że jakiś gościu wysypuje zawartość tabletek do napoju, więc zrobiłem tak samo wziąłem 6 tabletek(450mg) wsypałem do soku i poszedłem gadać i grać, zdawałem koledze raport co jakieś 0,5h. W smaku dość gorzkie, ale nawet dobre, porównywalne do smaku kodeiny. Później załadowałem kolejne dwie co łącznie dało 600mg.

Godzina 23:00 - czuję wewnętrzny spokój, widzi mi się troszkę inaczej

Godzina 23:30 - substancja zaczyna coraz bardziej działać. Poszedłem na spacer z psem, podziwiałem widoki do akompaniamentu reggae. Wszystko było inne rzeczy, których normalnie bym nie zobaczył - widziałem je. Szło się bardzo dziwnie całkiem inaczej trochę ciężko, miałem trochę zaburzoną równowagę, trochę bujało coś jak po alkoholu. Miałem też lekkie ceavy.

Godzina 00:00 - Wracam do domu, po drodze spotkałem sąsiada, wchodzenie po stromych schodach nie należało do najłatwiejszych. Jestem w domu, poszedłem do toalety, ponieważ chciało mi się siku, spojrzałem w lustro, miałem bardzo czerwone oczy. Wyszedłem i poszedłem z powrotem do komputera, aby obejrzeć kolejny odcinek Demon Slayera, literki falowały, wczułem się dość mocno i czułem emocje bohaterów.

Godzina 00:30 - poszedłem do kibla tym razem załatwić co innego, zostałem tam do godziny 4:40 oglądając jakieś filmiki chyba usypiałem co chwilę nie jestem pewny. O tej godzinie (4:40) przyszła mama dlatego musiałem sobie pójść. Równowaga dalej była zaburzona.

Godzina 13:43 - Wstałem przez telefon, który zadzwonił, lekko zajebany mułem, dalej trochę się kręci w głowie, mam suche oczy i sucho w mordzie no i dalej jakoś dziwnie się chodzi.

Podsumowanie - Pregabalina jest ciekawą substancją, która ma jakiś potencjał w wyższych dawkach ale trzeba uwazac. Jest to mój pierwszy raport więc proszę o wyrozumiałość.

analizy.

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
17 lat
Set and setting: 
nuda i dobre samopoczucie
Ocena: 
Doświadczenie: 
marihuana (wiele razy), kodeina(dużo razy), Tramadol, LSD, DXM(kilkanaście razy), metkat(parę razy)
Dawkowanie: 
Na początku 450mg później jeszcze 150mg. Łącznie 600mg pregaby.
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media