Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

pierwszy raz z mst

detale

Substancja wiodąca:
Apteka:
Dawkowanie:
100mg
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Humor bardzo zły, chęć odcięcia się od świata w zaciszu własnego pokoju
Wiek:
20 lat
Doświadczenie:
Alkohol - parę razy
Ganja - parę razy
Grzyby - parę razy
Dmt - parę razy
Kodeina - raz
Pregabalina, klonazepam, diazepam, alprazolam, midazolam, zolpidem, lorazepam - codziennie od dwóch lat

raporty konstantin

pierwszy raz z mst

Opiszę swoje pierwsze prawdziwe spotkanie z opiatami, nie wliczając w to kodeiny z prostej przyczyny nie "trawienia" jej odpowiednio przez mój organizm.

Historia zaczyna się od bardzo podłego humoru spowodowanego dużą ilością stresu, kłótni i utraty sporej ilości znajomości w przeciągu ostatnich paru dni. Myślałem, czym by się tu tego dnia dobić przeglądając podręczną apteczkę ćpuna, wybór stanął między snem po benzo a tabletką morfiny, którą miałem wziąć parę miesięcy wcześniej, lecz zdecydowałem, że jedno uzależnienie już mi wystarczy.

Oczekiwania miałem dość spore, naczytałem się o euforii, rozlewającym cieple czy błogostanie, jaki mnie czeka. Nie znając swojej tolerancji na opiaty, odciąłem +- 1/5 tabletki.

17.00

Zarzucam odcięty kawałek, przy okazji próbując jego smaku, przyrównałbym go do alpry.

17.20

Zaczynam czuć lekką euforię, jednak mam świadomość, że może być to placebo.

18.30

Przestałem czuć jakiekolwiek efekty, postanowiłem dorzucić resztę (80mg) tabletki.

21.30

Rzeczy, którymi zwykle się zajmowałem przestały mnie jakkolwiek cieszyć, stałem się wobec nich obojętny a wręcz znudzony. Odczuwam lekką sedację. Nasilenie negatywnych emocji związanych z problemami zostało jednak takie samo.

22.00

W ciągu 5 minut zaczął nasilać się u mnie ból głowy, aż do postaci migrenowej, który po godzinie osłabł, lecz trwa do teraz. Odczuwalne jest znieczulenie reszty ciała, porównywalne do 150mg ketonalu.

23.30

Nie czuję zmęczenia, lecz za każdym razem gdy zamykam oczy, wpadam w stan głębokiego półsnu, bawię się nim przez parę minut, póki nie zasypiam.

00.30

Wstaje niewyspany, czuję lekką euforię. Z racji gorącego lata postanawiam wziąć prysznic, po którym już i tak nikła euforia przechodzi.

1.00-6.00

Naprzemiennie kładę się spać i budzę, czkawka i ból głowy dawać się we znaki. Za każdą pobudką witam świat ze świadomością nowego snu, żadnego nie mogę zapamiętać, lecz wiem, że podczas tych paru godzin snu, miałem ich co najmniej 10 i każdy był dość przyjemny.

Konkluzje:

Mst z pewnością nie jest substancją, która mnie urzekła, brak euforii a sedacja słabsza niż ta po benzo z pewnością zniechęcą mnie do dalszych prób.

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
20 lat
Set and setting: 
Humor bardzo zły, chęć odcięcia się od świata w zaciszu własnego pokoju
Ocena: 
Doświadczenie: 
Alkohol - parę razy Ganja - parę razy Grzyby - parę razy Dmt - parę razy Kodeina - raz Pregabalina, klonazepam, diazepam, alprazolam, midazolam, zolpidem, lorazepam - codziennie od dwóch lat
apteka: 
Dawkowanie: 
100mg
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2022
design: Metta Media