Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

ecstasy, 5-htp, dawkowanie, witamina c, zmb6, dodatkowa śledziona

detale

Substancja wiodąca:
Chemia:
Dawkowanie:
Pierwszy raz 400mg mdma
Drugi raz 500-600mg mdma
Trzeci raz 560mg mdma
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Za pierwszym razem dobre zaś pewna rzecz wprowadziła mnie w gorszą relacje
Za drugim razem ataki paniki przez 20 minut wprowadziły mnie w bardzo zły stan
Za trzecim najlepsze jakie mogłem mieć, jestem zadowolony z takiego chociaż efektu jaki był
Wiek:
18 lat
Doświadczenie:
mj stosunkowo dużo (z czasem przestałem odczuwać jakiekolwiek efekty więc skończyłem z typ),
dxm x3 (z każdym razem coraz słabiej, brak halucynacji, jedyne co to osłabienie, możliwość ruchowa ograniczona, plus oszołomienie),
amf x1 (efekty po wąchaniu był dopiero po 2,5h i około 0,6g)

ecstasy, 5-htp, dawkowanie, witamina c, zmb6, dodatkowa śledziona

Witam 

Od razu przed rozpoczęciem czytania powiem, iż ecstasy które brałem za drugim i trzecim razem były od najlepszego możliwego źródła polecanego przez każdą osobę której się spytałem o ten towar. Zaś za pierwszym od znajomego, który sam również brał tą samą pigułę pierwszy raz w życiu 3 miesiące przede mną.

Jeżeli nie da rady nic ustalić, dlaczego taka sytuacja wystąpiła. To mam nadzieje, że chociaż dostanę jakąś poradę a propos przyjmowania właśnie tych związków organicznych, które są podane w wątku.

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej od osób bardziej zapoznanych w temacie ecstasy, witamin, związków organicznych, 5-HTP oraz ich dawkowania, postarałem się zamieścić najwięcej informacji ile mogę.

Chciałbym zaznaczyć, iż stwierdzono u mnie dodatkową śledzionę (chcę o tym powiedzieć bo nie wiem czy to ma jakiś związek z ecstasy czy nie).

Dodam również, że przez 6 lat przyjmowałem neurotop (ze względu na padaczkę spowodowaną stresem w bardzo młodym wieku), co 2 lata dawka się zmniejszała (cała, 1/2, 1/4). Zakończyłem stosowanie tego leku psychotropowego 10 lat temu.

Brałem ecstasy 3 razy w życiu, przy stałej wadze 80kg. Miałem tylko i wyłącznie do czynienia z marihuaną która paliłem dość często, zaś przestałem koniec końców  do dziś dzień oraz raz przez nos amfetaminę w celach zwiększenia koncentracji. 

Pierwszy raz w życiu ecstasy wziąłem samemu w domu małe śniadanie (jedna kromka chleba z serem i szynką + odrobina herbaty - w innych przypadkach zasoby kaloryczne były lekko większe lub te same) godzinę przed wzięciem ecstasy, wody przez pierwsze od przyjęcia, czyli 6h wypiłem 400-800ml, ze względu na to, iż nie byłem za bardzo obeznany w temacie i słuchałem się moich znajomych, którzy powiedzieli mi, że nie mam pić za dużo wody ze względu na możliwość wystąpienia overhydration (400mg - 1/4, godzinę później 1/2,  a po 2,5 godzinach 2/4)  nie byłem wtedy w najlepszym stanie mentalnym i z tego co mówiła mi większość osób piguła miała 8-9 miesięcy i nie była zbyt dobrze przechowywana, euforia trwałą 5 minut po czym zeszła, a ogólne jakiekolwiek działanie poza zwiększoną wielkością źrenic po około 4-5h. Koniec końców każdy efekt wystąpił normalnie prócz euforii która po mniej niż 5 minutach zniknęła. Po około 2 godzinach od ostatniej dawki wymioty. 

Zjazdu dzień po nie miałem.

Brak chęci zażywania tej używki, dopiero 6 tygodniach później spróbowałem drugi raz.

Za drugim razem lekkie śniadanie 2h wcześniej, wody w granicach litra przez 6h  ( około ≈ 600mg - pół tabletki na start + pół 2h później + cała 3h później).  Wystąpiły lęki i panika przez jakieś 20 minut jak zaczęło się coś dziać, dość mocno dotknęło mnie to zdarzenie więc mogło to spowodować, iż powstrzymywałem działanie ecstasy. Półtorej godziny od ostatniej dawki wymioty. 

Po 5 tygodniach wziąłem trzeci raz biorąc l-tryptophan około 3-5 razy tygodniowo przed snem do posiłku z taką samą dietą, witaminami(C,D) oraz kwasem foliowym tak jak zawsze.

Tutaj też zjazdu nie było. 

Za trzecim razem śniadanie lekkie 4h przed wzięciem, wypiłem 100ml wody i litr izotoniku przez cały trip (560mg - na start pół tabletki godzinę później drugie pół, a po 2,5h ostatnie pół) wziąłem ją tylko ja ze znajomą i efekt wszedł normalnie, miałem pełną kontrolę nad sobą, zaś euforia była ( pojawiła się po 4,5h wraz z latającymi zębami) ale nie za mocna co mi w ogóle nie przeszkadzało (nie miałem wtedy akurat żadnych obaw do tego co się może stać), od tego razu czułem się o wiele lepiej niż zwykle. Zjazdu brak a samopoczucie o wiele lepsze aż do teraz.  Wymiotów nie było dodatkowo przez cały dzień, ani razu nie było mi nie dobrze. Minęły od tego już 3 tygodnie a za 14 dni planuję wziąć nie więcej niż jedną XTC, w której mg(mdma) < 300mg

Za każdym razem starałem się utrzymywać niską temperaturę pomieszczania w którym przebywam oraz nie zakładanie nadmiernej ilości ubrań.

Po każdym tripie diety nie zmieniałem cały czas starałem się odżywiać jak najlepiej z dodatkiem witamin, kwasu foliowego oraz czasem l-tryptophan 500mg

Nie odczułem negatywnych skutków innych niż ból szczęki po trzecim razie oraz bezsenności i wymiotów w przypadku pierwszego i drugiego razu.

Dopowiem również że biorąc po raz pierwszy amfetaminę około 1,5 tygodnia po drugim wzięciu ecstasy, w celu szybszej nauki dopiero większa ilość zaczęła działać a efekty pojawiły się po 1,5h (przez nos).

Nie spałem wtedy 60h a po całym maratonie i zaliczeniu pracy semestralnej spałem 8 godzin i nie odczułem żadnych dolegliwości ani chęci sięgnięcia kolejny raz po to.

Ecstasy były za drugim i trzecim razem były z najlepszego źródła jakie mogłem mieć 90% osób które znam i zażywały to brały właśnie stamtąd, teraz tak samo tylko, że jeszcze zostaną sprawdzone przeze mnie odczynnikami.

Zamówiłem: 5 - HTP 200mg od Swansona, ZMB6 (Magnez - 110mg, Cynk - 5mg , Witamina B6 - 1,5mg) Witaminę C - 950mg z Ekstraktem 70% dzikiej róży - 70mg) które przyjdą za 1 - 2 dni , w domu posiadam L-TRYPTOPHAN 500MG. Codziennie odżywiam się produktami bogatymi w tryptofan (ryby, banany, jajka, różne mięsa,) + nabiał, wędliny i pieczywo jasne w dużych ilościach, do tego witaminę C, D, kwas foliowy + czasami l-tryptophan, piję około 4-6 litrów cieczy dziennie (soku, wody, herbaty i shake'ów bananowych z dodatkiem białka {kawy nie piję w ogóle} ). Prowadzę aktywny tryb życia trenując co drugi dzień siatkówkę.

Chciałbym się dowiedzieć co zmienić, dodać lub usunąć z tej diety, jak dawkować 5-HTP, ile dni przed wzięciem ecstasy przestać brać dane substancje oraz czy podane przeze mnie organiczne związki chemiczne nie mają negatywnych interakcji ze sobą.

Dodam również że za każdym razem z różną ilością mdma pomiary serca były praktycznie takie same.

Jeszcze jeżeli ktoś posiada taką wiedzę czy dodatkowa śledziona ma wpływ na moc działania ecstasy, byłbym wdzięczny tak samo jak za każdą odpowiedź pod tym postem.

Za każdą informację najmocniej dziękuje!

Jeżeli będzie potrzebna jakakolwiek dodatkowa informacja lub otrzymam jakiekolwiek pytanie to udzielę jej jak najszybciej mogę.

Pozdrawiam i liczę na jak najlepszą odpowiedź!

Substancja wiodąca: 
Rodzaj przeżycia: 
Wiek: 
18 lat
Set and setting: 
Za pierwszym razem dobre zaś pewna rzecz wprowadziła mnie w gorszą relacje Za drugim razem ataki paniki przez 20 minut wprowadziły mnie w bardzo zły stan Za trzecim najlepsze jakie mogłem mieć, jestem zadowolony z takiego chociaż efektu jaki był
Ocena: 
Doświadczenie: 
mj stosunkowo dużo (z czasem przestałem odczuwać jakiekolwiek efekty więc skończyłem z typ), dxm x3 (z każdym razem coraz słabiej, brak halucynacji, jedyne co to osłabienie, możliwość ruchowa ograniczona, plus oszołomienie), amf x1 (efekty po wąchaniu był dopiero po 2,5h i około 0,6g)
Dawkowanie: 
Pierwszy raz 400mg mdma Drugi raz 500-600mg mdma Trzeci raz 560mg mdma

Comments

Nie wrzucaj tego samego raportu kilka razy, proces sprawdzania chwilę trwa.

Nie polecał bym taki dawek MDMA, pozdrawiam

Marek Edelman

Ahh te mity o zawartości mdma w pigule, pamietaj z ręki do ręki wzrasta o 50 xD, po za tym w dobie rc i maszynek z aliexpress nie oplaca sie wrzucac extazki do dropow :/ Szukaj krysztalu jedyna opcja, cwiartka dobrej jakości krysztalu starczy ci na dwie osoby spokojnie, niestety pewnie i drozej wyjdzie ta zabawa. Polecam miks z lucy. Jezeli masz drażliwy żołądek może sniff? A i bierzesz te związki przez niedobory, czy na poprawienie funkcji ? Możesz pokombinować z dietą ograniczyć białko zwierzęce podjeść więcej warzyw, spokojnie jak nie zjesz kotleta to nie znikniesz z powierzchni ziemii.

Teraz rzadko kiedy tablety mają mniej niż 200mg (to nie 2005 rok). Extazka=xtc=tablety. Jeżeli chodziło ci o MDMA to opłaca się bardziej niż jakiekolwiek RC, bo jest tanie jak barszcz i  nikt nie będzie brał tablet na RC jak obok ma na MDMA. Śmiem twierdzić, że nawet tańsze niż erceki jest. Ćwiartka kryształu to 250mg czyli tyle ile jedna tableta obecnie więc wątpię żeby starczyło komuś na dwie osoby ;)

mdma nie jest tańsze od bieda ketonow czy tym podobnych związków , i już nie mówiac o tym ,że możesz je zamówić do paczkomatu..., w przypadku XTC 80~90% musisz się troszke bardziej namęczyć, zgadzam się to już nie jest rok 2005, nawet nie wiesz ile złej jakości dropsów lata po mieście jeżeli to w hurcie kosztuje 2-3 zł to nie ma tam emilly :), albo jest ale jakiejś strasznej jakości...A co do ćwiartki kryształu to z własnych badań potwierdzone :) Jeśli jesteś świrem łakomczuszkiem to inna sprawa.

W sumie masz rację, zapominam ciągle jakim zadupiem jest Polska. Tutaj w hurcie płacisz 50 centów za tabletę 200mg+ lub 1.50-2 za gram MDMA. Takżeten... :P

Właśnie dlatego nie lubie dropsów to przecież jest loteria po co sobie robić jaja z gospodarki hormonalnej i z psychiki(Na jednej imprezie zjadłem z 10 dropów, gdyby tam było tam było 200+ em to chyba już bym nie żył xD)... W Polszy pięknie hula polityka demonizacji substancji zamiast jakiegokolwiek nauczania o nich ...trzeba odwiedzać miejsca podobne do tych i czerpać informacje. Zawsze dobrze jest rozważyć kupno testerów, zwłaszcza jak chcesz mixować z innymi sub., kurcze 2 euro za gieta to brzmi jak dużo poniżej średniej hurtowej, też lepiej sprawdzić takie coś ;)

Przez lata nie spotkałem się z czymś innym zamiast MDMA. W tabsach bywało, że latało 4-FMP ale to i tak diler ci zawsze mówił. Tutaj (NL) nie spotkasz raczej wała-kryształa, bo nikomu się to nie opłaca. To nie Polska, że jeden diler-seba na miasteczko i tylko on coś goni. Dilerów tutaj na pęczki jest, a towaru od zajebania. Lepiej dbać o renomę i stały napływ klientów niż sprzedać raz jakieś gówno i potem siedzieć o suchym pysku, bo każdy do Mohammeda poszedł ;]

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media