Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

wszystkie kolory zofii

detale

Substancja wiodąca:
Dawkowanie:
25 mg
Rodzaj przeżycia:
Set&Setting:
Spacer z córką w letnie niedzielne przedpołudnie
Wiek:
31 lat
Doświadczenie:
1. Alkohol etylowy (piwo, wódka, wino, whisky, tequila, brandy, rum, ouzo, gin, cydr, rakija, nalewki, likiery, szampan)
2. Kofeina, tauryna, guarana (kawa, napoje energetyzujące)
3. Nikotyna (papierosy, cygara i cygaretki, tabaka)
4. Tujon (absynt)
5. THC, CBD (marihuana, haszysz)
6. Skopolamina, hioscyjamina, atropina (bieluń dziędzierzawa)
7. Azotyn amylu (poppers)
8. Dimenhydrynat (aviomarin)
9. Dekstrometorfan (acodin)
10. Kodeina (thiocodin)
11. Tramadol (tramal)
12. Hydroksyzyna (atarax)
13. Tienodiazepina (etizolam)
14. Benzodiazepina (klonazolam)
15. Amfetamina
16. Kokaina
17. MDMA
18. 2C-B
19. 2C-B-fly
20. 4HO-MIPT
21. 4HO-MET
22. LSD-25
23. 1P-LSD
24. ALD-52
25. AL-LAD
26. MIPLA
27. 2/3 FEA
28. Psylocybina (łysiczka lancetowata)

wszystkie kolory zofii

Metocyna powoduje zniekształcenie odbioru bodźców - kolorów, dźwięków czy kształtów, przy NIEMAL normalnej percepcji ;)

Lipiec 2019

[T=0] Zarzucam tryptaminkę przed planowanym wyjściem z małą istotką na spacer po osiedlu, w celu uśpienia jej na świeżym powietrzu. Odpowiednio przygotowaną córeczkę wsadzam do wózka. Wychodzimy z bloku wraz z prorokiem Mahometem. Trochę pobujało jej pojazdem i już słyszę jak słodko sobie mruczy gdy udaję się w objęcia Morfeusza.

[T+30 min.] Mijamy kolorowe graffiti, gdy właśnie zaczynam odczuwać dość nieprzyjemne doznania cielesne (ciężkość na żołądku, drętwe kończyny i obcość ciała). Byłem na to przygotowany, jedziemy dalej.

[T+45 min.] Pojawia się euforia i kolorowe geometryczne linie na niebie. Spoglądam niżej na drogę, promienie słońca padają na nierówny asfalt tworząc w moich oczach trójwymiarowe powtarzające się wzory jakby zaczerpnięte z kultury Azteków. Substancja w pełni się już załadowała. Szybko.

[T+1h] Ogarnia mnie wewnętrzny spokój oraz ekscytacja jednocześnie. Patrzę na twarz mojego drzemiącego dziecka. Niesamowite. Trudno wyrazić to słowami. Czuję w sobie ogromne zakochanie. Miłość do niej niemal wylewa mi się z organizmu. Buźka Zosi nabiera komiksowego stylu ze zmieniającymi się kolorami. Nie trzeba w to wierzyć, bo widzisz i czujesz. Łapię się na tym iż stoję dłuższą chwilę i gapię się na to cudo. Idziemy dalej. Znowu przerwa, chciałbym teraz narysować jej oblicze... czy moja dłoń sprostała by zadaniu? Nie wiem. Idziemy dalej.

[T+1,5h] Zatrzymujemy się w parku z widokiem na trawiasty pagórek obok szkolnego boiska. Skupiając swój zmieniony wzrok na tym krajobrazie naturalnie nasuwa się skojarzenie z postimpresjonistycznym stylem malarskim Vincenta van Gogha. Podziwiam tę aurę przy akompaniamencie ćwierkających ptaków. Panuje tu magiczna atmosfera, łatwo się zatracić w zachwycie, jednak trzymany przeze mnie wózek stale przypomina mi o odpowiedzialności i rzeczywistych obowiązkach (uważam siebie za osobę zdyscyplinowaną).

[T+2h] Udajemy się powoli w drogę powrotną, mała się budzi. Siadam jeszcze na ławce na dziedzińcu i robię parę zdjęć. Efekty dragu słabną.

[T+2,5h] Wchodzimy do mieszkania, a niech mnie, wizuale w zamkniętym pomieszczeniu przybrały na sile. Śmieję się. Teraz pora na chwilę zabawy i deser. Chwytam zabawkowe organy i gram kilka znanych melodii. Otaczają mnie jeszcze wyginające się przedmioty na skraju widzenia. Partnerka karmi naszą córeczkę.

[T+3h] Faza zmierza ku końcowi, jestem trochę zmęczony nadmiarem bodźców. Odpoczywam chwilę na kanapie z dobrym humorem. Niedługo obiad, więc otwieram piwko celem zwiększenia łaknienia.

[T+4h] Zaczyna się błogie afterglow, które potrwa do końca dnia. Za tydzień kolejna przygoda ? Pozdrawiam! 

Ocena: 

Odpowiedzi

Z

Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media