Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

subskrybent kanałów

Modulatory GABA • Re: Baklofen - Wątek ogólny

talk - 13 min. 31 sek. temu
Dobrze że przypomniałeś, bo bym zapomniał.Z informacji neurologów wynika, że lecznicza dawka (a nawet minimalnie wyższa)nie wpływa na całość populacji w opisany przez was sposób (innymi słowy są to wyjątki) .Natomiast zawsze są problemy jednostkowe..
Aby opracować to klinicznie trzeba przeprowadzić dwa badania elektroneurografii. Jedno bez aktywnego baklo, drugie z dawką jaką normalnie bierzesz. Jeżeli różnica będzie duża, to masz odpowiedz. Jeżeli tutaj nie będzie znaczących różnic, to trzeba szukać dalej.EEG, rezonans kończyny itd.We wtorek idę na kawę z koleżanka. Toteż neurolog. Może ona ma inne doświadczenia.

Statystyki: autor: DexPL — 4 min temu

Mak • Re: Knajpa pod naciętą makówką

talk - 17 min. 56 sek. temu
Nie wiem ile ty lat żyjesz na tym świecie, ale poczytaj sobie wątki np. o PST z czasów mocarzy. To gówno co jest teraz, to nie są nawet zgliszcza.Żyje wystarczająco długo na tym świecie by zażywać tych prawdziwych klepaczy, więcej powiem- wyobraź sobie że ja je jeszcze mam- tak, tak chodzi o np. Kresto 191 V i Kresto 166, gdy wszyscy brali by nodować, ja robiłem zapasy. Z tym porównaniem mocy to nie jest to znowu jakiś kosmos, owszem te wcześniejsze Kresto są mocniejsze od np. Helcoma 153 , ale według mnie o jakieś 30-40 %. A dziś jest niedziela- dzień święty, taki dzień trzeba święcić więc właśnie poszła przepłuczka z prawdziwego klepacza, te prawdziwe maki mam jednak w nieoryginalnych opakowaniach a większych 5 litrowych hermetycznych butlach (jak chcesz mogę przesłać zdjęcie jak to wygląda).

PS. Alien, Ty wierzysz że nasi handlowcy zdolni są do takiej profesjonalnej selekcji? Gdyby taka miała miejsce, to chyba byłby jakiś oddźwięk medialny.

Statystyki: autor: IvoPartisan — 9 min temu

Kodeina • Re: Kodeina - wątek ogólny vol. III

talk - 19 min. 23 sek. temu
Ćpuny a w szczególności kodeiniarze to najwyzszy poziom w spoleczenstwie, szlachta.

Statystyki: autor: toxic1337 — 10 min temu

Modulatory GABA • Re: Baklofen - Wątek ogólny

talk - 32 min. 24 sek. temu
^Dwa przypadki na forum nie muszą niczego dowodzić, ale imo coś jest na rzeczy. Zobaczymy jak nasz forumowy doktor ćpanologii @DexPL się spisze i czy inne doktory potwierdzą nasze spekulacje.

Miewałem taki niedowład bardzo często, nawet bez baclo, czy alkoholu, ale nigdy się aż tak mocno nie załatwiłem. Po tygodniu maksymalnie dochodziłem do pełnej sprawności.

Statystyki: autor: mniemanolog — 3 min temu

Detox • Re: Oczyszczenie sie

talk - 36 min. 25 sek. temu
Nie martw się, wyczerpanie organizmu, w tym układu nerwowego, jest normalne po zażywaniu, zwłaszcza po takim maratonie. Gwarantuję Ci, że zregenerujesz się w pełni, tylko to wymaga czasu. Po kilkuletnim prawie codziennym intensywnym spożywaniu wielu substancji mój organizm (włącznie z psychiką) potrzebował 4 miesięcy na powrót do pełnej normalności. Sugeruję nastawić się mentalnie na podobny czas rekonwalescencji.

Jeśli chcesz sobie pomóc, złagodzić nieprzyjemne objawy i przyspieszyć zdrowienie, to jest na to jedna niezawodna i najskuteczniejsza metoda: wysiłek fizyczny. Optymalnie jest być w ruchu przez 1-2 godziny dziennie przez większość tygodnia. To nie musi być nic ekstremalnego. Wystarczy np. jazda rowerem w takim tempie, by trochę się wysilić, ale nie forsować się. Polecam zwiedzać przy tym niewidziane wcześniej miejsca jak pobliskie małe miejscowości i lasy — tak będzie ciekawiej i przyjemniej, a to ułatwi ewentualny trudny początek — zwłaszcza osobom w słabej kondycji. Po pewnym czasie, kiedy organizm się przyzwyczai, wysiłek zacznie sprawiać wymierną przyjemność w trakcie oraz po. Wtedy przymuszanie się nie będzie potrzebne, bo zaczniesz sam doceniać zalety ruchu i go łaknąć. Tak będzie — obiecuję.

Drugi sposób to zdrowe odżywianie, tutaj postawiłbym na codzienną porcję dowolnych warzyw, np. pomidorów. Nawet jeśli nie ma się ochoty, to warto dopilnować, by zjeść talerz warzyw dziennie — efekty będą wkrótce odczuwalne.

Po trzecie: zrezygnować z używek lub ograniczyć je do minimum, bo każde zażycie to krok w tył na drodze do regeneracji.

Nie musisz realizować tego idealnie, co do litery. Ważne, żebyś zaczął działać, a potem możesz dostosować te wytyczne do siebie oraz swojej unikalnej sytuacji.

To takie proste. Wielu to przechodziło, Tobie też nic nie będzie.

Statystyki: autor: NiezborneSulinowo — 7 min temu

Mak • Re: Knajpa pod naciętą makówką

talk - 52 min. 19 sek. temu
nie wiem czy wiecie ale hiszpańskie ziarna są cały czas, bez żadnych przestojów eksportowane do USA. Skończyły im się czasy Angielskich mocarzy z upraw stricte na potrzeby farmacji to od jakiś 2 lat płuczą hiszpańskie które uważają za chujowe. W każdym razie za oceanem można bez problemu hiszpany kupić i nie ma tam żadnych kryzysów z plonami itp.... Więc jest szansa, że u nas zwyczajnie zbanowali klepacze na dobre.. Najpierw wycieli Czeskie klepacze, potem francuskie a na końcu znikneły hiszpańskie. A mak przecież jest. Jak był tak jest - te same marki, te same brandy. Tylko nie działające.
Było fajnie ale się skończyło. Pozostają nam tylko miłe wspomnienia jak się leżało, przysypiało i w ogóle jak było pięknie :) Najbardziej wyważone i przez to najlepsze opio jakie jest i było. Nie wali w łeb tak jak hel ale wchodzi i działa bardziej subtelnie co nie znaczy gorzej, a właściwie to dzięki temu nawet lepiej.Nie jest tak sztuczne i chemiczne jak syntetyki. Do tego długo działa. I legalne!! :) Miałem dopisać, że "i w każdym sklepie..." ale się zreflektowałem w porę ;)

Statystyki: autor: AlienForms — 3 min temu

Grzyby • Re: Grzyby - Wątek Ogólny

talk - 56 min. 30 sek. temu
Właśnie super się je samemu.

A Biblię czytam codziennie, nie widzę tam żadnych przeciwwskazań odnośnie do grzybów. Wręcz uważam, że wszystkie naturalne psychodeliki zostały po coś stworzone, a ich zażywanie najczęściej czyni człowieka lepszym, bardziej wyciszonym, duchowym i empatycznym.

Statystyki: autor: Kochanek Heleny — 7 min temu

Opisz swój przypadek • Re: Wychowany na marihuanie

talk - 1 godzina 4 min. temu
Bardziej martwię się moim brakiem zainteresowań. Nic nie może mną ruszyć. Ciągle tylko palenie lampy nawozy nasiona sadzenie.

Statystyki: autor: SkutySwir420 — 15 min temu

Kodeina • Re: Kodeina - wątek ogólny vol. III

talk - 1 godzina 11 min. temu
Im szybciej przestaniesz wypierać własne ćpuństwo tym większe masz szanse na rzucenie na dobre. Jak zatrzymasz się na etapie "wcale nie mam problemu" to będzie gorzej. Chamstwo sramstwo, teoretycznie to ci mogli kazać wypierdalać bo obowiązku sprzedaży nie mają, zwłaszcza jak jest podejrzenie że ktoś nadużywa albo nie stosuje w celach medycznych. A wzrok mówiący "jesteś gorsza ode mnie" całkiem uzasadniony, ćpuny to najniższa forma życia.

Statystyki: autor: WrakCzlowieka — 2 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Benzodiazepiny - Odstawianie

talk - 1 godzina 16 min. temu
No właśnie teraz podczas wakacji więcej piłem , tak na piwa to 3-4 wieczorem + 2 razy się zdarzyła taka większa najebka ale też nie do odcinki... I wieczorem dorzucalem te 0.5 alpry.
I o dziwo cały kolejny dzień czulem sie dobrze

Statystyki: autor: szymon0791 — 7 min temu

Grzyby • Re: Łysiczkołowy 2019

talk - 1 godzina 18 min. temu
W norwegii wysyp :) Znaleźliśmy niesamowitą miejscówke i jeszcze jej całej nie złaziliśmy. Życzę wam wszystkim powodzenia w poszukiwaniach i przesyłam fotki z ostatnich 2 zbiorów.Piękne zbiory. Jaki region?

Statystyki: autor: Patashnik — 9 min temu

Modulatory GABA • Re: Pregabalina - Wątek ogólny

talk - 1 godzina 27 min. temu
Przy SSRI było napisane, że uboki mijają po jakimś czasie. Do tego lekarz mi o tym mówił, przy pregabalinie nic nie wspomniał. Ja nawet biorąc kiedyś anty depresanty wskakiwałem od razu na dawkę docelową. Uboki jakoś przetrzymywałem, żadne nie były tak uciążliwie jak po pregabalinie. Po jakim czasie one przy niej mijają?Ale dawke docelową miałeś 1x300 mg czy podzielone? Raczej podzielone. Ja tez mam nadal podobne uboki jak wezmę dawkę w dzien a biorę juz z 9 miesięcy z tym że na noc. I nie wiem czy to nie przez to że biorę tylko na noc.

Statystyki: autor: szymon0791 — 18 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Lorazepam - Wątek ogólny

talk - 1 godzina 32 min. temu
Zejdź do 2mg klona to pomyśli się o lorazepamie. W takim stanie, przejście z 4mg na ok. 6mg lorazepamu skończyłoby się amnezją. Lorazepam jest bardzo amnezyjnym benzo i wraz ze wzrostem dawek istnieje - ryzyko srogiego odpierdolu.

Statystyki: autor: misspill — 3 min temu

Kodeina • Re: Kodeina - wątek ogólny vol. III

talk - 1 godzina 35 min. temu
Chciałam podzielić się historia, która przydarzyła mi się ostatnio i mam co do niej mieszane uczucia. Będąc w aptece podchodzę i proszę jak zwykle o Antka. Podkreślam ze byłam w tej konkretnej placówce pierwszy raz oraz nie ma większych szans na to żeby farmaceuta mnie kojarzył. Czekam chwilkę aż wróci do mnie z opakowaniem i słyszę jak mówi „szeptem” do kolegi obok- no... ćpunka... no...
Dosłownie mnie zamurowało. Szczerze to stałam jak słup soli i nie wiedziałam jak zareagować. Nie wyglądam również jakoś podejrzanie, nie byłam ubrana źle, jestem w czystym ubraniu... w każdym razie mój wygląd nie wskazuje na to ze jestem „ćpunką” ... Gdybym podeszła do baru prosząc o kieliszek wódki, czy barman nazwał by mnie alkoholikiem? Pewnie nie...
nie jest tez tak ze przychodziłam tam codziennie ani nawet co tydzień, bo już od kilku tyg schodzę z dawek kodeiny (po mocniejszych opio z którymi na szczęście już nie mam styczności :D ) i jest naprawdę lepiej, przygotowuje się do zupełnej trzeźwości.
gdy już wyszłam to byłam naprawdę wściekła i myślałam tylko, co za chamstwo, żałując ze nie odpowiedziałam czegoś... widząc ten pogardliwy wzrok mówiący tylko - jesteś gorsza ode mnie. Z drugiej strony się cieszę bo nie ciągnie mnie tak bardzo żeby wrócić do tego i coraz bardziej umacniam się w tym żeby przestać zupełnie. Trzymam kciuki za wszystkich, którzy również próbują- nawet jeśli jest ciężko i wydaje się niemożliwym. Pozdro

Statystyki: autor: carmilove — 7 min temu

Etanol • Re: Alkohol - Uzależnienie

talk - 1 godzina 37 min. temu
Spotykamy się i planujemy różne rzeczy tylko kończy się wszystko z butelką w ręku.. wiem że ich jak i mnie to męczy ale tyle lat ile razem przebalowalismy jednak odcisnęło piętno. Nie umiemy gadać bez używek. A mam naprawdę duuuuuzo takich znajomych. Juz sam nie wiem co począć. Juz nawet jak szedłem się spotkać z innymi znajomymi od święta to kupowałem że 2 piwa na to spotkanie , no takie zjebane przyzwyczajenie.. może i bym nie pił jakbym miał co robić ale w tych czasach ludzie są dziwni

Statystyki: autor: Brutalny — 8 min temu

Inne • Re: Rozbudzenie zmysłów - medytacja

talk - 1 godzina 37 min. temu
Gou teng nalewka + kakao criollo + olejek cynamonowy z tego prawdziwego cynamonu kory.
Jakby bylo malo komuś to dodać cytryniec chiński nalewka z zen szenia syberyjskiego nalewka i rhodiola a.k.a rozeniec górski, zloty korzen, arktyczny korzeń.
Tylko najpierw testujcie kazdy z osobna skladnik po jakims czasie i ostrożnie dodawajcie kolejny i nie przesadzajcie.

Statystyki: autor: AnnaS — 8 min temu

Preparaty lecznicze • Re: Leki doraźnie uspokajające/nasenne (nie benzo, barbi, zolpi)

talk - 1 godzina 40 min. temu
Pregabalinę na lęki powinien wypisać ci bez mrugnięcia okiem, to bardzo modny lek teraz. Z relanium może być różnie, to twoja pierwsza wizyta u tego magika tak? Dużo zależy też od tego jak jak wygląda twoja historia leczenia.

Statystyki: autor: Reagent — 11 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Lorazepam - Wątek ogólny

talk - 1 godzina 41 min. temu
bylem juz na dwoch odwykach,
dostaje pregabaline, tegretol, chlorprotixen
ostatnio lekarz stwierdzil ze juz nie ogarnia moich lęków i dodal mi klona
-no i zrobil źle bo zacząlem go jesc jak drazetki(pod jezyczkiem)
Od jutra schodze do 8mg a za tydzien jak sie uda do czterech i wtedy chcialbym wlaczyc jakos lorazepam ale zbytnio nie wiem jak...
nie ufam juz lekarzom :/

Statystyki: autor: Tomaszewsky — 12 min temu

Detox • Re: Detox - wątek ogólny

talk - 1 godzina 41 min. temu
grzybki tez wlasnie biore pod uwage i na pewno bede probowal sie nimi ratowac w chwilach mocnego parcia na opio. Choc niestety wiadomo ze z dostepnoscia jest o wiele ciezej niz z trawa. Szkoda ze cenowo jedna porcja grzybkow wychodzi pornywalnie z cena jednej dzialki opio to i tak lepiej to wydac na grzyby. COKOLWIEK BYLE NIE OPIO. Pisze to teraz bedac w trzecim dniu skreta gdzie motywacja u mnie jest najwieksza (najmniejsza jest przed wejsciem skreta) ;/// Wiecie moze dlaczego czym dalej w zdrowienie tym agresywniejsze sa ataki checi na opio? Od czego to zalezy kudebele ;//

Statystyki: autor: krzycho145 — 12 min temu

Morfina i heroina • Re: Heroina - Pierwszy Raz

talk - 1 godzina 41 min. temu
Witam. Chciałbym się was zapytać o radę i wasze zdanie. Ponieważ chciałbym spróbować króla narkotyków, jakim jest heroina.

W skrócie bo nie chcę opisywać mocno. W przeszłości brałem amfę, koks, paliłem marihuanę, brałem lsd, ale wszystko max. po 2 razy ... i się ani nie uzależniłem, ani nic :)
Więc co do heroiny też jestem pewny siebie dość tego, że nic mi się raczej nie stanie.
Myślę, że heroina ma złą opinię, bo dużo ludzi brało mocno zanieczyszczoną (brązową)i dlatego było jak było. Ale dziś są na rynku czyste także myślę, że będzie ok.

Na start myślałem wziąć 50-100 mg ? Oczywiście dożylnie.

Jeden raz, przeżyć tego kopa i nara.
Jak pisałem wcześniej, mam doświadczenie z innymi rzeczami.

Statystyki: autor: crash700 — 13 min temu

Strony

Subscribe to neurogroove.info subskrybent
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2019
design: Metta Media