Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Facebook hyperreal Twitter hyperreal Kanał RSS neurogroove

REKLAMA

subskrybent kanałów

Grzyby • Re: Grzyby - przechowywanie

talk - 23 min. 38 sek. temu
Nie wiem, ale słyszałem, że po około 40 stopniach rozkłada się

Statystyki: autor: hval — 10 min temu

Kodeina • Re: Kodeina - wątek ogólny vol. III

talk - 32 min. 1 sek. temu
No cóż, zbadaj wątrobę. Masz nieźle przetyraną. Nie pij alko i odstaw thioco na 2 tyg. Niech się zregeneruje. Za długo jedziesz w ciągu. Nie wiem co to pregabalina za bardzo to sprawdź czy możesz.
Jak 2 tyg nic nie dadzą to masz problem, marskość wątroby gwarantowana!

...ewentualnie jak masz same zupki chińskie to tak może być i nie obwiniaj tabletek tylko zastanów się co jesz.

Statystyki: autor: endother — 19 min temu

Alfa-pirolidynoketony • Re: alfa-PiHP

talk - 32 min. 45 sek. temu
Wszędzie lata to samo, dostałem ofc to samo albo bardzo podobne. Nie ważne czy nowy gracz czy stary. Będzie miał tę samą alfe jesli o to chodzi.
---------
Otóż wczoraj wpadłem na nietypowy pomysł. Czekając na zamówienie pomyślałem, a spróbujemy agonizować rec. d2 + weźmiemy alfę zobaczymy jakie będzie pierdolnięcie!
Otóż. Wziąłem wczoraj 0,25mg kabergoliny + 5mg arypiprazolu, które biore codziennie dla niewiedzących - arypiprazol w małych dawkach agonizuje d2 zwłaszcza. Dzisiaj meeting z alfa-PiHP. Oto część wiadomości którą wysłałem serotoninowemu, w zmienionej lekko formie.
"Więc tak. Nauczyliśmy się z mojego przykładu, że agoniści d2 nie wzmacniają euforii. Wzmacniają moim zdaniem motywację byłem w kurwę zmotywowany, że bym góry przenosił byleby to było twórcze i potrzebne (...). Ale bardzo wzmacniają psychozy. Dzieliłem jak mi doradziłeś tylko, że od 300mg, więc 6 kresek. I do nosa poszło 5. Na 6 nawet nie mam ochoty, raz że mi serducho zaraz wypierdoli, a dwa już mi się wszystkie dźwięki zza okna jakoś tak układają w jeden tor policji. Tzn, jak zamykanie drzwi to od psów, jak zasuwanie to od suki, jak przejazd to psy etc. Wszystko w jeden kierunek wali. Też są lekkie halucynacje słuchowe. (...)"
Szczerze to łącznie nie zużyłem nawet 0,5g. Sytuacja szybko się uspokoiła. Sort jest jakby tyćke mocniejszy od tamtego mam wrażenie. Więcej mocy pod względem wjazdu na serce, ale czuć tutaj dopaminę (motywacja u ćpuna - wtf). Tylko muszę przestać odpierdalać i żreć agonistów, kabergolina siedzi kilka dni w organizmie więc dzisiaj pomogę jej wyjść kwetiapiną z mózgu. Jak coś się zmieni to dam znać na dniach.

Statystyki: autor: kofel — 19 min temu

Kodeina • Re: Kodeina - wątek ogólny vol. III

talk - 38 min. 18 sek. temu
Ostatnio koda na mnie dziwnie działa. A mianowicie, do 30minut od zażycia czuje sie super, potem robi sie mega nie przyjemnie, czuje sie jak gówno, nasilają mi sie lęki i czuje kompletną anhedonie i uczucie jakbym sie struł. I dopiero po mniej więcej dwóch godzinach zaczyna sie normalne działanie kodeiny. Teraz wlasnie minelo 10minut temu 2 godziny od zazycia rozgryzionych thio, dawka 150mg. Czuje mega relaks i lekką sedacje. Ciągle mam ochote z kimś pisać i mam mega dużo planów, marzeń. Jest poprostu cudownie. Nigdy nie słyszalem zeby na kogos kodeina tak oddziaływała. Dodam ze biore pregabaline obecnie 600mg/d.

Statystyki: autor: Mondeeste — 5 min temu

Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne • Re: Pomocy. Co to może być?

talk - 46 min. 57 sek. temu
Przeczytałem początek i koniec posta bo za 3 h muszę wstać do jebanej pracy. Pamiętasz że jak zaczynałeś brać trazodon to mierzono ci ciśnienie? Nie bez powodu. Ten lek niszczy serce, dekle z tych lekarzy że tak długo cię na tym trzymają. To musiało się tak skończyć, a jak masz predyspozycje do paranoi i nadciśnienia, a jarałeś to już na pewno. Odstaw trazodon i wszystko wróci do normy, jak nie odstaw zioło. Jeśli to nie pomorze będziesz musiał myśleć o lekach na nadciśnienie i to raczej szybko.

Do MXE możesz według mnie wrócić, sam jak bym miał żyć na trzeźwo to bym się chyba zajebał. Dobre analogi na dziś to 3-oxo-pcm i 2fdck, od 3-meo raczej trzymaj się daleko. Nieźle mi po tym serce biło, a mam dobrą kondycje.

Statystyki: autor: endother — 14 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 49 min. 5 sek. temu
Fatmorgan ... masz rację ... pierwszy warn - gdzie nie mam ochoty się kłócić o swoje.
Osoby słabsze emocjonalnie mogą ten "ton" odebrać jako obraźliwy. Przepraszam / nie chciałem...

Statystyki: autor: DuchPL — 16 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 55 min. 10 sek. temu
Obrażenie go nie było moja intencją, chciałem jedynie zwrócić uwagę na pewne fakty, i zły tok rozumowania wg. mnie.Wg. mnie posta w którym jeden dyskutant opisuje ton oponenta jako przyjebany i przynależący do plebsu, można odebrać jako obraźliwy. Jakie były intencje przyznaje, że nie mam pojęcia. Wydaje mi się też, że istnieją lepsze metody wykazania złego toku rozumowania, niż sięganie po wulgaryzmy.
Pozostaję przy tym, że warn był słuszny. Wyczerpałem właściwie zasoby tego co miałem do napisania, pozdrawiam serdecznie i w tym momencie proponuję zakończyćSpoiler:of kors możesz odwołać się do administratorów, bo nikt nie jest nieomylnyof kors możesz odwołać się do administratorów, bo nikt nie jest nieomylny

Statystyki: autor: Fatmorgan — 2 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Klonazepam - wątek ogólny

talk - 1 godzina 1 min. temu
Kontynuując offtop to uczenie się języka na klonie ciężka sprawa, nie wyobrażam sobie. Zachowujesz się nieodpowiedzialnie. Potem zemdlejesz zobaczą u ciebie klony i zaraz będą w mediach pisali
"przez koronawirusa tysiące kobiet popadło w depresje i zażywa w celach odurzania się silny lek przeciwpadaczkowy, trzeba wycofać lek z rynku", potem przyjdzie taki szakalcpak zataczając się wpadnie do rowu zaśnie i utopi się więc odetną dostęp do klona, a nie... już prawie odcięto. Zauważyliście że lekarzom włącza się czerwony alarm na xanax ale na clony jeszcze nie? Niech tak zostanie...

@Nikita15 Tak po za tym te posty pewnie nam usuną ale jak by co daj znać priv czy doczytałaś, udaj się do jakiegoś psychiatryka. Uwierz tego ci potrzeba chyba bardziej nawet niż Ketaminy i DXM. Obiecuję ci że pomogą, po prostu pójdź i odczytaj w izbie przyjęć tego posta pomijając chęć odsprzedania paczki i ogólnie nie pisz takich rzeczy. Jak coś na priv Ci napiszę jak się uratować. To proste masz myśli samobójcze i nie myślisz trzeźwo. Ja też nie XD ale proszę, zdaj się na mój osąd.

Poznasz fajnych ludzi, może nawet mnie bo za parę dni przyjdzie do mnie taka paka że łuuuu.

Statystyki: autor: endother — 8 min temu

Detox • Re: Najgorszy nałóg

talk - 1 godzina 7 min. temu
Benzo, bo zabrały mi znajomego, a w ogóle to robią z ludzi jełopów, którzy nie wiedzą co się dzieje. To są L E K I do kurwy nędzy. Ci którzy ich potrzebują, zrobią z nich pożytek. A jeden z drugim ćpun, który usłyszy, że jest fajny beton, to się później mocno zdziwi. Sam oczywiście próbowałem Ale czułem się trzeźwy, nie widziałem żadnej różnicy, tak mi się wydaje, bo gówno pamiętałem.

Statystyki: autor: ffg666 — 15 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 8 min. temu
Nie wiem i mnie to nie interesuje.
Reszcie też radze nie karmić trolla.
Pisz do surva, jeśli uzna, że napisanie do kogoś w ten sposób jest ok to cofnie warna.
Tyle.

Statystyki: autor: Stteetart — 15 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 10 min. temu
wiesz chociaż na czym polega "przyjebany ton plebsu" ?

Statystyki: autor: DuchPL — 17 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 17 min. temu
Chyba chodzi o ten fragment:
DuchPL pisze:
Odpowiem grzecznie, nie tym przyjebanym, niegrzecznym tonem plebsu który reprezentujesz... tragedia rozmawiać ze słupem, bo on "dalej będzie stał w tym samym miejscu".

Statystyki: autor: Stteetart — 4 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 25 min. temu
Znowu odwracasz kota ogonem...

Statystyki: autor: LOBO87 — 13 min temu

Benzodiazepiny i barbiturany • Re: Klonazepam - wątek ogólny

talk - 1 godzina 26 min. temu
Mam psychologa prywatnie. Według mnie jest najlepszą terapeutką jaka mogła mi się trafić ( przerabiałam już kilku innych). Czuję się podle i źle, skrzywdziłam jakąś osobę, ona nawet o tym nie wie. Wpierdalam teraz klona codziennie po ok. 3 tabsy, nawet nie chce mi się już niczego euforycznego ćpać bo czuję, że na to nie zasługuję. Chcę się czuć źle. Tracenie przytomności to w sumie też fajna sprawa, ale udało mi się tylko raz, najcudowniejsze uczucie na świecie, może tak wygląda śmierć? Tnę się i ta osoba pyta się dlaczego, a ja nie mogę odpowiedzieć bo wtedy to już na pewno się zabiję. Próbuję coś robić, (uczyć się języka), to jest właśnie kolejna opcja spierdolenie z kraju, ale to jest ucieczka, a nie ucieknę przecież od samej siebie. Pojebana jestem, nie chcę jeszcze umierać ale nie wiem też jak mam z tym żyć. Jak odstawię klona to będzie wgl masakra. Zamówiłam dwie paczki, miałam je odsprzedać trochę zarobić, aktualnie wpierdoliłam 3/4 jednej paczki. Boję się że zacznę jeść tą drugą. Gość miał mnie wkręcić do grupy z dragami, ale coś się ociąga. Jezu może nie widać po tym poście ale ledwo ogarniam zdania, mam taką zsmułę, ledwo się trzymam po tym klonie. Ciężko też się uczyć języka jsk ma się dziury w pamięci

Statystyki: autor: Nikita15 — 13 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 27 min. temu
Fatmorgan... o tym SŁUPIE to nie było bezpośrednie podejście do JEGOMOŚCIA

to było przyrównanie... "toku myślenia" do słupa ... który, stoi w miejscu i po prostu nie ewoluuje... pomimo zachądzących zmian wokół niego.
Lepszego określenia wtedy nie znalazłem a zawsze piszę "na kolanie, na szybko ... mógł odnieść takie wrażenie.

Oficjalnie informuję, że nie nazwałem bezpośrednio przedmówcę SŁUPEM.
Jeżeli to on zgłosił post - to go z góry przepraszam. Obrażenie go nie było moja intencją, chciałem jedynie zwrócić uwagę na pewne fakty, i zły tok rozumowania wg. mnie.

Statystyki: autor: DuchPL — 14 min temu

2C-x • Re: 2C-B

talk - 1 godzina 33 min. temu
Ja jestem zdania, że coś za coś. Mam beke w huj jak rzygam i zawsze mam jeden i ten sam Bodyload po 30mg. Konkretniej to latam z około 6 razy co pięć minut do kibla, trzy palce w morde i rzygam na siłe, bo jest mi poprostu nie dobrze. Nigdy mnie nie pogoniło tak żebym rzygał dalej niż widze i nigdy nie jem mniej niż 30mg. Wiecie co jest najlepsze, że jak zajebie 50mg to nie ma Bodyloadu wogóle zero nic, odrazu wjeżdżają orgazmy, że aż cały wibruje.

Statystyki: autor: PSYCHONAUTA30 — niecałą minutę temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 42 min. temu
Odpowiem grzecznie, nie tym przyjebanym, niegrzecznym tonem plebsu który reprezentujesz... tragedia rozmawiać ze słupem, bo on "dalej będzie stał w tym samym miejscu".

Dostałeś konkretnie za to. Nie trafia do mnie argument pod tytułem "knajpa".
To, że post/wątek mieści się w dziale bez licznika nie oznacza automatycznie, że można pisać wszystko. W "tasiemcu" nie dałbym za to warna, w "tu nawijasz" nie dał bym za to warna, ale na przykład w wątku "czego aktualnie słuchasz", albo "porozmawiajmy o filmie" ktoś, kto zastosowałby podobną konstrukcję słowną co ty w cytacie powyżej to warna jak najbardziej by otrzymał.
Mam nadzieję, że mniej więcej naświetliłem różnicę. Jeśli jednak nie rozumiesz różnicy między tematycznym wątkiem knajpianym, a typowym śmieciowym topikiem to pozostaje mi tylko zasugerować nie obrażanie nikogo w ogóle.
Pozdrówki

Statystyki: autor: Fatmorgan — 10 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 46 min. temu
Post za ktory poszedł warn:
Odpowiem grzecznie, nie tym przyjebanym, niegrzecznym tonem plebsu który reprezentujesz... tragedia rozmawiać ze słupem, bo on "dalej będzie stał w tym samym miejscu".

Chyba Ci coś nie wyszło kolego, bo jakbyś na tę tabelkę nie spojrzał, fundacja Billa jest na 1 miejscu wśród prywatnych fundatorów WHO. Wsparcie rządowe w przedrostku tego co chciałem przekazać to tylko wisienka na dość okazałym torcie, którego nie widzisz... lecz jego smak poczujesz zapewne nie bawem.

1 miejsce Rządu USA akurat w tego typu "działaniach" raczej nie powinno dziwić nikogo - zwłaszcza osobę inteligentną!

WARN - brak kultury co nie
Fatmorgan

Statystyki: autor: Stteetart — 13 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

talk - 1 godzina 50 min. temu
Chłopem? Sam zgłosiłem tamtego posta i zwyczajnie zwyzywałeś innego użytkownika bez powodu. Chyba był to @3eyewideopened i myślę że z całą pewnością może on potwierdzić, że nie było to tylko nazwanie go ,,chłopem". Może czytaj dwa razy to co piszesz ;)

Statystyki: autor: pawoleh666 — 17 min temu

MDA, MDMA, MDEA • Re: MDMA - Wątek ogólny, kryształki

talk - 1 godzina 56 min. temu
Czwarty dzień zjazdu ciągnie sie mi jak 4 tydzień, dlatego troche panikuje. Dawka zdecydowanie za duża, na razie daje sobie spokoj z takimi zabawami bo mocno sie wystraszyłam i zniechecilam, poki co zostawiam te rany do gojenia i uskuteczniam cierpliwość.
Nauczka na przyszłość żeby sprawdzać dawkiNajlepsze na zjazdy po stimach i grochach jest jak dla mnie benzo. A że przesadziłaś z grochami to najlepiej raz zarzuc 2mg klona a później 2-3 dni alpra najpierw 2mg poxniej 1mg i na koniec 0,5 mg. Powinno pomoc. Mi przynajmniej tak kiedyś pomagało.
;)

Statystyki: autor: LaLiga40 — 4 min temu

Strony

Subscribe to neurogroove.info subskrybent
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2020
design: Metta Media